• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • دنور ناگتس پیروزی خود مقابل ویزاردز را مدیون جادوی دفاعی گری هریس است

دنور ناگتس پیروزی خود مقابل ویزاردز را مدیون جادوی دفاعی گری هریس است

گری هریس امتیاز بالایی بدست نیاورد. این دفاع گارد بود که موجب شد حالا دنور ناگتس جزو بالانشین های کنفرانس غرب باشد.

درخشش گری هریس در دیدار برابر

بعد از یک شب غیبت، همبازیان گری هریس به او کمک کردند تا در تیم منتخب دفاعی لیگ NBA قرار گیرد. جمال مورای در این باره گفت:

درباره قرار گرفتن او در تیم منتخب دفاعی لیگ NBA شوخی نمی‌کنم. و نشان داده که پتانسیل این را دارد. نه فقط همین بازی، نه با دو بازی، در کل طول فصل همینگونه خواهد بود.

گری هریس کاری کرد که بردلی بیل، گارد واشنگتن ویزاردز با کسب ۱۴ امتیاز کمترین امتیاز فصل خود را بدست آورد، نیکولا یوکیچ با ۲۰ ریباند بیشترین ربیاند فصل خود را داشت و جرمی گرنت با ۲۰ امتیاز بیشترین امتیاز فصل خود را کسب کرد تا سه شنبه شب دنور ناگتس با نتیجه ۱۱۷ بر ۱۰۴ بر واشنگتن ویزاردز فائق آید. نیکولا یوکیچ ۸ امتیاز در ششمین پیروزی متوالی دنور ناگتس کسب کرد.

ویل بارتون ۱۷ امتیاز بدست آورد و ۸ ریباند و ۸ پاس گل کسب کرد و مورای ۱۶ امتیاز و پلامل ۱۵ امتیاز برای دنورناگتس کسب کردند. ناگتس در ماه نوامبر ۱۰ پیروزی و ۱ شکست از خود ثبت کرده و به سه باخت متوالی خانگی خود مقابل واشنگتن ویزاردز پایان داد. بردلی بیل، امتیازآورترین بازیکن واشنگتن ویزاردز برای اولین بار کمتر از ۲۰ امتیاز در این فصل کسب کرد و ۶ پرتاب موفق از ۱۵ پرتاب داشت. او ۲ پرتاب موفق از ۱۰ پرتاب ۳ امتیازی خود داشت. پلامل در پایان بازی گفت:

هر زمان که بهترین بازیکن تیم دیگر را مدیریت می‌کنید باید از او شروع کنید. از عملکرد بردلی بیل متعجب شدیم و نتوانست در این بازی ۲۰ یا ۳۰ امتیاز کسب کند.

ناگتس همواره در تقابل با گاردهای برتر خوب عمل می‌کند. جیمز هاردن، گارد هیوستون راکتس فقط ۲۷ امتیاز کسب کرد، ۱۰ امتیاز زیر امتیاز میانگین فصل خود، و دوین بوکر نیز در تقابل فینیکس سانز با دنور ناگتس فقط موفق به کسب ۱۲ امتیاز شد. گرنت در پایان بازی گفت:

همه این‌ها کار گری هریس بود. او امسال از همه بازیکنان بهتر بازی می‌کند. توانایی این را دارد که هر بازیکنی را متوقف کند.

گری هریس

دنور ناگتس خط حمله زهردار لیگ NBA را مجبور کرد که دومین امتیاز پایین این فصل خود را کسب کند. واشنگتن ویزاردز با میانگین ۱۱۹.۱ امتیاز به این بازی وارد شد و در ۱۵ بازی اخیر خود فقط در یک بزای به امتیاز ۱۰۰ نرسید. آن‌ها در کوارتر چهارم به ۳۵ امتیاز احتیاج داشتند که به امتیاز ۱۰۰ برسند. جردن مک رائه ۲۱ امتیاز بدست آورد و موریتز واگنر و دیویس برتانز هر کدام ۱۴ امتیاز کسب کردند. دنور ناگتس در کوارتر دوم کنترل بازی را در دست گرفت و پس از اینکه واشنگتن ویزاردز در اوایل این کوارتر با نتیجه ۲۷ بر ۲۶ خود را پیش انداخت در ادامه ناگتس با ۱۷ امتیاز برتری خود را دیکته کرد. گرنت ۱۵ امتیاز در کوارتر دوم بدست آورد و ۱۶ امتیاز در کل نیمه داشت و دنور ناگتس در نیمه اول با حساب ۶۴ بر ۴۷ از حریف خود پیش افتاد. مک رائه در پایان بازی گفت:

آن‌ها در تمام طول بازی عملکرد خوبی از خود ارائه دادند. فکر می‌کنم مجبوریم کار بهتری برای کمک به دیگر بازیکنان انجام دهیم و همه بازیکنان پشت یکدیگر باشند.

دنور ناگتس ۵۲.۲ درصد پرتاب موفق داشت. اسکاتی بروکس، سرمربی واشنگتن ویزاردز پس از پایان بازی گفت:

ما به آن‌ها فشار نیاوردیم. هیچ بازی فیزیکی در کار نبود. وقتی به چنین تیم بزرگی فشاری وارد نمی‌آورید نتیجه همین می‌شود.

نکات بازی:

واشنگتن ویزازدز: وقتی اعلام شد که ایسیا توماس، گارد این تیم در ترکیب اصلی قرار دارد او شدیداً مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت. او در فصل قبل ۱۲ بازی برای دنور ناگتس انجام داد. واشنگتن در نیمه اول ۱ پرتاب ۳ امتیازی موفق از ۱۶ پرتاب ۳ امتیازی خود داشت و در پایان بازی هم با ۱۰ پرتاب موفق از ۴۰ پرتاب ۳ امتیازی به کار خود خاتمه داد.

دنور ناگتس: آخرین پیروزی خانگی مقابل واشنگتن ویزاردز در دوازدهم مارس ۲۰۱۶ رقم خورد. ناگتس در کوارتر اول هیچ اعلام خطایی نداشت. مالیک بیزلی که از روی نیمکت بازی را شروع کرده بود در تولد بیست و سه سالگی خود ۱۱ امتیاز کسب کرد.

بازی بعدی:

واشنگتن ویزاردز: چهارشنبه شب در خانه فینیکس سانز به میدان خواهند رفت.

دنور ناگتس: آن‌ها روز شنبه مهمان ساکرامنتو کینگز خواهند بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *