پیش بازی دنور ناگتس و اوکلاهاما سیتی تاندر ؛ نبرد مدعیان!

دنور ناگتس اوکلاهاما سیتی تاندر

در چارچوب رقابت‌های بسکتبال NBA، تیم‌های دنور ناگتس و اوکلاهاما سیتی تاندر به مصاف هم می‌روند. هر دو تیم در این فصل از رقابت‌های لیگ NBA تیم‌هایی مدعی به شمار می‌روند. بدون شک جدال میان این دو تیم یکی از مهیج‌ترین مسابقات بسکتبال را رقم می‌زند.

دنور ناگتس: با یوکیچ به سوی تاریخ‌سازی

دنور ناگتس با ۴۱ پیروزی و ۱۸ شکست در جایگاه دوم جدول رده‌بندی کنفرانس غرب قرار دارد. فصل خوب دنور هنوز ادامه دارد و آنها اهداف‌شان را بالاتر از کسب سهمیه‌ی پلی‌آف قرار داده‌اند. اهدافی که شاید در ابتدای فصل خیلی پر رنگ نبودند اما اکنون دنور یک مدعی بزرگ به حساب می‌آید. مایکل ملون روند رو به رشد تیمش را حفظ کرد و آنها را در این فصل به مدعی قهرمانی تبدیل کرده است. دنور تیمی است که در این فصل گلدن استیت وریرز را بارها به چالش کشیده است و شاید با حضور چنین تیمی پس از سال‌ها شاهد شگفتی‌سازی در پلی‌آف باشیم. البته که نمایش تیم‌ها در فصل عادی با پلی‌آف تفاوت دارد و بدون شک ملون به دنبال ایجاد توازن در بازی‌های تیمش است. با وجود نیکولا یوکیچ، دنور پس از سال‌ها دارای بازیکنی سوپر استار است که در زمان‌های حساس مسابقات برای تیمش کارهای بزرگی را انجام می‌دهد. پس از جدایی کارملو آنتونی در سال‌های دور، بازیکنی رهبر در دنور ناگتس وجود نداشت اما اکنون یوکیچ رهبر اصلی تیم مایکل ملون است. البته که به غیر از یوکیچ، بازیکنان مهمی مثل آیزیا تاماس، جمال ماری، پل میلسپ و گری هریس در ترکیب ناگتس وجود دارند. قطعاً هدف مردان ایالت کلرادو در این بازی پیروزی است.

دنور ناگتس

اوکلاهاما سیتی تاندر: فصل خوب ادامه دارد؟

اوکلاهاما سیتی تاندر با ۳۸ پیروزی و ۲۱ شکست در جایگاه سوم جدول رده‌بندی در کنفرانس غرب قرار دارد. با روشن شدن موتور پال جرج، تاندر متحول شد. ستاره‌ای که از مصدومیت سال‌های قبل رنج می‌برد،‌ فصل را با نمایش‌های درخشانش آغاز کرد و باعث شد تا پس از چند سال، پس از کوین دورانت، در کنار راسل وستبروک ستاره‌ای دیگر در ترکیب اوکلاهاما سیتی تاندر ببینیم. سهم جرج از نمایش‌های خوب OKC در این فصل بیش از هر بازیکن دیگری حتی راسل وستبروک است. پی جی ۱۳ با میانگین آماری ۲۸.۷ بهترین امتیاز آور تاندر است و مأموریت غلبه بر رقبا در مهم‌ترین زمان‌های بازی بر عهده‌ی او است. اما نمی‌توانیم چیزی از سایر بازیکنان تاندر نگوییم. استیون آدامز فصلی بی‌نظیر را پشت سر می‌گذارد و چه در دفاع و چه در حمله، بازیکنی قابل اتکا نشان می‌دهد. هم‌چنین دنیس شرودر بازیکنی متفاوت با خاصیت‌های وستبروک است و وقتی از روی نیمکت وارد میدان می‌شود، شرایط را برای بیلی دانووان و تیمش تغییر می‌دهد. البته که شخص دانووان به شدت در تغییرات به وجود آمده در اوکلاهاما سیتی تاندر تاثیرگذار بوده است. سرمربی‌ای که با حضورش وضعیت را تغییر داده و اکنون اوکلاهاما سیتی تاندر یکی از بهترین تیم‌های لیگ است.

اوکلاهاما سیتی تاندر

مشخصات بازی

ورزشگاه: پپسی سنتر (استادیوم خانگی دنور ناگتس)

تاریخ: چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷- ۲۷ فوریه ۲۰۱۹

ساعت: ۰۷:۰۰ بامداد

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *