• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • آندرو واگینز می‌گوید تغییرات در سازمان مینستوتا به او اعتماد به نفس داد

آندرو واگینز می‌گوید تغییرات در سازمان مینستوتا به او اعتماد به نفس داد

وقتی آندرو واگینز به ششمین فصل حضورش در لیگ NBA قدم می‌گذارد، دنیایی از سوالات بی‌پاسخ پیرامون مهاجم مینستوتا تیمبرولوز وجود دارد.

صحبت های آندرو واگینز در خصوص مینستوتا تیمبرولوز

پیک اول مراسم درفت ۲۰۱۴ لیگ NBA! اگرچه او در طول دوران بازی‌اش پتانسیل‌های خود را در درون زمین نشان داد اما بعد از بازی‌های درخشان او در دانشگاه کانزاس، هنوز به آن بازیکن ستاره هر دو سمت زمین که همگان از او انتظار دارند تبدیل نشده است. اینکه به واگینز لقب بازیکن انفجاری بدهیم کمی اغراق آمیز است اما وی میانگین قابل احترام ۱۹.۴ امتیاز، ۴.۳ ریباند، ۲.۲ اسیست و ۱ استیل را در ۴۰۰ بازی دوران بازی‌گری‌اش بدست آورده است؛ این نباید عملکرد بازیکنی باشد که ۵ سال در لیگ NBA بازی می‌کند. نه، واگینز هنوز به بازی بیشتری احتیاج دارد.

او هنوز آن‌قدر رشد نکرده که مینستوتا تیمبرولوز بدان احتیاج دارد. فصل قبل، وآندرو واگینز در رده نوزدهم بیشترین پرداخت به بازیکنان NBA قرار داشت که بدان معنی است ولوز به اندازه یک آل استار به او پول داده بود. اگر آن‌ها امیدوار هستند که در کنفرانس غرب جرکتی رو به جلو در مقابل رقبای خود داشته باشند، آن‌ها نیاز به او دارند تا به عنوان یک شماره ۱ برای ولوز بازی کند. خبر خوب برای تیمبرولوز این است که آندرو با برخی تغییرات که در سازمان این تیم صورت گرفت اعتماد به نفش بیشتری بدست آورده است و می‌تواند در این فصل به فرم خوب خود بازگردد. آندرو واگینز در این باره می‌گوید:

فکر می‌کنم در سه سال اول حضورم مشغول رشد بودم و بهتر و بهتر شدن و پس از آن تغییرات شروع شد. این تابستان سخت تلاش کردم و به همان اندازه اطمینان دارم که در ورود به لیگ داشتم.

آندرو واگینز

اگرچه آندرو نام کسی را روی زبان نیاورد اما بسیار مشهود است که مقصود وی از گفتن واژه تغییرات استخدام تاک سیبودائو در سال ۲۰۱۶ است و پس از آن سیبودائو جیمی باتلر، مهاجم کهنه‌کار را در سال ۲۰۱۷ به این تیم آورد. باتلر همان نقشی را بازی می‌کند که آندرو در آن حضور دارد و به نظر می‌رسد برخی اختلافات میان این دو بروز کرده است. حالا با توجه به اینکه سیبودائو و باتلر در جایی دیگر قرار دارند، وی تحت هدایت سرمربی جدید ولوز، رایان ساندرز احساس راحتی بیشتری می‌کند. آندرو واگینز درباره ساندرز می‌گوید:

او یک بازیکن است. او انرژی فوق‌العاده‌ای دارد و احساس می‌کنم او از ما پیرتر نیست و می‌تواند حتی بر ما غلبه کند.

علاوه بر تمجید واگینز از ساندرز، این بازیکن شرح می‌دهد که در مورد سبک مدیریت سیبودائو چیزی نمی‌گوید. وی در این باره می‌گوید:

احساس می‌کنم تمام داد و بیدها حالات مرا تغییر ندادند. اما وقتی مربی نزد من آمد و احساس واقعی من را بیان کرد از او تشکر کردم. از آنجایی‌که هر شخصی می‌تواند فریاد بکشد و صدایش را بلند کرد اما اکثر مردم نمی‌توانند واقعی باشند.

با توجه به اینکه باتلر دیگر در ترکیب حضور ندارد و سرمربی او نیز در تیم حاضر نیست، هیچ جای عذرخواهی برای آندرو نمی‌ماند. ولوز اگر می‌خواهد در کنفرانس غرب خوی رقابتی داشته باشد به او نیاز دارد تا بر حسب پتانسیل‌های وی بازی کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *