• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • درخشش مایلز بریج در دیدار رایزینگ استارز؛ آمریکا ۱۵۱-۱۲۳ منتخب جهان

درخشش مایلز بریج در دیدار رایزینگ استارز؛ آمریکا ۱۵۱-۱۲۳ منتخب جهان

مایلز بریج در شهر شیکاگو اوج گرفت. اگرچه زاین ویلیامسون سبد تیم حریف را خم کرد و به آن آسیب زد اما دانک‌های فوق‌العاده خود را در این بازی نیز به نمایش گذاشت.

درخشش مایلز بریج

همه این‌ها موجب شد تا آخر هفته دیدار آل‌استار جذابی شکل بگیرد. مایلز بریج ۲۰ امتیاز کسب کرد و عنوان MVP را بدست آورد، اریک پاسکال ۲۳ امتیاز دیگر کسب کرد و جمعه شب و در بازی‌ ستاره‌های رو به پیشرفت، تیم ملی آمریکا توانست با نتیجه ۱۵۱ بر ۱۳۱ بر تیم منتخب جهان غلبه کند. مایلز بریج در یک فصل دشوار نقطه روشنی برای شارلوت هورنتس محسوب می‌شود. شارلوت هورنتس در کنفرانس شرق با آمار ۱۸ پیروزی و ۳۶ شکست در رتبه یازدهم قرار دارد. اما این بسکتبالیست حرفه‌ای فصل دومی در خانه قدیمی مایکل جردن نمایشی تحسین‌برانگیز از خود نشان داد و توسط مشاهیر بسکتبال و ایسایا توماس توانست جایزه MVP را از آن خود کرد. بریجز در پایان این بازی اظهار داشت:

ما می‌خواستیم به میدان بیاییم و در بازی ستاره‌های آینده سختکوشانه ظاهر شویم و من، دوونته گراهام و پی جی واشنگتن نشان دهیم که شارلوت چه تیمی است و این همان کاری است که ما انجام دادیم. واقعاً من هیچ انگیزه اضافه‌ای نداشتم.

کولین سکستون، بازیکن کلیولند کاوالیرز ۲۱ امتیاز بدست آورد، تری یانگ، بازیکن آل‌استار آتلانتا هاکس ۱۸ امتیاز کسب کرد و کندریک نان، محصوصل شهر شیکاگو که در میامی توپ می‌زند در این دیدار ۱۶ امتیازی شد. زاین ویلیامسون ۱۴ امتیاز به نام خود ثبت کرد. آر جی بارت، بازیکن نیویورک نیکس با ۲۷ امتیاز امتیازآورترین بازیکن منتخب جهان بود و براندون کلارک، بازیکن ممفیس گریزلیز نیز ۲۲ امتیاز برای این تیم به ارمغان آورد. بازی سالانه بازیکنان فصل اولی سطح بالا و بسکتبالیست‌های سال دومی کمک کرد تا آل‌استار برای اولین بار از سال ۱۹۸۸ در ویندی سیتی برگزار شود، در آن زمان مایکل جردن جمعیت حاضر در ورزشگاه قدیمی را به وجد آورد. در آن زمان دومینیک ویکینز که در مسابقه اسلم دانک اول شده بود در دیدار بسکتبالیست‌های شر و غرب ۴۰ امتیاز کسب کرد.

مایلز بریج

زاین ویلیامسون که پس از سه ماه دوری از ترکیب نیو اورلینز پلیکانز به دلیل جراحی زانوی پای راست اولین بازی خود را برای این تیم انجام داده بود به عملکرد خوب خود ادامه داد. وی در ۱۰ بازی برای پلیکانز میانگین ۲۲.۱ امتیاز را کسب کرده و پیک شماره ۱ مراسم درفت در این بازی نمی‌دانست که سبد را خم کرده است. این اتفاق در اواخر نیمه اول افتاد. او در این باره گفت:

پس از پایان نیمه اول هم‌بازی‌هایم به من گفتند که چه اتفاقی افتاده است. نمی‌دانستم با کدام دانک این اتفاق افتاد و حتی فکر نمی‌کردم فردی که از آن صحبت می‌کنند من باشم.

زاین ویلیامسون در عین تأثیرگذاری در انتهای بازی ۲ پرتاب را از دست داد.

در روز جمعه، یاد و خاطره کوبی برایانت به نحو احسن زنده نگه داشته شد. بازیکنان به افتخار بازیکن بزرگ لس آنجلس لیکرز و جیانا، دخترش که در میان ۹ سرنشین هلی‌کوپتری بودند که در تاریخ ۲۶ ژانویه سقوط کرده بود، لباس‌هایی پوشیدند که شماره‌های ۲ و ۲۴ در آن‌ها دیده می‌شد و به ۹ ستاره مزین شده بود. پائو گسول به همراه سو برد، ستاره لیگ بسکتبال NBA بانوان به احترام دیوید استرن، هم‌تیمی سابق گسول و آخرین کمیسیونر بسکتبال NBA در میان جمعیت حاضر شده بود. همچنین نام کوبی برایانت در کنار کوین گارنت و تیم دونکان در میان ۸ بازیکن برتر تالار مشاهیر بسکتبال NBA قرار گرفت.

می‌خواهید در مورد خود بازی بدانید؟ همانطور که انتظار می‌رفت دانک‌های زیبای بسیار زیادی زده شد و بازیکنان سعی کردند کمتر روی دفاع تمرکز کنند. هنگامیکه لوکا دانچیچ، ستاره دالاس ماوریکس درست قبل از پایان نیمه اول یک دانک از وسط زمین به درون سبد فرستاد تا تیم منتخب جهان را با برتری ۸۱ بر ۷۱ به رختکن بفرستد تشویق و فریاد هواداران را با خود همراه ساخت. مایلز بریجز نیز با هنرمندی‌های خود در انتهای کوارتر سوم و هنگامیکه آمریکا ابتکار عمل بازی را در دست داشت موجب شد تا هواداران به وجد بیایند. لازم به ذکر است در بازی رایزینگ استار یا ستاره‌های رو به پیشرفت بسکتبال دو تیم چندان با جدیت بازی نمی‌کنند و با تمرکز کمتر روی دفاع سعی بر این است که با حرکات دیدنی و نمایشی تماشاگران به وجد بیایند. این مسابقه در حالی برگزار شد که لیگ NBA در ایام آل‌استار بریک قرار دارد و برای چند روز بازی‌های لیگ برگزار نخواهد شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *