• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • یوتا جاز پایه‌گذار بدترین رکورد گلدن استیت واریرز در تاریخ شد!

یوتا جاز پایه‌گذار بدترین رکورد گلدن استیت واریرز در تاریخ شد!

داناوان میشل و یوتا جاز نشان داد که آن‌ها می‌توانند در زمینه پرتاب‌های ۳ امتیازی خطرناک باشند.

پیروزی یوتا جاز برابر گلدن استیت

میشل و مایک کونلی هر کدام ۵ پرتاب ۳ امتیازی انجام دادند و یوتا جاز در سه کوارتر اول ۵۶ درصد پرتاب ۳ امتیازی داشت (۱۵ پرتاب موفق از ۲۷ پرتاب) تا دوشنبه شب بتواند با نتیجه ۱۲۲ بر ۱۰۸ بر گلدن استیت واریرز فائق آید. یوتا جاز توانست به میانگین ۲۹.۳ تلاش پرتاب ۳ امتیازی در هر بازی برسد که از این حیث پنجمین تیم بد لیگ NBA است. مایک کونلی پس از پایان بازی گفت:

ما تیمی هستیم که می‌خواهیم پرتاب ۳ امتیازی داشته باشیم و در سطح بالایی این پرتاب‌های ۳ امتیازی را به نمایش بگذاریم. بسیاری از بازیکنان را داریم که قادر به انجام این کار هستند.

رودی گوبرت ۲۵ امتیاز و ۱۴ ریباند کسب کرد تا به قدرت هجومی یوتا جاز بیافزاید. داناوان میشل ۲۳ امتیاز کسب کرد و مایک کونلی ۲۲ امتیاز برای یوتا جاز بدست آورد تا رکورد این تیم را به ۷ پیروزی و ۳ شکست ارتقا دهند. این گلدن استیت واریرزِ پر از مصدوم بدترین نتیجه تاریخ خود را با ۲ پیروزی و ۹ شکست پیش روی خود دید و در کوارتر چهارم این ناامیدی آن‌ها نمودی دوچندان یافت. دریموند گرین، که به دلیل مصدومیت پارگی لیگامنت انگشت ۵ بازی تیمش را از دست داده بود در ۸:۲۸ مانده به پایان بازی به دلیل اعرتاض به رأی داور از زمین مسابقه اخراج شد. گرین در این باره اظهار داشت:

من با آن تصمیم مخالف بودم و اجازه نمی‌دهم هر کسی که پشت لبانش سبیل سبز شده هر چیزی را به من بگوید. اگر احساس می‌کنید که تصمیم درست یا غلطی گرفته‌اید حق ندارید به من بگویید که حرف نزنم. من یک بازیکن پا به سن گذاشته هستم.

کمتر از یک دقیقه بعد، استیو کر هم بعد از اعتراض به داور از زمین اخراج شد. به نظر می‌رسد هیچ دستاوردی در انتظار گلدن استیت واریرزی باشد که دوشنبه شب استفن کری، ستاره خود را در سالن می‌دید. استفن کری که به خاطر شکستگی دست چپ حداقل برای سه ماه دور از میادین خواهد بود قبل از بازی مصاحبه‌ای انجام داد و به طور اجمالی درباره مصدومیتش صحبت کرد و تلاش کرد که به هم‌بازی‌‌های خود روحیه بدهد. دی آنجلو راسل، گارد رأس گلدن استیت واریرز نقطه امیدی برای این تیم بود. او ۳۳ امتیاز بدست آورد و چهارمین بازی متوالی بود که ۳۰ امتیاز یا بیشتر از آن کسب می‌کند. دریموند گرین به این اشاره می‌کند که گلدن استیت واریرز نسبت به قبل مصدومیت او سبک هجومی متفاوتی را به نمایش می‌گذارد. با توجه به غیبت استفن کری، استیو کر اختیارات را به دی آنجلو راسل واگذار کرد که به معنای پاس‌های سرعتی کمتر تیم خواهد بود.

یوتا جاز

دریموند گرین در این باره می‌گوید:

من واقعاً توپی دریافت نکردم. همیشه بازیساز بوده‌ام. اما واقعاً توپی به من نرسید.

نکات بازی

یوتا جاز: به شبی وارد شد که با کسب میانگین ۱۰۱ امتیاز در هر بازی تیم بیست و هشتم لیگ NBA لقب گیرد. آن‌ها ۱۶ پرتاب از ۳۵ پرتاب ۳ امتیازی خود را به درون سبد فرستادند و ۲۶ پنالتی از ۳۲ پنالتی آن‌ها تبدیل به امتیاز شد. یوتا جاز، که در دیدارهای خانگی شکست‌ناپذیر بوده و ۵ پیروزی بدست آورده دومین پیروزی خارج از خانه خود را کسب کرد.

گلدن استیت واریز: علاوه بر دریموند گرین، گلدن استیت در این بازی اریک پاسکال، فوروارد فصل اولی خود را نیز در ترکیب داشت. پاسکال به دلیل مصدومیت بازی شنبه شب تیمش مقابل اوکلاهاما سیتی تاندر را از دست داده بود. این بازیکن در ۴ بازی میانگین ۲۲.۵ امتیاز را از خود به جای گذاشته و در این بازی نیز ۸ امتیاز بدست آورد.

اریک پاسکال و داناوان میشل که در روزهای جوانی‌شان در هارلم و لیگ AAU با یکدیگر همبازی بودند پیراهن‌ خود را بعد از بازی با یکدیگر عوض کردند.
اریک پاسکال در این باره گفت:

احتمالاً آن را آویزان خواهم کرد. تعویض گیراهن با او خاص بود. می‌دانم که خانواده ما از این بابت خیلی خوشحال هستند و شکرگذار این مسئله هستند که اکنون هر دو ما در این جایگاه هستیم.

استیو کر در کنفرانس قبل از بازی خود از با احترام به خانواده برنارد تایسون، مدیرعامل و رئیس کایزر پرمننت که یکشنبه در ۶۰ سالگی از دنیا رفت آغاز کرد.

بازی‌های بعدی:

یوتا جاز: سه شنبه شب میزبان بروکلین نتس خواهد بود.

گلدن استیت واریرز: چهارشنبه شب در خانه لس آنجلس لیکرز به میدان خواهد رفت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *