تلاش وینس کارتر برای تاریخ‌سازی در لیگ NBA

تمام کاری که وینس کارتر برای تاریخ‌سازی در این فصل باید انجام دهد این است که باید تا سال ۲۰۲۰ زنده بماند. با انجام یک بازی در سال بعد او به اولین بازیکن لیگ NBA تبدیل خواهد شد که در چهار دهه مختلف بازی کرده است.

وینس کارتر به دنبال تاریخ‌سازی

اما، هدف کارتر ۴۲ ساله خیلی بیشتر از انجام فقط یک بازی است. او می‌خواهد ۸۲ بازی انجام دهد. بازیکن کهنه‌کار آتلانتا هاکس روز سه شنبه و در جریان بازی‌ تدارکاتی پیش‌فصل به مالیکا اندروز، خبرنگار ESPN گفت که می‌خواهد ۸۲ بازی در این فصل انجام دهد که به گفته خودش آخرین بازی‌های اوست. وی  به خبرنگار ESPN گفت:

می‌خواهم اطمینان حاصل کنم که آماده حضور در هر بازی هستم. بدیهتاً، این تصمیم سرمربی است اما می‌خواهم بدنم را برای انجام این کار آماده نگه دارم.

کارتر در بازی تدارکاتی روز چهارشنبه نشان داد که او حداقل برای بازی مقابل نیویورک نیکس آماده است. توئیتر لیگ NBA نوشت:

وینس کارتر ۴۲ ساله در دیدار آتلانتا هاکس و نیویورک نیکس درخشان ظاهر شد؛ ۱۷ امتیاز، ۵ پرتاب ۳ امتیازی و کسب ۳ امتیاز در ۱:۳۱ مانده به پایان بازی.

وینس کارتر

این طور که به نظر می‌رسد، وینس نیاز به این دارد که یک تمرین دهنده تمام‌وقت را در کنار خود داشته باشد تا او را در زمین مسابقه حفظ کند. برای این‌که کارتر به این هدف خود برسد، باید ارزیابی دقیقی از بدن خود داشته باشد. وینس کارتر در این باره گفت:

هر کاری که برای آماده بودن لازم است انجام خواهم داد.

حضور در ۸۲ بازی یک امر باورنکردنی برای کارتر خواهد بود اما او برای تاریخ‌سازی به ۸۲ بازی احتیاج ندارد. او نه تنها می‌تواند چهار دهه در لیگ NBA حضور داشته باشد بلکه با انجام ۴۲ بازی از دیرک نویتزکی که در رده سوم بازیکنان با بیشترین بازی حضور دارد عبور خواهد کرد. اگر وی در ۸۰ بازی حاضر باشد از کریم عبدالجبار در رده دوم بازی خواهد کرد و تنها روبرت پریش را روبروی خود خواهد دید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *