پیش بازی سن آنتونیو اسپرز و دنور ناگتس؛ نبرد بزرگان در تگزاس

در چارچوب رقابت‌های بسکتبال NBA، تیم‌های سن آنتونیو اسپرز و دنور ناگتس به مصاف هم می‌روند. هر دو تیم در این دیدار از کنفرانس غرب هستند و با توجه به اهمیت بالای این بازی برای هر دو طرف، انتظار می‌رود شاهد جدال جذابی میان آنها باشیم. ضمن اینکه رویارویی تفکرات گرگ پاپویچ و مایکل ملون نیز به شدت اهمیت بازی را بالاتر می‌برد.

سن آنتونیو اسپرز: پاپ و شاگردانش برای پیروزی می‌آیند

سن آنتونیو اسپرز با ۳۵ پیروزی و ۲۹ شکست در جایگاه هشتم جدول رده‌بندی قرار دارد. تیم گرگ پاپویچ اکنون با فاصله‌ی خوبی در این رتبه‌ قرار دارد اما آنها به خوبی می‌دانند که لس آنجلس لیکرز و ساکرامنتو کینگز منتظر فرصتی هستند تا جایگاه آنها را تهدید کنند. به علاوه کسب پیروزی برای اسپرز در این مسابقه می‌تواند آنها را به جایگاه قبلی خود، یعنی هفتم باز گرداند. تیم پاپ در آخرین دیدار خود به مصاف اوکلاهاما سیتی تاندر رفت و در خانه موفق به شکست این تیم شد. اکنون باز هم سن آنتونیو اسپرز میزبان است و با بهره‌مندی از تمام ستارگانش با دنور به جدال می‌پردازد. بهترین بازیکن فصل تیم سن آنتونیو، بازیکن جدید آنها دمار دروزن است. دروزن در بازی‌های این فصل به طور میانگین در هر مسابقه ۲۲ امتیاز آورده است و در کنار لامارکوس آلدریج، زوج تهاجمی خوبی برای تگزاسی‌ها ساخته است. بدون شک برای پیروزی برابر دنور ناگتس، درخشش این دو ستاره برای سن آنتونیویی‌ها بسیار لازم است.

سن آنتونیو اسپرز دمار دروزن

دنور ناگتس: یوکیچ خود را ثابت می‌کند؟

دنور ناگتس با ۴۲ پیروزی و ۲۰ شکست در جایگاه دوم جدول رده‌بندی قرار دارد. مردانِ ایالت کلرادو فصلی بی‌نظیر را پشت سر می‌گذارند اما در دو بازی گذشته‌شان برابر رقبا شکست خورده‌اند. شکست‌های آنها در برهه‌ی بدی از فصل شروع شده است و به نظر مایکل ملون و شاگردانش به دنبال تغییر آن هستند. چیزی نزدیک به ۱ ماه و نیم به آغاز پلی‌آف مانده است و دنوری‎‍ها به خوبی می‌دانند که در این زمان حساس باید فرم خوب خود را پیدا کنند. فرمی که قطعاً با حضور ستاره‌ای مثل نیکولا یوکیچ دوباره پیدا خواهد شد. سنتر بلند قامت دنور در بازی‌های این فصل، در تمام نکات آماری مهم، رتبه‌ی اول تیمش را در اختیار دارد. یوکیچ در هر بازی ۲۰ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۷ پاس منجر به گل را به ثبت می‌رساند و مهم‌ترین بازیکن مایکل ملون است. یوکیچ علاوه بر توانایی‌های بالایش در دفاع و حمله، در امر بازی‌گردانی نیز تبحری ویژه دارد. این موضوع او را به بازیکنی متفاوت تبدیل می‌کند. جدال یوکیچ و آلدریج در بازی دنور و اسپرز بسیار جذاب خواهد بود. چه نبرد آنها زیر سبد و چه در بازی پیرامونی شاهد کل کل‌های زیادی بین این دو ستاره خواهیم بود.

دنور ناگتس

مشخصات بازی

ورزشگاه: ای‌تی‌اندتی سنتر (استادیوم خانگی سن آنتونیو)

تاریخ: سه‌شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷- ۵ مارس ۲۰۱۹

ساعت: ۰۵:۰۰ بامداد

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *