بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA | رقابت تنگاتنگ مدعیان برای صعود

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

برای کسانی که علاقه‌مند به ورزش بسکتبال هستند، این روزها رنگ و بوی دیگری دارد چرا که مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA ، به صورت مرتب برگزار می‌شود و حساسیت به اوج خود رسیده است. در دیدارهای شب گذشته این رقابت‌ها یوتا جاز، دالاس، تورنتو رپترز و بوستون سلتیکس توانستند در بازی‌های خود پیروز شوند.

ورود به سایت بتکارت

مسابقات بسکتبال حرفه‌ای آمریکا موسوم به NBA هر شب در چند دیدار برگزار می‌شود؛ در حال حاضر که رقابت‌ها به صورت فشرده برگزار می‌گردد و خبری از تعطیلی بازی‌ها وجود ندارد. با این حال سایر بازیکنان به صورت مرتب تست‌های کرونا را انجام می‌دهند تا صورت ابتلا به این بیماری، دوران قرنطینه خود را بگذرانند و مجددا به ترکیب تیم خود بازگردند.

در ادامه مطلب به نتایج آخرین دیدارهای رسمی بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA که برگزار شده است، می‌پردازیم.

مجموع کلی چهار دیدار برگزار شده مرحله اول پلی آف : لس آنجلس کلیپرز ۲ – ۲ دالاس ماوریکس

بازی میان لس آنجلس کلیپرز و دالاس ماریکس با نتیجه ۱۳۵ بر ۱۳۳ به نفع دالاس به اتمام رسید؛ در کوارتر اول نتیجه ۳۴ بر ۲۴ به نفع کلیپرز رقم خورد. کوارتر دوم اما دالاس با نتیجه ۳۴ بر ۳۲ پیروز به رختکن رفت. در کوارتر سوم دالاس مجددا موفق شد با نتیجه ۳۵ – ۱۹ حریف خود را از پیش رو بردارد و اما در کوارتر چهارم علیرغم پیروزی این ست کلیپرز و با تلاش‌های مضاعف این تیم که با نتیجه ۳۶ – ۲۸ پیروز شد کار به تساوی کشید و بازی به ست پنجم کشیده شد. در ست پنجم دالاس توانست با اختلاف ۲ و با نتیجه ۱۴ – ۱۲ پیروز شود تا در مجموع کلی نتیجه ۱۳۵ – ۱۳۳ رقم بخورد. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن دالاس ماوریکس لوکا دانکیچ بود که در مدت زمان ۴۶ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۴۳ امتیاز و ۱۷ ریباند و ۱۳ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن لس آنجلس کلیپرز لو ویلیامز بود که در مدت زمان ۳۴ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۶ امتیاز، ۴ ریباند و ۵ اسیست را به نام خود ثبت کند.

مجموع کلی چهار دیدار برگزار شده مرحله اول پلی آف : بوستون سلتیکس ۴ – ۰ فیلادلفیا

بوستون سلتیکس و فیلادلفیا با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم بوستون موفق شد با نتیجه ۱۱۰ – ۱۰۶ حریف خود را شکست دهد. کوارتر اول با برتری ۳۲ – ۲۷ به نفع تیم بازنده به اتمام رسید. کوارتر دوم نتیجه ۳۰ – ۲۶ به نفع بوستون به ثبت رسید. در کوارتر سوم نیز مجددا بوستون موفق شد با نتیجه ۳۲ – ۱۹ پیروز شود. در کوارتر چهارم فیلادلفیا علیرغم این که توانست ست با نتیجه ۲۹ بر ۲۱ پیروز شود، در مجموع کلی ۱۱۰ – ۱۰۶ مغلوب شد. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن بوستون سلتیکس کمبا واکر بود که در مدت زمان ۳۲ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۴ امتیاز، ۴ ریباند و ۴ اسیست بدست آورد تا نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن فیلادلفیا جوئل امبید بود که در مدت زمان ۳۷ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۰ امتیاز و ۱۰ ریباند را به نام خود ثبت کند.

بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA

مجموع کلی چهار دیدار برگزار شده مرحله اول پلی آف : دنور ناگتس ۱ – ۳ یوتا جاز

در دیگر بازی دنور ناگتس و یوتا جاز به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۱۲۹ بر ۱۲۷ به نفع یوتا به پایان رسید. در ست اول نتیجه ۳۳ – ۳۶ به نفع دنور رقم خورد. کوارتر دوم نتیجه ۳۱ بر ۲۹ به نفع یوتا به پایان رسید. در کوارتر سوم یوتا که تلاش خود را دو چندان کرده و عزم خود را برای پیروزی جزم کرده بود پیروز به رختکن رفت و با نتیجه ۳۳ – ۲۴ به پیروزی رسید.  در کوارتر چهارم مجددا دنور توانست با نتیجه ۳۸ بر ۳۲ بر یوتا پیروز شود اما فقط دو امتیاز کم آورد تا یوتا در مجموع کلی با نتیجه ۱۲۹ – ۱۲۷ پیروز اعلام شود. در این بازی امتیازآورترین بازیکن یوتا جاز داناوان میچل بود که در مدت زمان ۳۸ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۵۱ امتیاز، ۴ ریباند و ۷ اسیست بدست آورد تا نقش پررنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن دنور ناگتس جمال مورای بود که در مدت زمان ۴۳ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۵۰ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۷ اسیست را به نام خود ثبت کند.

مجموع کلی چهار دیدار برگزار شده مرحله اول پلی آف : تورنتو رپترز ۴ – ۰ بروکلین نتس

در بازی بعدی تورنتو رپترز و بروکلین نتس با یکدیگر به رقابت پرداختند که رپترز موفق شد با نتیجه ۱۵۰ – ۱۲۲ حریف خود را شکست دهد. کوارتر اول با برتری ۳۹ – ۳۲ به نفع رپترز به اتمام رسید. کوارتر دوم نیز تیم کانادایی با نتیجه ۳۸ – ۳۶ پیروز شد. در کوارتر سوم بروکلین که تلاش خود را دو چندان کرده بود موفق نشد این ست را پیروز به رختکن رود و با نتیجه نزدیک ۳۹ – ۱۹ ست را واگذار کرد تا تقریبا نتیجه غیر قابل جبران باشد. در کوارتر چهارم بروکلین توانست ست را با نتیجه ۳۴ بر ۳۵ پیروز شود اما رپترز در مجموع کلی با نتیجه ۱۵۰ – ۱۲۲ برنده میدان لقب گرفت. در این بازی امتیاز آورترین بازیکن تورنتو رپترز نورمان پاول بود که در مدت زمان ۲۴ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۲۹ امتیاز، ۵ ریباند و ۱ اسیست بدست آورد و نقش پر رنگی در پیروزی تیمش داشته باشد. از سوی دیگر نیز امتیازآورترین بازیکن بروکلین کریس لورت بود که در مدت زمان ۳۱ دقیقه ای حضورش در زمین توانست ۳۵ امتیاز، ۶ ریباند و ۶ اسیست را به نام خود ثبت کند.

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *