• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • درخشش مالکوم برگدون پایه‌گذار پیروزی پیسرز مقابل میلواکی باکس

درخشش مالکوم برگدون پایه‌گذار پیروزی پیسرز مقابل میلواکی باکس

مالکوم برگدون با یک عملکرد تقریباً فوق‌العاده در کوارتر چهارم اندیشه‌های دفاعی میلواکی باکس بر روی خودش را خنثی و کمک کرد تا ایندیانا پیسرز مقابل میلواکی باکس به برتری ۱۱۸ بر ۱۱۱ برسد و ۶ باخت متوالی خود که بدترین آمار فصل این تیم بود را به دست فراموشی بسپارد.

درخشش مالکوم برگدون برابر میلواکی

مالکوم برگدون در پایان بازی اظهار داشت:

فکر می‌کنم همبازی‌های من روی من حساب باز می‌کنند و از دید من در ۵ بازی گذشته نتوانستم کار خود را انجام دهم، منظورم آرام کردن بازی و پایان بخشیدن به آن است. اما امشب بیشتر احساس کردم که خودم هستم. هم‌بازی‌هایم به من اعتماد کردند.

برگدون جواب این اعتماد را داد و مقابل تیم سابق خود که بهترین رکورد لیگ را در اختیار دارد پیروزی خفیفی به دست آورد. او با ۱۷ امتیاز به کار خود پایان داد و با ثبت ۱۳ پال گل با بیشترین پاس گل دوران بازیگری خود برابری کرد اما در کوارتر چهارم ۱۰ امتیاز گرفت، ۵ پاس گل داد و ۴ پنالتی از ۵ پنالتی خود را به درون سبد فرستاد و بهترین عملکرد خود را ثبت کرد. شماره‌ها تنها بخشی از چیزی هستند که در تابلو می‌بینید. زمانی‌که میلواکی باکس اختلاف ۲۵ امتیازی خود در نیمه اول را در کوارتر چهارم به ۵ امتیاز کاهش داد به نظر می‌رسید بازی دیگری از اختیار ایندیانا پیسرز خارج شده است. اما برگدون چند بار متوالی توپ خود را به سبد فرستاد و جرمی لمب را نیز برای ارسال پاس و لی‌آپ پیدا کرد.

وقتی میلواکی باکس نتیجه بازی را در ۸:۸۱ دقیقه مانده به پایان بازی ۹۰ بر ۸۶ کرد، برگدون جرمی لمب و تی جی وارن را برای پرتاب‌های سه امتیازی متوالی در زمین پیدا کرد و با کسب ۱۰ امتیاز متوالی اجازه نداد میلواکی باکس به امتیاز این تیم نزدیک شود و در ۶:۱۹ مانده به پایان بازی نتیجه را ۱۰۰ بر ۸۶ ساخت. و بازی برای میلواکی باکس از دست رفت. ویکتور اولادیپو، بازیکنی که ۲ بار آل‌استار شده در پایان بازی اظهار داشت:

به یاد دارم که در کنفرانس خبری گفته بودم شما می‌دانید که این بازی ماراتن‌گونه است و باید تا پایان پای آن بایستیم.

تی جی وارن با کسب ۳۵ امتیاز برای ایندیانا پیسرز امتیازآورترین بازیکن این تیم بود. پیسرز با این پیروزی به ۵ باخت خانگی متوالی خود پایان داد و همچنین اجازه نداد که پنجمین باخت متوالی این تیم مقابل میلواکی باکس رقم بخورد. یانیس آنتتوکومپو، مدافع عنوان MVP به خاطر تولد اولین فرزندش دومین بازی متوالی خود را نیز از دست داد و به شروع طوفانی ایندیانا پیسرز در این بازی آسیبی وارد نشد.

مالکوم برگدون

تفاوت این بازی: هنگامی‌که میلواکی باکس در پایان کوارتر سوم نتیجه را ۸۲ بر ۷۱ ساخت و قبل از این‌که مالکوم برگدون تأثیرگذاری خود را به نمایش بگذارد باکس ۶ امتیاز متوالی در ابتدای کوارتر چهارم به دست آورد، ایندیانا پیسرز روی پای خودش ایستاد.

دونته دیوینچنزو بعد از اینکه با کسب ۱۹ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن میلواکی باکس لقب گرفت گفت:

ما به مبارزه ادامه دادیم. بازیکنانی داشتیم که در پایان بازی به میدان آمدند و انرژی بالایی داشتند.

نکات بازی:

میلواکی باکس: نوار ۵ پیروزی متوالی این تیم پاره شد و بعد از ۱۱ پیروزی مقابل تیم‌های بخش مرکزی، اولین باخت خود را مقابل این تیم‌ها تجربه کرد. باکس در بازی‌هایی که یانیس آنتتوکومپو در آن حضور نداشت آمار ۵ پیروزی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. جورج هی به دلیل مصدومیت همسترینگ پای چپ و کایل کورور به علت مصدومیت کمر در این بازی حضور نداشتند. کریس میدلتون ۱۷ امتیاز کسب کرد و اریک بلدسوئه ۱۵ امتیاز و استرلینگ براؤن ۱۴ امتیاز بدست آوردند. دونته دیوینچنزو و بروس براؤن هر کدام ۸ ریباند به نام خود ثبت کردند. باکس در ۷۸ بازی متوالی حداقل ۱۰۰ امتیاز در بازی‌های خود به دست آورده است که با ششمین رکورد طولانی در بسکتبال NBA برابری می‌کند.

ایندیانا پیسرز: دومانتاس سابونیس که برای اولین بار آل‌استار شده است ۱۵ امتیاز و ۸ ریباند به دست آورد و مایلز ترنر ۱۴ امتیاز و ۱۰ ریباند به نام خود ثبت کرد. اولاپیدو و جرمی لمب هر کدام ۱۳ امتیازی شدند و تی جی وارن ۴ توپ‌ربایی داشت. بعد از کسب ۶۸ امتیاز در نیمه اول، ایندیانا پیسرز در کوارتر سوم ۶ پرتاب موفق از ۲۴ پرتاب فیلد خود داشت. ایندیانا پیسرز نوار چهار باخت متوالی مقابل میلواکی باکس را پاره کرد و در ۳ بازی که در این فصل مقابل باکس داشت برای اولین بار پیروز شد.

بازی بعدی:

میلواکی باکس: در تاریخ ۲۰ فوریه به دترویت سفر خواهد کرد تا مهمان دترویت پیستونز باشد.

ایندیانا پیسرز: ۲۱ فوریه مهمان نیویورک نیکس خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *