• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • اریک اسپوئلسترا قرارداد خود را با به صورت بلندمدت با میامی هیت تمدید کرد

اریک اسپوئلسترا قرارداد خود را با به صورت بلندمدت با میامی هیت تمدید کرد

اریک اسپوئلسترا برای فصول آتی در میامی هیت خواهد ماند. براساس گزارش آدریان وجناروفسکی، خبرنگار ESPN، این سرمربی به تمدید قرارداد بلندمدت با این تیم دست یافته است. این در حالی است که تنها یک فصل دیگر از قرارداد اسپوئلسترا با میامی هیت باقیمانده بود.

تمدید قرارداد اسپوئلسترا با میامی هیت

آدریان وجناروفسکی در توئیتر خود نوشت:

داستان کامل شد؛ آدریان وجناروفسکی، سرمربی میامی هیت به تمدید قرارداد بلندمدت با این تیم دست یافته است. اریک اسپوئلسترا که تنها یک فصل از قراردادش با میامی هیت باقیمانده بود سریعاً مذاکرات تمدید قرارداد خود را با این تیم شروع کرد که در نهایت مقرر شد دوازدهمین فصل سرمربیگری خود را نیز در این باشگاه بگذراند.

براساس گزارشات، به موجب این قرارداد، اریک اسپوئلسترا تا فصل ۲۵-۲۰۲۴ سرمربی میامی هیت باقی خواهد ماند. این تمدید قراردادِ اسپوئلسترا در ادامه چشم اندازی خواهد بود که این سرمربی از سال ۱۹۹۵ آن را ترسیم کرد، در آن زمان او یک آنالیزور ویدئویی بود. او تحت نظر پت ریلی، رئیس همین تیم رشد کرد و در این حرفه پرورش یافت.

میامی هیت

اسپوئلسترا آماده می‌شود تا سرمربیگری در دوازدهمین فصل حضورش در هیت را تجربه کند که او را به دومین سرمربی در لیگ NBA تبدیل خواهد کرد که بیشترین حضور روی نیمکت یک تیم را تجربه کرده است. با حضور جیمی باتلر در ترکیب هیت، انتظارات از این تیم شاید بالا باشد. سرمربی ۴۸ ساله هیت همیشه با برند لبران جیمز و وین وید در سال‌های موفقیتش، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴ شناخته می‌شود اما او در سال‌های بعد از خروج لبران جیمز نیز تیمی ساخت که همواره با تیم‌های مدعی در حال رقابت بود. این تیم علیرغم حضور برجسته بازیکنانی چون حسن وایتساید و گوران دراگیچ و دو بار صعود به مرحله پلی آف از سال ۲۰۱۴ به بعد رکورد ۲۰۹ پیروزی و ۲۰۱ شکست را از خود به جای گذاشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *