• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • لوک والتون: سفر کینگز به هند به برنامه آماده‌سازی این تیم آسیبی نخواهد زد

لوک والتون: سفر کینگز به هند به برنامه آماده‌سازی این تیم آسیبی نخواهد زد

تیم ساکرامنتو کینگز به جای آن‌که به آسانی در شهر ساکرامنتو اردوی آماده‌سازی فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ NBA را برپا کند، ۸۳۵۳ مایل مسافت مسافرتی را تحمل کرد تا دو بازی اول تدارکاتی خود را در پیش‌فصل انجام دهد. لوک والتون ، سرمربی تیم مصاحبه ای را در این خصوص انجام داد.

مصاحبه لوک والتون سرمربی ساکرامنتو در خصوص سفر به هند

روز پنجشنبه، تیم از زمان رسیدن به هند اولین جلسه تمرینی خود را برگزار کرد و ساکرامنتو کینگز دیداری تدراکاتی را جمعه شب در سالن NSCI Dome مومبائی به مصاف ایندیانا پیسرز خواهد رفت. برای تیمی که سومین مسافرت طولانی حین برگزاری فصل عادی خود را پشت سر خواهد گذاشت، پرواز بر فراز جهان بهینه‌ترین راه برای شروع اردوی تمرینی جدید نیست. اما لوک والتون، سرمربی جدید این تیم از سفر ساکرامنتو کینگز به هند و احتمال اختلال در آماده‌سازی فصل پیش‌روی NBA نگرانی ندارد. لوک والتون بعد از انجام جلسه تمرینی به رسانه‌ها گفت:

ما هنوز باید کارهایی انجام بدهیم که نیاز است انجام بگیرد. مجبوریم کمی روی آنچه که می‌خواهیم به آن دست پیدا کنیم دقیق‌تر باشیم اما این هزینه آن است. لیگ NBA بین‌المللی‌تر و جهانی‌تر شده است. به همه استعدادها و بازیکنان دیگر کشورها که در لیگ NBA حضور دارند نگاه کنید. ما بازیکنانی از سراسر کشور کانادا، صربستان و دیگر کشورها داریم. این بازی بدون ماهیت بین المللی که در حال حاضر دارد به این خوبی نبود. تیم‌ها به کشورهای مختلف سفر می‌کنند، قاره‌های مختلف را می‌بینند و تمام سبک بازی ما را جهانیان می‌بینند و همین برای من کافی است.

در حالی که ساکرامنتو کینگز بخش زیادی از بازیکنان اصلی خود را در اختیار داشت سعی کرد تا با اضافه کردن دیوین ددمون، ترور آریزا، کوری جوزف، ریچان هولمز و جاستین جیمز که در درفت انتخاب شد و کایل گای فعالیت خوبی در پیش‌فصل داشته باشد. لوک والتون می‌خواهد تا از این دو بازی تدارکاتی پیش‌فصل برای کار روی ترکیب استفاده کند و ببیند که بازیکنان جدید چگونه با هم هماهنگ می‌شوند.

لوک والتون

لوک والتون در این باره می‌گوید:

چون ما گروه جدیدی هستیم، سعی می‌کنیم به همه چیز گروهی نگاه کنیم. قصد داریم تا بازیکنانمان را در زمین ببینیم. قصد داریم که شاهد رقابت آن‌ها باشیم. اما مجبوریم با یکدیگر ترکیب‌های مختلف را امتحان کنیم. برخی بازی‌ها را انجام دهیم و در مقابل تیم‌های دیگر تیم خود را زیر نظر داشته باشیم.

برای تازه وارد شده‌ها، لوک والتون برنامه‌های آسانی را در نظر گرفته است. با توجه به این‌که عملکرد ۱۶ بازیکن در مومبائی باید تحت نظر قرار گیرد، بازیکنانی مانند دی آرون فاکس، بادی هیلد و هریسون بیرنس ۳۰ دقیقه هم بازی نخواهند کرد. لوک والتون درباره زمان بازی بازیکنان در بازی تدارکاتی هند گفت:

در بازی پیش رو سیاست متفاوتی خواهیم داشت. آن‌ها از ۳۰ دقیقه به بالاتر بازی نمی‌کنند اما برای ۲۰ دقیقه حتما آن‌ها را در اختیار خواهیم داشت، برخی بازیکنان بالاتر از ۲۰ دقیقه بازی خواهند کرد و دیگر بازیکنان دقایق کمتری را در بازی حضور خواهند داشت. اما باید عملکرد بسیاری از بازیکنان را زیر نظر داشته باشیم بنابراین حداقل ۲۰ دقیقه باید بازی کنند.

لوک والتون و دستیارانش باید اطلاعات بیشتری از بازیکنان خود بدست آورند و دو بازی تدارکاتی اول این تیم در هند می‌تواند به ارزیابی بازیکنان کمک شایانی بکند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *