بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA | پیروزی لیکرز و میلواکی باکس در مقابل حریفان

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

پس از تعطیلی دو روزه هفته گذشته بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA که به دلیل اعتراض شدید بازیکنان و تیم‌ها شکل گرفت که به خاطر شلیک پلیس آمریکا به یک سیاه‌پوست که منجر به فلج شدن او شد، این مسابقات از چند روز گذشته مجددا از سر گرفته شد که در ادامه به نتایج آنها خواهیم پرداخت.

ورود به سایت بتکارت

در ابتدا لازم به ذکر است که دلیل پراکندگی و نامرتب بودن برنامه بازی‌ها در مراحل مختلف، تعویق سه روزه‌ بازی‌ها بود که برنامه مرتب و ترتیب بازی‌ها را به هم ریخت که در ادامه در این خصوص توضیح مختصری را خواهیم داد و شرح ماجرا را می‌توانید در خبرهای قبلی سایت بسکتفا مشاهده فرمایید.

ماجرا از این قرار بود که صبح روز پنجشنبه بود که سه مسابقه میلواکی باکس – اورلاندو مجیک، هیوستون راکتس – اوکلاهاما سیتی تاندر و همچنین دیدار لس آنجلس لیکرز – پورتلند تریل بلیزرز از جانب NBA لغو شدند. این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که بازیکنان میلواکی باکس به علت مجروح شدن جیکوب بلیک، یک شهروند سیاهپوست توسط پلیس آمریکا در ایالت ویسکانسین، بازی پنجم سری خود مقابل مجیک را بایکوت کردند و حاضر به شرکت در دیدارهای پیش رو نشدند تا در نهایت پس از جلسات متعدد در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه این مسابقات از سر گرفته شد تا تیم‌ها به رقابت خود ادامه دهند..

در ادامه مطلب به نتایج آخرین دیدارهای رسمی بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA که برگزار شده است، می‌پردازیم.

بازی دوم مرحله نیمه نهایی و نتیجه کلی بازی‌های نیمه نهایی پلی آف : لس آنجلس لیکرز ۱ – ۱ هیوستون راکتس

بازی‌های این دو تیم در مرحله نیمه نهایی به اوج حساسیت خود رسیده است و با پیروزی شب گذشته تیم لس آنجلسی نتیجه مساوی ۱ – ۱ در مجموع کلی بازی‌ها در این مرحله رقم خورده است که با این نتیجه باید نگاهی به بازی‌های بعدی برای مشخص شدن تیم صعود کننده داشت.
بازی میان لس آنجلس لیکرز و هیوستون راکتس به نفع تیم لس آنجلسی رقم خورد و این دیدار با نتیجه ۱۱۷ بر ۱۰۹ به نفع این تیم به اتمام رسید. در کوارتر اول نتیجه ۳۰ بر ۲۶ به نفع تیم بازنده رقم خورد. کوارتر دوم نتیجه تساوی ۳۱ – ۳۱ رقم خورد. در کوارتر سوم هیوستون که تلاش خود را دو چندان  و عزم خود را برای از دست ندادن بازی جزم کرده بود موفق شد با نتیجه ۴۱ – ۲۳ حریف خود را از پیش رو بردارد و اما در کوارتر چهارم ورق برگشت و لیکرز موفق شد با نتیجه ۲۷ – ۱۷ پیروز شود و در مجموع کلی نتیجه ۱۱۷ – ۱۰۹ پیروز میدان لقب گیرد.
در این بازی امتیاز آورترین بازیکن لس آنجلس لیکرز آنتونی دیویس بود که در مدت زمان ۳۶ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۴ امتیاز و ۱۰ ریباند و ۴ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن هیوستون راکتس جیمز هاردن بود که در مدت زمان ۳۹ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۷ امتیاز، ۲ اسیست و ۷ ریباند را به نام خود ثبت کند.

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

بازی سوم مرحله نیمه نهایی و نتیجه کلی بازی‌های نیمه نهایی پلی آف : میامی هیت ۳ – ۱ میلواکی باکس

در بازی سوم مرحله نیمه نهایی پلی آف میامی هیت و میلواکی باکس با یکدیگر به رقابت پرداختند که بالاخره میلواکی باکس پس از سه بازی موفق شد با نتیجه ۱۱۸ – ۱۱۵ حریف خود را شکست دهد.
کوارتر اول با برتری ۳۱ – ۲۸ به نفع میامی به اتمام رسید. کوارتر دوم میلواکی توانست اختلاف بوجود آمده در نتیجه را جبران کند و با نتیجه ۲۸ بر ۱۷ پیروز میدان شد. در کوارتر سوم باز هم میامی موفق شد این ست را پیروز به رختکن رود و با نتیجه ۴۰ بر ۳۵ ست را ببرد. در کوارتر چهارم اما ورق برگشت و میلواکی توانست این ست با نتیجه ۲۲ بر ۱۹ پیروز شود و علیرغم جبران نتیجه سه امتیاز از حریف جلو بیفتد و در مجموع کلی با نتیجه ۱۱۸ – ۱۱۵ برنده میدان لقب بگیرد و امید خود را برای صعود به دور بعدی زنده نگه دارد چرا که سه بازی قبلی را این تیم واگذار کرده بود.
در این بازی امتیاز آورترین بازیکن میلواکی باکس کریس میدلتون بود که در مدت زمان ۴۸ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۶ امتیاز، ۸ ریباند و ۸ اسیست بدست آورد و نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن میامی هیت بام آدبایو بود که در مدت زمان ۴۴ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۶ امتیاز، ۱۲ ریباند و ۸ اسیست را به نام خود ثبت کند.

برای پیش بینی مسابقات بسکتبال همراه ما باشید

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *