• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • نورمن پاول جای فرد ون ولیت را در ترکیب اصلی رپترز خواهد گرفت؟

نورمن پاول جای فرد ون ولیت را در ترکیب اصلی رپترز خواهد گرفت؟

نیک نرس، سرمربی تورنتو رپترز می‌خواست به محض رها شدن فرد ون ولیت از مصدومیت از او به جای نورمن پاول ، گارد خود در ترکیب ابتدایی استفاده کند. اما عملرد هجومی پاول در بازی‌های اخیر نرس را مجاب کرد تا در تصمیم خود تجدیدنظر کند.

نورمن پاول جایگزین فرد ون ولیت

پاسکال سیاکم ۳۳ امتیاز بدست آورد، کایل لاری ۲۰ امتیازی شد و ۱۱ پاس گل به نام خود ثبت کرد و تورنتو رپترز دوشنبه شب با نتیجه ۱۳۳ بر ۱۱۳ کلیولند کاوالیرز را از پیش رو. برداشت. نورمن پاول ۲۶ امتیاز کسب کرد، سرجی ایباکا ۱۴ امتیاز و او جی آنیونوبی با ۱۲ امتیاز بیشترین امتیاز فصل خود را بدست آورد تا رپترز برای یازدهمین بار در ۱۴ بازی اخیر خود به پیروزی برسد. بعد از سه شکست خانگی، تورنتو رپترز برای اولین بار در یک دیدار تکراری پیروز شد. نورمن پاول برای اولین بار در دوران حرفه‌ای خود در سه بازی متوالی توانست ۲۰ امتیاز یا بیشتر کسب کند. او فصل پیش در ۶۰ بازی توانست ۴ بار ۲۰ یا بیش از ۲۰ امتیاز در بازی‌ها کسب کند. کایل لاری گفت این بهترین عملکردی است که از نورمن پاول دیده است و او با اعتماد پرتاب‌هایش را انجام می‌دهد.
نیک نرس نیز نظر کایل لاری را تأیید کرد و گفت:

چیزی که من در مورد او دوست دارم سرعتی است که در زمین از خود نشان می‌دهد.

ون ولیت ۴ بازی متوالی را به دلیل مصدومیت از ناحیه زانوی راست از دست داد اما به بازگشت به میادین نزدیک است. اینکه او به عنوان یک بازیکن ترکب اصلی به میادین بازمی‌گردد یا نیمکت‌نشین می‌شود را باید منتظر بود و دید. برای نورمن پاول حضور به عنوان بازیکن اصلی یا تعویضی اهمیتی ندارد. پاول در این باره گفت:

همان‌کاری را انجام خواهم داد که به تیم کمک کند. حضور به عنوان یار تعویضی یا بازیکن اصلی تا زمانی که پیروز شویم برای من اهمیتی ندارد.

دبل دبل کایل لاری صد و دهمین دبل دبل او با تورنتو رپترز است و در این زمینه با آنتونی دیویس در رتبه سوم برابر شد. بالای سر آن‌ها جوناس والانسیوناس (۱۳۷) و کریس بوش (۲۳۹) قرار دارند. از زمانی که لاری پس از ۱۱ بازی غیبت به دلیل مصدومیت، خود را به بازی‌ها رساند این دبل دبل، دومین دبل دبل کایل لاری در ۷ بازی گذشته است. لاری در این باره گفت:

کمی بهتر شده‌ام. هنوز به زمان بیشتری نیاز دارم اما بهتر شده‌ام.

نورمن پاول

کولین سکستون ۲۵ امتیاز بدست آورد، داریوژ گارلند ۲۰ امتیاز کسب کرد و تریستان تامپسون ۱۸ امتیاز برای کلیولند کاوالیرز اندوخت اما آن‌ها شانزدهمین باخت خود در ۱۸ بازی قبلی را تجربه کردند. کلیولند کاوالیرز بعد از پیروزی پنجشنبه شب مقابل سن آنتونیو اسپرز که با نتیجه ۱۱۷ بر ۱۰۹ رقم خورد ۲ باخت متوالی را تجربه کرد. جان بیلین، سرمربی کلیولند کاوالیرز درباره تورنتو رپترز پس از پایان بازی گفت:

آن‌ها واقعاً تیم خوبی هستند و مطمئناً امشب بهتر از ما ظاهر شدند.

رپترز از ۶ بار لو دادن توپ کلیولند کاوالیرز در نیمه اول ۸ امتیاز نصیب خود کرد. کوین لاو با ۷ امتیاز در کوارتر اول امتیازآورترین بازیکن کاوالیرز بود و اگرچه کلیولند با کسب ۱۰ امتیاز متوالی خود را به در این کوارتر به رپترز نزدیک کرد اما باز هم با نتیجه ۳۷ بر ۲۹ این تایم را به حریف داد. کاوالیرز در کوارتر دوم فقط ۲ بار توپ را لو داد اما نتوانست اختلاف امتیاز با رپترز را جبران کند. نورمن پاول در این کوارتر ۶ امتیاز کسب کرد و رپترز با پیروزی ۶۶ بر ۵۴ در نیمه اول به رختکن رفت. در کوارتر سوم نورمن پاول با استفاده از پاس بلند پاسکال سیاکم یک دانک یک تک دست را به نمایش گذاشت. پاول در این کوارتر ۱۶ امتیاز بدست آورد و پاسکال سیاکم ۱۳ امتیاز برای رپترز به دست آورد تا این تیم در مجموع ۱۰۴ بر ۸۴ پیش بیفتد.

نکات بازی:

کلیولند کاوالیرز: کاوالیرز در مقابل رقبای بخش آتلانتیک ۱ پیروزی و ۸ شکست به ثبت رسانده است. کلیولند در دیدارهای خارج از خانه ۳ پیروزی و ۱۱ شکست در کارنامه خود دارد. این تیم در ماه دسامبر ۷ دیدار از ۸ دیدار خود را باخته است. کاوالیرز در این دیدار ۱۱ بار توپ را لو داد که ۱۸ امتیاز برای رپترز به ارمغان آورد.

تورنتو رپترز: سیاکم با ۵ پرتاب ۳ امتیازی با بیشترین آمار دوران حرفه‌ای خود برابری کرد. رپترز ۱۶ پرتاب موفق از ۳۲ پرتاب سه امتیازی خود داشت. او جی آنیونوبی با ۹ ریباند در این زمینه در تورنتو پیشتاز بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *