بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA | قدرت نمایی لس آنجلس کلیپرز در شب باخت بوستون

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

پس از تعطیلی دو روزه هفته گذشته بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA که به دلیل اعتراض شدید بازیکنان و تیم‌ها شکل گرفت که به خاطر شلیک پلیس آمریکا به یک سیاه‌پوست که منجر به فلج شدن او شد، این مسابقات از چند روز گذشته مجددا از سر گرفته شد که در ادامه به نتایج آنها خواهیم پرداخت.

ورود به سایت بتکارت

در ابتدا لازم به ذکر است که دلیل پراکندگی و نامرتب بودن برنامه بازی‌ها در مراحل مختلف، تعویق سه روزه‌ بازی‌ها بود که برنامه مرتب و ترتیب بازی‌ها را به هم ریخت که در ادامه در این خصوص توضیح مختصری را خواهیم داد و شرح ماجرا را می‌توانید در خبرهای قبلی سایت بسکتفا مشاهده فرمایید.

ماجرا از این قرار بود که صبح روز پنجشنبه بود که سه مسابقه میلواکی باکس – اورلاندو مجیک، هیوستون راکتس – اوکلاهاما سیتی تاندر و همچنین دیدار لس آنجلس لیکرز – پورتلند تریل بلیزرز از جانب NBA لغو شدند. این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که بازیکنان میلواکی باکس به علت مجروح شدن جیکوب بلیک، یک شهروند سیاهپوست توسط پلیس آمریکا در ایالت ویسکانسین، بازی پنجم سری خود مقابل مجیک را بایکوت کردند و حاضر به شرکت در دیدارهای پیش رو نشدند تا در نهایت پس از جلسات متعدد در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه این مسابقات از سر گرفته شد تا تیم‌ها به رقابت خود ادامه دهند..

در ادامه مطلب به نتایج آخرین دیدارهای رسمی بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA که برگزار شده است، می‌پردازیم.

بازی هفتم و مجموع کلی دیدارهای برگزار شده بین دو تیم در مرحله اول پلی آف : اوکلاهاما سیتی تاندر ۳ – ۴ هیوستون راکتس

در بازی ششم اوکلاهاما سیتی تاندر و هیوستون راکتس با یکدیگر به رقابت پرداختند که هیوستون موفق شد با نتیجه ۱۰۴ – ۱۰۲ حریف خود را شکست دهد تا مجموع بازی‌ها ۴ – ۳ به نفع این تیم به پایان برسد و هیوستون . کوارتر اول با برتری ۳۰ – ۲۹ به نفع تیم بازنده به اتمام رسید. کوارتر دوم هیوستون بود که با نتیجه ۳۲ – ۲۹ پیروز شد. در کوارتر سوم اوکلاهاما که تلاش خود را دو چندان کرده بود موفق نشد این ست را پیروز به رختکن رود و با نتیجه ۲۴ – ۲۱ ست را واگذار کرد تا منتظر ست آخر بماند. در کوارتر چهارم اوکلاهاما توانست ست را با نتیجه ۲۲ بر ۱۹ پیروز شود ولی در مجموع کلی هیوستون با نتیجه ۱۰۴ – ۱۰۲ برنده میدان لقب گرفت. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن هیوستون راکتس اریک گوردون بود که در مدت زمان ۳۷ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۱ امتیاز، ۳ ریباند و ۲ اسیست بدست آورد و نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن اوکلاهاما لائوتنز دورت بود که در مدت زمان ۳۵ دقیقه‌ای حضورش در زمین توانست ۳۰ امتیاز، ۴ ریباند و ۱ اسیست را به نام خود ثبت کند.

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

بازی اول مرحله نیمه نهایی و نتیجه کلی بازی‌های نیمه نهایی پلی آف : لس آنجلس کلیپرز ۱ – ۰ دنور ناگتس

بازی میان لس آنجلس کلیپرز و دنور ناگتس با نتیجه ۱۲۰ بر ۹۷ به نفع تیم لس آنجلسی به اتمام رسید؛ در کوارتر اول نتیجه مساوی ۳۱ – ۳۱ رقم خورد. کوارتر دوم اما کلیپرز با نتیجه ۳۸ بر ۲۰ پیروز به رختکن رفت. در کوارتر سوم کلیپرز مجددا موفق شد با نتیجه ۲۲ – ۱۶ حریف خود را از پیش رو بردارد و اما در کوارتر چهارم علیرغم پیروزی این ست دنور و با تلاش‌های مضاعف این تیم که با نتیجه ۳۰ – ۲۹ پیروز شد، لس آنجلس کلیپرز در مجموع کلی توانست ۱۲۰ – ۹۷ پیروز شود. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن لس آنجلس کلیپرز کوای لنارد بود که در مدت زمان ۳۲ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۹ امتیاز و ۲ ریباند و ۳ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن دنور ناگتس نیکولا یوویچ بود که در مدت زمان ۳۰ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۱۵ امتیاز، ۳ ریباند و ۳ اسیست را به نام خود ثبت کند.

بازی دوم مرحله نیمه نهایی و نتیجه کلی بازی‌های نیمه نهایی پلی آف : میامی هیت ۲ – ۰ میلواکی باکس

در بازی دوم مرحله نیمه نهایی پلی آف میامی هیت و میلواکی باکس با یکدیگر به رقابت پرداختند که میامی موفق شد با نتیجه ۱۱۶ – ۱۱۴ حریف خود را شکست دهد. کوارتر اول با برتری ۳۸ – ۲۹ به نفع میامی به اتمام رسید. کوارتر دوم نیز اما میلواکی بود که با نتیجه ۲۸ – ۳۱ پیروز شد. در کوارتر سوم میلواکی موفق شد این ست را پیروز به رختکن رود و با نتیجه نزدیک ۲۶ – ۲۴ ست را ببرد. در کوارتر چهارم نیز علیرغم پیروزی ۲۸ بر ۲۶ این تیم، میامی در مجموع کلی با نتیجه ۱۱۶ – ۱۱۴ برنده میدان لقب گرفت. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن میامی هیت گوران دراگیچ بود که در مدت زمان ۳۴ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۳ امتیاز، ۵ ریباند و ۴ اسیست بدست آورد و نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن میلواکی باکس جیانیس آنتتوکوئمپو بود که در مدت زمان ۳۶ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۹ امتیاز، ۱۴ ریباند و ۳ اسیست را به نام خود ثبت کند.

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

بازی سوم مرحله نیمه نهایی و نتیجه کلی بازی‌های نیمه نهایی پلی آف : بوستون سلتیکس ۲ – ۱ تورنتو رپترز

بازی میان بوستون سلتیکس و تورنتو رپترز به نفع تیم کانادایی رقم خورد و این دیدار با نتیجه ۱۰۴ بر ۱۰۳ به اتمام رسید. در کوارتر اول نتیجه ۳۳ بر ۲۸ به نفع تیم بازنده رقم خورد. کوارتر دوم مجددا بوستون با نتیجه ۲۴ بر ۱۹ پیروز به رختکن رفت. در کوارتر سوم تورنتو رپترز که تلاش خود را دو چندان کرده بود موفق شد با نتیجه ۲۹ – ۲۳ حریف خود را از پیش رو بردارد و در کوارتر چهارم اما ورق برگشت و رپترز مجددا توانست با نتیجه ۲۸ – ۲۳ پیروز شود تا در مجموع کلی نتیجه ۱۰۴ – ۱۰۳ پیروز میدان لقب گیرد. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن تورنتو رپترز کایل لاوری بود که در مدت زمان ۴۶ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۱ امتیاز و ۶ ریباند و ۸ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن بوستون کمبا واکر بود که در مدت زمان ۳۹ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۹ امتیاز، ۳ اسیست و ۳ ریباند را به نام خود ثبت کند.

برای پیش بینی مسابقات بسکتبال همراه ما باشید

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *