چارلز بارکلی: بن سیمونز پرتاب‌های خوبی داشته باشد، بهترین بازیکن NBA می‌شود

بن سیمونز، ستاره تیم فیلادلفیا سونی سیکسرز گاهی اوقات با لبران جیمز مقایسه می‌شود. توانایی او در پاس دادن توپ و بازی در چند پست مختلف همراه با پتانسیل دفاعی وی، سیمونز را به یکی از جدیدترین ستاره‌های لیگ NBA تبدیل کرده است. چارلز بارکلی در خصوص او صحبت هایی را مطرح کرده است.

مصاحبه چارلز بارکلی در خصوص بن سیمونز

همانطور که همه ما به خوبی می‌دانیم، مشکل بن سیمونز این است که او بازیکن پرتاب‌کننده‌ای نیست. این مشکل به طور کلی هندسه دفاعی تیم فیلادلفیا سونی سیکسرز را تغییر می‌دهد و تأثیر بن سیمونز را در بازی‌هایی که بر روی توانایی‌های او برنامه‌ریزی می‌شود محدود می‌نماید.  هنوز این استعداد وجود دارد و این پتانسیل به طور کامل از دست نرفته است. چارلز بارکلی ، اسطوره بسکتبال NBA باور دارد که بن سیمونز می‌تواند بهترین بازیکنی باشد که در بازی‌های لیگ NBA به میدان رفته است اگر یاد بگیرد که چگونه یک پرتاب مطمئن را راهی سبد سازد. چالز بارکلی در مصاحبه با مایکل لی، خبرنگار The Athletic می‌گوید:

من هوادار پر و پا قرص بن سیمونز هستم و از او می‌خواهم تا شبیه به مجیک جانسون و مایکل جردن باشد. به بازی خوبش اداه دهد و به یک پرتاب‌گر خوب تبدیل شود چون اگر او روی پرش در پرتاب‌هایش تمرین کند به یکی از بهترین بسکتبالیست‌هایی تبدیل خواهد شد که لیگ NBA به خود دیده است.

چارلز بارکلی

همانطور که درباره مارکله فالتز، گارد سابق فیلادلفیا سونی سیکسرز مشاهده کردیم، ترمیم مهارت پرتاب کسی که در این مورد مشکل دارد کار آسانی نیست. برخی از بازیکنان علیرغم تمرین با مربیان و عادت‌های تمرینی فوق‌العاده، هرگز به پرتاب‌کننده‌های خوبی تبدیل نمی‌شوند.

بن سیمونز هنوز جوان است و ۲۳ سال سن دارد، اما اگر نتواند پرتاب‌های خوبی در این فصل داشته باشد تمرین او به چشم هواداران فیلادلفیا سونی سیکسرز نخواهد آمد. تا آن زمان ما فقط می‌توانیم به فرضیه چارلز بارکلی تکیه کنیم.  لازم به ذکر است بن سیمونز از سال ۲۰۱۶ تا به حال در تیم سونی سیکسرز مشغول بازی است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *