• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • همکاری ۵۷ امتیازی لوکا دونکیچ و پورزینگیس در بازی اول دالاس چگونه رقم خورد؟

همکاری ۵۷ امتیازی لوکا دونکیچ و پورزینگیس در بازی اول دالاس چگونه رقم خورد؟

لوکا دونکیچ در اولین دیدار تیم خود در فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ NBA با همان قدرتی ظاهر شد که فصل قبل بهترین بازیکن فصل اولی این لیگ لقب گرفت به همراه کریستاپس پورزینگیس که بعد از ۲۰ ماه دوری بازی مؤثری از خود به نمایش گذاشت، این دو بازیکن ۵۷ امتیاز در اولین بازی فصل خود مقابل واشنگتن ویزاردز کسب کردند.

همکاری لوکا دونکیچ و پورزینگیس

وقتی ریک چارلیزل، سرمربی دالاس موریکس دریافت که ترکیب ابتدایی‌اش در اولین بازی فصل با نتیجه ۹۱ بر ۶۸ از حریف خود پیش انداخته است به قدرت برتری این ترکیب پی برد اما ویزاردز در کوارتر چهارم به خود آمد و چارلیزل را مجبور ساخت تا دونکیچ و پورزینگیس را یک خط عقب‌تر ببرد. در دقایق پایانی این بازی پورزینگیس این شانس را یافت تا با یک پاس الی‌اوپه یک اسلم به نام خود ثبت کند تا هواداران در سالن امریکن ایرلاینز سنتر بر روی پاهای خود بایستند.

لوکا دونکیچ این شب را با کسب ۳۴ امتیاز، ۹ ریباند و ۳ اسیست به پایان رساند و ۱۲ پرتاب ۲ امتیازی و ۴ پرتاب ۳ امتیازی را به نام خود ثبت کرد. پورزینگیس بعد از مصدومیت رباط صیلبی خود در سال ۲۰۱۸ در ترکیب نیویورک نیکس، اولین بازی فصل عادی خود را انجام می‌داد و در این بازی ۲۳ امتیاز و ۴ ریباند بدست آورد و ۷ پرتاب از ۱۶ پرتاب فیلد او تبدیل به امتیاز شد و ۳ پرتاب ۳ امتیازی انجام داد.

لوکا دونکیچ

این آمار راضی‌کننده‌ای برای پورزینگیس نبود، اما تلاش متعهدانه‌ای بود که او بعد از تقریباً ۲ فصل دوری از خود به نمایش گذاشت. پورزینگیس بعد از این پیروزی رو به خبرنگاران گفت:

بالاخره به بازی‌ها رسیدم و اینجا هستم. فقط می‌خواهم از این لحظات لذت ببرم. نمی‌خواستم فشار زیادی به خود وارد کنم. مهم این است که اینجا بودم تا پیروز شویم. در این بازی حاضر نشدم تا رکوردی انفرادی را جابجا کنم.

این ترکیب خوفناک دونکیچ-کریستپس به هواداران دالاس موریکس این امید را داد که فصل خوبی را پیش رو داشته باشند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *