• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • آنتونی ادواردز، بال و وایزمن؛ رقابت برای پیک شماره ۱ مراسم درفت سال ۲۰۲۰

آنتونی ادواردز، بال و وایزمن؛ رقابت برای پیک شماره ۱ مراسم درفت سال ۲۰۲۰

آیا آنتونی ادواردز می‌تواند بازی بعدی را در لباس گلدن استیت واریرز به میدان بیاید؟ این اتفاق در مراسم درفت مشخص می شود.

پیک های مراسم درفت

با توجه به این‌که فصل NCAA به دلیل شیوع ویروس کرونا پایان یافته است، ستاره گرجستانی آماده است تا بازی خود را در سطح متفاوتی تجربه کند و به اوان دنیلز، خبرنگار ۲۴۷ Sports گفته است که برای مراسم درفت NBA انتخاب شده است. این وینگر در تیم آتنز فصلی فوق‌العاده را پشت سر گذاشت و میانگین ۱۹.۱ امتیاز، ۵.۲ ریباند و ۲.۸ پاس گل را به نام خود ثبت کرد. ادواردز در زمینه پرتاب‌های سه امتیازی عملکرد ضعیفی داشت و فقط ۲۹.۴ درصد از پرتاب‌های سه امتیازی او به درون سبد رفت. ادواردز بازیکنی فیزیکی است که در هر حرکتش قدرتمندانه ظاهر می‌شود. توانایی او در ایجاد فضا برای پرتاب‌های شخصی وی را در کنار جیمز وایزمن در صدر بازیکنان مورد توجه در مراسم درفت قرار می‌دهد. ادواردز در این فصل بار سنگینی را در تیم بولداگ‌ها بر روی دوش داشت. او در هر بازی ۱۵.۸ پرتاب موفق را به نام خود ثبت کرد که سومین آمار برتر در SEC بود. این حجم بالا از پرتاب‌ها در کنار کمبود عناصر هجومی تأثیرگذار در پیرامون وی موجب شد تا او آمار ضعیف ۴۰.۲ درصد پرتاب موفق از فیلد را به نمایش بگذارد.

کارایی شوت او باید در زمان حضور در NBA بهتر شود و NBA جایی است که او در تقابل با بازیکنان بهتری قرار می‌گیرد و فوراً هم از او نمی‌خواهند که چنین مسئولیت‌های سنگینی را بر دوش بگیرد. ادواردز در مدت زمان کوتاه حضورش در جوجیا لحظات قابل تحسینی را رقم زد که بازی او مقابل چمینید که با پیروزی تیمش همراه بود از آن جمله بازی‌ها به شمار می‌آمد. گلدن استیت واریرز یکی از پنج پیک اول مراسم درفت NBA را در اختیار خواهد داشت. در جریان این زمان تعویق ناشی از ویروس کرونا، واریرز بدترین رکورد را در لیگ NBA به ثبت رسانده است و همین موضوع آن‌ها در جایگاه انتخاب اولین پیک مراسم درفت قرار می‌دهد. ادواردز در کنار وایزمن و لاملو بال رقابت نزدیکی برای پیک شماره ۱ بودن مراسم درفت سال ۲۰۲۰ خواهند داشت.

گلدن استیت واریرز در زمان بهبود بازیکنان مصدومش باید به سطح اول و کورس قهرمانی بسکتبال NBA باز گردد و در مراسم درفت گزینه‌های اندکی دارد. آن‌ها می‌توانند پیک سطح بالایی مانند ادواردز یا وایزمن را به تیم خود اضافه کنند یا پیک را ترید کنند و یک ستاره به تیم خود بیاورند تا در شرایط کنونی به آن‌ها برای کسب پیروزی کمک کند. همچنین آن‌ها می‌توانند یک بازیکن آینده‌دار به تیم خود بیاورند تا ادامه دهنده راه پرافتخار استفن کری، کلی تامپسون و دریموند گرین باشد. ادواردز می‌تواند گزینه مطلوبی برای واریرز به شمار آید. در کنار استفن کری، کلی تامپسون و اندرو ویگینز که به تازگی جذب شده است، بازی او می‌تواند متناسب با تیم باشد و وی این پتانسیل را دارد که به ستاره تیمش تبدیل شود. او تمامی ابزار فیزیکی را برای حضور موفق در لیگ NBA دارا است و گلدن استیت واریرز سازمانی کامل است تا به او در راه کسب این پتانسیل کمک کند.

مراسم درفت

با توجه به لغو تورنمنت NCAA، بسیاری از بازیکنان دانشگاهی حالا می‌توانند زودتر در مورد حضور در فرآیند درفت تصمیم‌گیری کنند. همه بازیکنان این قابلیت را ندارند که به این زودی واجد شرایط باشند و باید نیت خود را برای حضور در لیگ و برنامه‌های دانشگاهی اعلام کنند.

۱۹ دسامبر: جیمز وایزمن، پیک درفت احتمالی شماره ۱ ممفیس را ترک کرد و با یک ایجنت قرارداد بست تا او را برای مراسم درفت آماده کند.

۸ مارس: در پی نتایج آریزونا وایلدکت در فصل عادی، سین میلر، سرمربی این تیم اعلام کرد که نیکو مانیسون دیگر به تیم بازنخواهد گشت و خود را برای مراسم درفت آماده می‌کند. از او به عنوان یکی از ۵ پیک اول نام برده می‌شود.

۱۳ مارس: کام ماک، بازیکن نبراسکا از طریق اینستاگرام خود اعلام کرد که برای مراسم درفت انتخاب شده است. او گفت با هیچ ایجنتی قرار نمی‌بندد و او برنامه‌ای برای درفت شدن ندارد.

۲۰ مارس: آنتونی ادواردز، پیک احتمالی شماره ۱ اعلام کرد که در مراسم درفت سال ۲۰۲۰ حضور دارد.

۲۰ مارس: ساندرو مامیوکلاشویلی، فوروارد ستون هال اعلام کرد که در مراسم درفت NBA حضور خواهد داشت.

۲۰ مارس: بروس پیرل سرمربی آئوبرن به خبرنگاران گفت که ایساک اوکورو به مراسم درفت NBA فراخوانده شده است. اوکورو یک وینگر جنگنده است که از برخوردها نمی‌ترسد.

۲۱ مارس: پی جی تره جونز به مراسم درفت NBA وارد شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *