8 کلید بازی تدافعی در بسکتبال

بازی تدافعی در بسکتبال: تمرکز روی تکنیک و ذهنیت

بازی دفاع در بسکتبال یک مهارت جالب است. جالب است زیرا نه تنها مهارتهای فنی را می طلبد بلکه به شور و اشتیاق و تمایل به رقابت در سطح بالایی نیز نیاز دارد. بازیکنان بسکتبال که می خواهند در خط دفاعی عالی باشند ، باید مدیون یک مدافع عالی باشند.

این مقاله بسکتبال به ارائه کلیدهای بازی تدافعی در بسکتبال می پردازد و به آنچه مدافع سطح نخبه می شود ، می پردازد. بنابراین چه شما یک بازیکن به تنهایی باشید و چه به دنبال پیشرفت دفاعی خود باشید یا مربی که به دنبال توسعه یک بازیکن است ، این کلیدهای دفاعی به شما الگویی را می دهند که برای کار روی دفاع خود در بسکتبال به شما القا می کنند.

بازی تدافعی

8 کلید بازی تدافعی در بسکتبال:

  1. ارتباطات دفاعی

ارتباطات مهارتی است که هر بازیکن می تواند در آن خوب باشد زیرا فقط تصمیم به انجام این کار می گیرد. بهترین تیم های دفاعی پر از بازیکنانی هستند که همه در کنار هم کار می کنند تا کار را انجام دهند. این امر تنها در صورتی اتفاق می افتد که اگر هر بازیکن مسئولیت مسئولیت خود را به شما ابلاغ کند و هم تیمی های آنها می توانند به آنها اعتماد کنند تا جایی که لازم است باشد. در دفاع ، بخش های متحرک زیادی وجود دارد ، بنابراین هرچه بتوانید کاری را که می کنید ارتباط برقرار کنید ، برای هم تیمی های شما راحت تر خواهد بود. ارتباطات شما به هم تیمی های شما اطلاع می دهد که در هر موقعیت دفاعی ، چه کاری باید انجام دهند.

همیشه ارتباط برقرار کنید

با هم تیمی ها ارتباط برقرار کنید تا در جلوگیری از خرابی های دفاعی به شما کمک کند.

بدون در نظر گرفتن اینکه در یک اقدام مستقیم باشید یا خیر ، توپ را روشن و خاموش کنید.

ارتباطات مربوطه

با چیزهایی ارتباط برقرار کنید که به هم تیمی ها کمک کند. فقط صحبت نکنید تا صحبت کنید زیرا مربی چیزی در مورد صحبت کردن در دفاع می گوید.

آنچه را که باید در مورد آن صحبت کنید: قرار گرفتن در توپ ، قرار گرفتن در راهنما / شکاف ، برش ، صفحه نمایش (در کدام جهت و چه نوع صفحه نمایش) ، چه دفاعی هستید و چه تیم دیگری بر آن تأکید می کند.

با صدای بلند ارتباط برقرار کنید!

با صدای بلند و واضح ارتباط برقرار کنید تا هم تیمی های شما نسبت به آنچه می گویند شک نداشته باشند.

برقراری ارتباط بلند و مؤثر ، همچنین تخلف تیم دیگر را تحقیر می کند.

  1. موقعیت دفاعی

بخش بزرگی از دفاع موقعیت یابی است. هرچه قبل از ارتکاب جرم بتوانید موقعیت خود را بهتر کنید ، بهتر می توانید از آن محافظت کنید. آیا کمک ، شکاف و غیره باشد ، باید بدانید که قرار است همیشه در کجا قرار بگیرید و سپس مطمئن شوید که در آنجا هستید. این ممکن است بسته به برنامه دفاعی نیز تغییر کند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که دقیقاً می دانید تیم در چه دفاعی قرار دارد و در هر شرایطی که باید انجام دهید.

در جای مناسب باشید

اجازه ندهید که خود را از موقعیت گرفتار کنید و بازی را در جرم گیر کنید.

با حرکت توپ ، شما حرکت می کنید. انواع مختلفی از استراتژی های دفاعی وجود دارد ، اما این یک قاعده خوب است که باید دنبال کنید.

موقعیت یابی صحیح به شما امکان می دهد شارژ ، مسدود کردن عکس ، بستن شکاف و غیره را انجام دهید.

Trammate Trust

قرار گرفتن در موقعیت مناسب به هم تیمی های شما اجازه می دهد تا به کمک کمک کنند و کار خود را روی توپ انجام دهند.

از توهین منصرف شوید

برخورداری از پنج بازیکن که در موقعیت دفاعی صحیح قرار دارند ، مجرمان را مجبور به گرفتن یک ضربه سخت می کند و در نهایت باعث دلسردی آنها در پایان حمله می شود.

  1. موضع ورزشی

به عنوان یک بسکتبالیست به طور کلی ، شما می خواهید تمام تلاش خود را بکنید تا همیشه در یک موقعیت ورزشی باشید. اگر مستقیم و رو به پایین بایستید ، قبل از هرگونه حرکت ورزشی ، باید بارگیری کنید و سپس بروید. این باعث می شود خیلی کندتر شوید.

اگر در حال حاضر در یک موقعیت ورزشی هستید ، این امکان را به شما می دهد که مواد منفجره باشید و بلافاصله بروید. به عنوان یک مدافع ، بسیار مهم است که شما خود را پاسخگو باشید تا در موقعیت ورزشی در توپ و خارج از توپ باشید.

هیچ دلیلی برای ایستادن از توپ وجود ندارد. وقتی این کار را کردید ، توانایی سریع و انفجاری خود را از دست می دهید.

موضع ورزشی به شما امکان می دهد با حرکت توپ به سرعت به جایی که باید باشد بروید.

استقلال کم استثناست ، و این زمانی است که شما در پست محافظت می کنید ، و بازیکن توهین آمیز در تلاش است تا شما را تمام کند. در این شرایط ، شما می خواهید یک پایه گسترده با پاهای خود نگه دارید ، اما مطمئن شوید که به بازیکن تهاجمی دیوار می زنید و باعث می شوید که آنها از بالای دستان بلند شوند.

  1. پیش بینی دفاعی

این کلید دفاعی برای هر کسی که می خواهد یک مدافع عالی باشد ، ضروری است. هرچه می توانید دفاع را بخوانید و بعد از آن پیش بینی کنید که آنها چه کاری انجام می دهند ، راحت تر بودن در موقعیت صحیح بازی دفاع است. این به معنای قمار و خارج شدن از کنترل نیست ، بلکه به معنای شناخت کارهایی است که انجام می شود و سپس آماده سازی و تنظیم آن است.

این نیز به موقعیت درستی برمی گردد. هر چه زودتر بتوانید تشخیص دهید که تخلف در تلاش است چه کاری انجام دهد ، راحت تر می توانید در موقعیت مناسب قرار بگیرید.

پیش بینی در مقابل واکنشی

قرار گرفتن در موقعیت مناسب و ماندن در یک موقعیت ورزشی به شما امکان می دهد پیش بینی کنید که توپ به کجا می رود.

سر خود را به حالت چرخان نگه دارید و از آنچه در اطراف شما می گذرد آگاه باشید.

اگر همیشه به توپ واکنش نشان می دهید ، خود را کتک می زنید.

توهین را بخوانید

دانش آموز بازی باشید و تشخیص دهید که اقدامات تهاجمی مختلف انواع خاصی از عکس ها و پاس ها را باز می کند.

بخوانید که تخلف سعی در انجام آن را دارد و سپس در موقعیتی قرار بگیرید که آن را از بین ببرد.

  1. گزارش استعدادیابی دفاعی

بازیکنان مختلف مجموعه مهارت های مختلفی دارند. بنابراین بسیار مهم است که شما بدانید که یک بازیکن چه کاری دوست دارد بهترین کار را انجام دهد و همچنین با چه چیزی مبارزه می کند. اگر این را می دانید ، پس می توانید کاری را که دوست دارند به بهترین وجه انجام دهید از بین ببرید و آنها را به سمت کارهایی ببرید که به آسانی راحت نباشند.

 

به عنوان مثال ، اگر از یک تیرانداز محافظت می کنید ، می خواهید آنها را محکم ببندید و آنها را دریبل بسکتبال کنید. اگر از یک راننده دفاع می کنید ، می خواهید آنها را به طور کوتاه ببندید و سپس آنها را مجبور کنید که یک شلیک مورد اختلاف را شلیک کنند. شما فقط می توانید این کار را انجام دهید اگر بازیکنی را بدانید که محافظت می کند و دوست دارند چه کاری انجام دهند.

همچنین ، ممکن است گزارش پیشاهنگی شما نیاز به تنظیم خط میانی داشته باشد. ممکن است کارهایی را ببینید که مرد / زن شما انجام می دهد ، و ممکن است شما نیاز به تنظیم آن داشته باشید. یک گزارش پیشاهنگانه نباید با سنگ نوشته شود.

گزارش استعدادیابی فردی

از چه نوع بازیکن تهاجمی محافظت می کنید؟ نقاط قوت و ضعف آنها چیست؟ اینها سؤالاتی هستند که باید در مورد مدافع خود بپرسید.

پس از فهمیدن این پاسخ ها ، می توانید بازیکن هجومی را به سمت عکس و موقعیت هایی که در آن راحت نیست ، مجبور کنید و این منجر به ضربات درصد کم ، گردش مالی و غیره می شود.

گزارش استعدادیابی تیم

سایر تیم ها نمایش نامه ها و تمایلات خود را از فیلم و همچنین در طول یک بازی بیاموزید.

همانطور که می دانید چه چیزی اجرا می شود ، آن را به بقیه تیم خود فراخوانی کنید.

  1. تلاش دفاعی و انرژی

چیزی که شما همیشه بدون توجه به مهارت و مهارت بازی کردن ، همیشه در کنترل آن هستید ، انرژی و تلاش شماست. این بدان معنی است که هرگز بهانه خوبی برای این که چرا نباید تلاش خود را بکنید و انرژی خود را به سمت دفاع دفاعی بیاورید ، وجود ندارد. صرفنظر از اینکه چقدر خوب بازی در جناح بازی انجام می دهید یا بازی چگونه پیش می رود ، باید بهترین تلاش خود را برای دفاع انجام دهید.

این بدان معنا نیست که شما از کنترل خارج شده اید و مانند مرغ بدون سر در حال گردش هستید. در آنچه انجام می دهید ، نظم داشته باشید ، و همچنین بهترین تلاش خود را کنید.

  1. انضباط دفاعی و جزئیات

این در نکته قبلی ذکر شد ، اما ارزش آن را دارد که به خودی خود نیز نکات لازم را کسب کند. به عنوان یک بازیکن دفاعی ، بسیار مهم است که شما به روشی که محافظت می کنید ، نظم و انضباط بمانید. و نه تنها باید به گونه ای که از مرد / زن خود محافظت می کنید ، نظم و انضباط داشته باشید ، بلکه در برنامه دفاعی تیم نیز قرار بگیرید.

ممکن است رسیدن ، قمار و غیره وسوسه‌انگیز باشد ، اما اگر این استراتژی دفاعی تیم شما نیست ، باید به اندازه کافی نظم و انضباط داشته باشید تا از این امر عقب نمانید. اگر به جزئیات بازی دفاعی سطح بالا پایبند باشید ، قادر خواهید بود که دچار خم شدن ، دزدی و مجبور کردن جرم شوید به عکس های بد و همه بدون نیاز به قمار و تیم خود را در شرایط سخت قرار دهید.

  1. بازی دفاعی را تمام کنید

یکی از سخت ترین کارها برای دفاع ، بازی دفاع کامل برای یک مالکیت کامل است که فقط یک حمله تهاجمی را برای برگشت ناپذیر استعفا می دهد ، یا بعد مجبور است مجدداً برای یک مالکیت دیگر محافظت کنید. این بدان معناست که شما به عنوان یک مدافع باید تمام تلاش خود را بکنید تا بتوانید وسایل دفاعی را تمام کنید. شما باید مایل باشید بازی را روی تخته ها ببندید و بازی را تمام کنید ، یک توپ سست روی زمین بخرید ، یک شارژ بگیرید و غیره. هرچه بتوانید در قسمت دفاعی بتوانید وسایل خود را ببندید ، ارزش بیشتری به آن اضافه خواهید کرد. تیم

دریل های دفاعی بسکتبال

اگر می خواهید مدافع بهتری شوید ، یا به عنوان مربی ، با یک بازیکن برای تبدیل شدن به یک مدافع بهتر کار کنید ، باید حاضر باشید زمان را کنار بگذارید. این تمرینات بسکتبال قرار است در مناطق مختلف دفاعی متمرکز شود. بنابراین در کنار بهره گیری از تمامی نکات آموزشی دفاعی ، حتما از این دریل های دفاعی بسکتبال نیز استفاده کنید.

Cone Drop Defender Slide Drill

این دریل دفاعی قرار است روی تکنیک اسلاید دفاعی کار کند. این امکان را به بازیکن می دهد که روی کم کار بماند ، از روی پای خود عبور نکند ، و غیره. هرچه یک بازیکن بتواند بر این حرکت دفاعی اساسی تسلط داشته باشد ، محافظت از توپ و انجام حرکات انفجاری دیگر برای آنها راحت تر خواهد بود.

دریل های مشابه: اسلاید خط برای بستن دریل دفاعی ، خط مته دفاعی خط

دریل هدف: روی موضع تدافعی کم کار کنید و قادر باشید سرعت را به سرعت و کارآمد تغییر دهید.

تجهیزات مورد نیاز: 4-5 مخروط.

نکات تمرین:

هنگام انجام این تمرین ، واقعاً روی کفش درست کار خود را ببندید و مطمئن شوید که تمام مدت در یک موقعیت ورزشی کم قرار دارید.

تمرکز کنید که روی پاشنه های خود روی هم قرار نگیرید ، از روی پاهای خود عبور کنید یا اجازه دهید وزن شما نامتعادل باشد.

روی این کار کنید که بتوانید از هر پا رانندگی کنید و هر چه سریعتر جهت را تغییر دهید.

این یک تمرین عالی برای پیگیری چقدر طول می کشد که شما را کامل کند و سپس دفعه بعد سعی کنید آن را بزنید. باید تمرینات خوب پا و غیره را تمرین کنید

دستورالعمل های دریل:

با قرار دادن یک ردیف مخروط در یک طرف خط خط شروع کرده و سپس پخش کننده را در داخل مخروط ها قرار دهید.

این بازیکن در یک موقعیت دفاعی / ورزشی آغاز می شود.

برای تکمیل دریل ، بازیکن باید با استفاده از یک اسلاید دفاعی ، هر مخروط ، یک باره ، از خط خط عبور دهد. هنگامی که همه مخروط ها در یک خط در خط خط مخالف تنظیم شده اند ، مته کامل است.

به محض قرار دادن آخرین مخروط ، مته به پایان رسیده است.

دریل بازگرداندن اسلاید Closeout

این دریل به کار می رود تا بتواند از زیر کنترل ، یک اسلاید دفاعی بسته شود ، و سپس با دستیابی به ردیف بازگشت ، بتواند بازی را به پایان برساند. این مهارت ها همه در بازی دفاعی ضروری هستند و قادر به متوقف کردن هستند. در این ویدئو ، این دریل به بازیکن این بازیکن را می دهد که مانند یک تهاجمی تهاجمی ، ریباند را درمان می کند تا بتواند در پایان کار نیز کار کند ، اما شما همچنین می توانید آن را مانند یک تخته دفاعی تنظیم کنید و از این بازیکن استفاده کنید که توپ را ایمن کند و سپس آن را بیرون بیاندازد. توانایی بسته شدن خوب ، تکرارهای با کیفیت زیادی را می طلبد و این مته این امکان را فراهم می کند.

دریل هدف: روی بستن توپ ، کشویی دفاعی و سپس ردیابی ریباند کار کنید.

تجهیزات مورد نیاز: دو مخروط ، یک بسکتبال ، و یک شریک.

نکات تمرین:

اطمینان حاصل کنید که با تمرینات پای خود عادت های خوبی را تجربه می کنید و به همان اندازه ممکن است کارآمد باشید. اگر به خودتان اجازه دهید عادات بد را تمرین کنید ، این تمرین بیشتر از این که به شما کمک کند صدمه می زند.

وقتی پای کفش را پایین بیاورید ، خود را تحت فشار قرار دهید تا هرچه سریعتر می توانید بروید و از منطقه راحتی خود خارج شوید.

در تمام حرکات مختلفی که هنگام تمرین انجام می دهید ، کم و ورزشکار باشید.

اطمینان حاصل کنید که دریل را در هر دو طرف کف تمرین می کنید به طوری که تعداد مساوی از تکرارهای کشویی در هر جهت را بدست می آورید.

دستورالعمل های دریل:

با قرار دادن یک مخروط روی بال و دیگری در بالای کلید شروع کنید.

پخش کننده روی بلوک طرف که مخروط آن قرار دارد شروع می شود.

شریک زندگی با بسکتبال شروع می شود.

با شروع مته ، بازیکن با بستن مخروط روی بال شروع می شود. آنها بلافاصله به مخروط در بالای کلید می چرخند و سپس به بیرون جعبه می چرخند.

در حالی که بازیکن در حال بوکس است ، شریک زندگی بسکتبال را از روی رینگ پرتاب می کند و بازیکن باید از جعبه خارج شود و از ریباند رد شود.

آنها یا می توانند آن را به عنوان یک هیئت مدیره توهین آمیز درمان کنند تا در پایان کار کنند و به دنبال بازگشت به عقب بروند یا دوباره صعود کنند و به پایان برسند. یا دریل را می توان به گونه ای تنظیم کرد که یک ریباند دفاعی باشد و بازیکن باید تخته را ایمن کرده و سپس آن را به سمت شریک خارج کند.

چهار مته دفاعی مخروط

وقتی صحبت از دفاع در بسکتبال می شود ، یک بازیکن باید با توجه به تقسیم ثانیه ها آماده حرکت در هر جهت باشد. این دریل دفاعی قرار است در جهت حرکت به جلو ، عقب و پهلو حرکت کند. در کنار آموزش به بازیکن برای اینکه در کل زمان در یک موقعیت ورزشی باقی بماند ، این امکان را به شما می دهد تا در هر جهت حرکت کند.

Drill Goal: روی توانایی انجام حرکت به جلو ، عقب و بعداً در دفاع دفاع کنید.

تجهیزات مورد نیاز: 4 مخروط و یک شریک (اختیاری).

نکات تمرین:

همانطور که در حال تغییر مسیرها هستید ، واقعاً روی ماندگاری و کنترل خود متمرکز شوید. همچنین ، حتماً با کار و حرکات خود کارآمد باشید. هدف نباید حرکات هدر رفته باشد.

هدف این است که می توانید به همان سرعتی که ممکن است بروید ، در ضمن اطمینان حاصل کنید که کار صحیح پا را حفظ می کنید.

پشت خود را شکار نکنید ، از پای خود عبور دهید ، هاپ و غیره.

این تمرین ممکن است با یک بازیکن یا گروهی از بازیکنان انجام شود. فقط با یک گروه ، بازیکنان را یکی پس از دیگری طی کنید.

دستورالعمل های دریل:

با تنظیم مخروط ها روی هر آرنج و بلوک شروع کنید.

یک بازیکن در هر دو مخروط روی بلوک و با بازگشت به خط پرتاب آزاد شروع خواهد کرد.

با شروع تمرین ، بازیکن در حالی که در یک موقعیت ورزشی قرار دارد ، شروع به خرد کردن پاهای خود می کند.

در حالی که این اتفاق می افتد ، مربی “نوبت” را صدا می کند ، یا اگر یک بازیکن به تنهایی باشد ، می توانند بنا به صلاحدید خودشان این کار را انجام دهند. هر چند که مربی “نوبت” را صدا کند ، بازیکن باید قبل از بازگشت سریع به موضع و جایگاه های ورزشی ، پای خود را به عقب برگرداند ، همانطور که می خواهد چرخش و سرعت ببندد.

این اتفاق دو بار دیگر نیز رخ خواهد داد. در سومین بار که فراخوانده می شود ، بازیکن تمام راه خود را باز می کند و شروع به حرکت به جلو به سمت مخروط در آرنج می کند که در آن باید شکسته و بسته شود.

بلافاصله پس از بسته شدن ، آنها اسلاید دفاعی را در سراسر خط پرتاب آزاد به مخروط آرنج مخالف می کشند.

در این مخروط آرنج ، آنها بلافاصله به مخروط موجود در بلوک عقب می روند.

برای کشش نهایی مخروط ها از بلوک به بلوک ، بازیکن دوباره اسلاید دفاعی خواهد بود.

این یک بار از طریق مته نتیجه می گیرد.

سوپرمن Rebounding Drill

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، بخش بزرگی از دفاع بازی قادر است با یک ریباند ، توپ دفاعی را تمام کند. و اگرچه خوب است که هر برگشتی درست به سمت شما بیاید ، بارها و بارها ، توپ را باید پیگیری و پیگیری کرد. این تمرین جدید برای بازگشت به بسکتبال دقیقاً روی آن کار خواهد کرد. این کار به شما امکان می دهد تا روی برگشت به بیرون از منطقه کار کنید و بتوانید توپ را تعقیب کنید. همچنین برای رفتن و گرفتن توپ در بالاترین نقطه خود و ایمن سازی آن با دو دست کار خواهد کرد.

دریل های مشابه: دریل بازردردنی سوپرمن Reverse Reverse ، مته Rebounding Superman Pivot Finish، Superman Shot Fake Crab Dribble Rebounding Drill

دریل هدف: برای بازگشت به بیرون از منطقه و تهاجمی بودن در تابلوها کار کنید.

تجهیزات مورد نیاز: یک بسکتبال و حلقه.

نکات تمرین:

از زمین بلند شوید و در هر بازگشت به منفجر باشید.

صبر نکنید که توپ به سمت پایین بیاید ، بالا بروید و آن را با هر دو دست در بالاترین نقطه خود قرار دهید.

خودتان را به چالش بکشید و کار خود را در حد امکان در هر تابلو انجام دهید.

دستورالعمل های دریل:

بازیکن قصد دارد با بسکتبال در خارج از بلوک در هر طرف سبد شروع کند.

با شروع مته ، آنها توپ را از روی تخته پشتی با زاویه پرتاب می کنند تا بسکتبال از طرف دیگر رنگ پرتاب شود.

در حالی که توپ در هوا قرار دارد ، آنها به سمت خلاف رنگ فرار می کنند ، توپ را ردیابی می کنند ، تا آنجا که می توانند پرش کنند و توپ را با هر دو دست ایمن می کنند.

بازیکن باید در یک موقعیت ورزشی قرار بگیرد و بسکتبال را در هنگام فرود چانه بزند.

آنها بلافاصله توپ را از پشت صندوق عقب پرتاب می کنند و حرکت را به روش دیگر تکرار می کنند.

این الگوی را برای مقدار دلخواه در تکرارها ادامه دهید.

بازی دفاع در جمع بندی نتیجه گیری در بسکتبال

بازی تدافعی در بسکتبال با یک انتخاب شروع می شود. شما باید تصمیم بگیرید که می خواهید تلاش ، انرژی و تعهد به بازی دفاع را در سطح بالایی قرار دهید. پس از آن ، این توانایی تبدیل شدن به یادگیری نحوه بازی دفاع به روش صحیح می شود. برای یادگیری زوایای درست ، چگونگی پیش بینی ، تعهد به جزئیات و غیره زمان لازم است تا یک مدافع عالی باشد ، شما باید حاضر باشید زمان و کار را قرار دهید.

بازی دفاع همیشه به رسمیت نمی شناسد که شایسته آن است. فن متوسط ​​نمی داند که داشتن بازیکن در هر بازی ، داشتن دستهای فعال و قرار گرفتن در موقعیت مناسب چقدر مهم است. با این حال ، من به شما تضمین می کنم که مربیان و هم تیمی های شما انجام می دهند! اگر می خواهید به تیم خود در بازی ها و حتی قهرمانی ها کمک کنید ، بازی دفاع یکی از بهترین راه هایی است که می توانید انجام دهید.

از این هشت کلید برای بازی دفاع در بسکتبال به عنوان برنامه ای برای اینکه یک مدافع عالی به نظر می رسد استفاده کنید و در سالن ورزشی حاضر شوید تا خود را به عنوان یک مدافع نخبه تبدیل کنید.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *