کاویون پیپن به گلدن استیت واریرز پیوست

شما در مورد دایی او چیزهایی شنیده‌اید. اما احتمالاً از خود او هرگز چیزی نشنیده‌اید. کاویون پیپن ، خواهرزاده اسطوره بسکتبال، اسکاتی پیپن، بازیکن درشت هیکل دانشگاه سوثرن ایلینویزاست.

کاویون پیپن به گلدن استیت پیوست

او فصل قبل برای تیم سالوکیس توانست در هر بازی میانگین ۱۲.۸ امتیاز را بدست بیاورد. او دو سال قبل از آن را کامیونیتی کالج گذرانده بود. وی در مراسم درفت ماه ژوئن گذشته درفت نشد. حالا گلدن استیت واریرز اعلام کرد که با این بازیکن قرارداد بسته است. این قرارداد برای پیپن تضمین‌نشده است و این بازیکن احتمالاً به عنوان ذخیره بازیکنانی مانند کوین لونی، ویلی کالی اشتین و آلان اسمایلاگیچ، پیک راند دوم مراسم درفت به گلدن استیت واریرز آمده است. انتظار می‌رود ویلی کالی اشتینبازی‌های تدارکاتی پیش‌فصل و احتمالاً حداقل چهار بازی ابتدایی فصل عادی را به واسطه پیچ‌خوردگی پای خود از دست بدهد و این در حالی است که هیچ زمانی برای بازگشت از مصدومیت کوین لونی (همسترینگ) و آلان اسمایلاگیچ (مچ پا) اعلام نشده است.

کاویون پیپن

شما مطمئناً به بازی‌های تدارکاتی پیش‌فصل توجه زیادی ندارید اما مشاهده شکست گلدن استیت واریرز مقابل لس آنجلس لیکرز در شب شنبه کمبود قد و سخت‌کوشی این تیم را عیان کرد. باید ببینیم آیا کاویون پیپن فرصت حضور در ترکیب نهایی را پیدا کند (که مطمئناً نخواهد توانست) یا خیر، اما حداقل بازیکن تنومندی در اردوی تمرینی گلدن استیت واریرز است. لازم به ذکر است کاویون پیپن در ۱۵ اکتبر ۱۹۹۶ به دنیا آمد و در عرصه بسکتبال در پست سنتر بازی می‌کند. او همانطور که گفته شد خواهرزاده اسکاتی پیپن است و علاوه بر آن پسرعموی تیلور پیپن، والیبالیست بزرگ است. او در سال ۲۰۱۶ در تیم تری ریورز کامیونیتی کالج حضور داشت و توانست در ۲۸ بازی میانگین ۵.۳ امتیاز و ۴.۳ ریباند کسب کرد. در سال ۲۰۱۷ در همین تیم میانگین ۱۰.۵ امتیاز، ۷.۳ ریباند، ۱.۹ بلاک را در هر بازی از خود به جای گذاشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *