هیوستون راکتس برنامه‌ای برای استراحت دادن به هاردن و وستبروک نخواهد داشت

جیمز هاردن فصل قبل در ۷۸ بازی برای هیوستون راکتس حاضر بود و تصور اینکه بتواند در چند بازی استراحت کند در باورش نمی‌گنجد. راسل وستبروک نیز از ۳۲۸ بازی ممکن فقط ۱۴ بازی را از دست داده است.

هیوستون راکتس قصد استراحت دادن به هاردن و وستبروک را ندارد

آیا این آمار در فصل پیش رو تغییر می‌کند؟ هیوستون راکتس باور دارد که باید برای قهرمانی بجنگد و هر دو این ستارگان نیز در حال گذراندن دهه سوم زندگی خود هستند. یک منبع آگاه به تام هابرسترو، خبرنگار ان بی ای سی اسپرتس گفت:

ماه گذشته، داریل موری، مدیر ورزشی هیوستون راکتس در برنامه «دن پاتریک شو» پاسخی به سوال مجری برنامه داد که تبدیل به سر خط خبرها شد. او گفت با برنامه کادر فنی، برنامه تیمی ما بسیار فشرده است و در ماه آوریل همه بازیکنان باید به اوج آمادگی برسند. این منبع به ان بی سی اسپرتس گفت که هیچ تصمیمی برای استراحت دادن به جیمز هاردن و راسل وستبروک وجود ندارد اما باید این نکته را نیز متذکر شد که جیمز هاردن به دهه سی سالگی زندگی‌اش رسیده است و راسل وستبروک نیز در اواخر این ماه ۳۱ ساله خواهد شد.

هیوستون راکتس جیمز هاردن راسل وستبروک

هیوستون راکتس برای حضور در مرحله پلی‌آف و امتحان کردن شانس قهرمانی در لیگ NBA به آماده بودن و سالم ماندن هر دو ستاره‌اش احتیاج دارد (جیمز هاردن در فصول قبل نشان داد که در مرحله پلی‌آف از نظر بدنی کم می‌آورد). اگر به دو بازیکن آماده استراحت بدهید احتمال توقف در مرحله پلی‌آف پایین خواهد آمد مخصوصاً اگر بازیکنان هیوستون راکتس بتوانند برای این دو بازیکن موقعیت پرتاب فراهم کنند.

اینکه چطور هیوستون بتواند هم جیمز هاردن و هم راسل وستبروک را در درون زمین مسابقه حفظ کند بزرگترین عامل در تعیین بقای این تیم در مراحل پس از فصل عادی خواهد بود. لازم به ذکر است که جیمز هاردن از سال ۲۰۱۲ در راکتس حضور دارد و راسل وستبروک نیز در نقل و انتقالات این فصل به این جمع اضافه شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *