توضیح کوون لونی ، بازیکن واریرز درباره ریکاوری پس از مصدومیت قفسه سینه 

به یاد دارید که چگونه کوون لونی ، بازیکن درشت هیکل گلدن استیت واریرز در کوارتر اول بازی دوم فینال لیگ NBA مقابل تورنتو رپترز از ناحیه غضروف دچار شکستگی شد؟

مصدومیت کوون لونی

به یا  دارید که کوون لونی چگونه بازی سوم فینال را از دست داد و اعلام شد که فصل برای او به پایان رسیده اما در اقدامی که همگان را شوکه کرد در بازی چهارم بازگشت و تا بازی ششم در این تیم حاضر بود؟ کوون لونی یک بازیکن سخت‌کوش است. این بازیکن ۲۳ ساله اخیراً مصاحبه‌ای را با آنتونی اسلاتر، خبرنگار The Athletic داشته و توضیحاتی را درباره ریکاوری بعد از مصدومیت خود ارائه داده است. کوون لونی در این باره گفت:

در اولین ماه ریکاوری هیچ کاری نمی‌توانستم انجام دهم. فقط به بدنم استراحت دادم. آن زمان خیلی برایم خسته‌کننده بود. بعدا از آن توانستم برخیزم. اما حضور دوباره در بسکتبال خیلی بیشتر از آن چیزی که فکر می‌کردم طول کشید. تا همین هفته پیش نمی‌توانستم در بازی پنج نفره بازی کنم اما وضعیتم در حدی بود که می‌توانستم پرتاب انجام دهم و به بازی خود ریتم بدهم. اما این از دسته مصدومیت‌هایی بود که مجبور بودم همه چیز را کنترل کنم زیرا همه اندام‌ها به آن وابسته است و واقعاً ریکاوری خسته‌کننده‌ای را گذراندم.

کوون لونی

گلدن استیت واریرز می‌توانست در نقل و انتقالات آزاد با کوون لونی تمدید قرارداد انجام دهد. آن‌ها در تمامی شب‌های بازی به او نیاز دارند. لونی در این باره می‌گوید:

من سالم هستم. اما کارهای انجام نشده زیادی باقی مانده است. شبیه به دو مصدومیت آخر من است (دو جراحی اخیر لونی). مصدومیت بزرگی داشتم و وقتی درمان شد هنوز هم مجبورید تا از عوارض بازگشت آن مطمئن شوید. من عادت کردم که در زمین‌های بسکتبال بازی کنم. اما حالا واقعاً مجبورم روی این مصدومیت متمرکز شوم تا اطمینان حاصل کنم که در زمان مناسب به میادین بسکتبال بازمی‌گردم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *