ایمان شامپرت پیشنهاد هیوستون راکتس را رد کرد

  • توسط سروش
  • 18/09/2019
  • خبر
  • 0

ایمان شامپرت بهترین گزینه نقل و انتقالات آزاد در دسترس است. اما چرا او تا به حال با تیمی قرارداد امضا نکرده است؟ ظاهراً او در پیش‌فصل با هیوستون راکتس مذاکراتی داشته اما این مذاکرات منجر به عقد قرارداد نشده است.

ایمان شامپرت همچنان بازیکن آزاد است

شمس کارانیا، خبرنگار The Athletic در توئیتر خود نوشت:

بعد از یک ماه مذاکره، ایمان شامپرت تصمیم گرفت تا پیشنهاد قرارداد هیوستون راکتس را رد کند. شامپرت به مینی کمپ تمرینی این تیم در این هفته ملحق نشده است.

کلی آیکو، خدیگر خبرنگار The Athletic نیز در توئیتر خود نوشت:

ترنس جونز و لوک امباه در مینی کمپ تمرینی راکتس حاضر شده‌اند.

علیخان بیژنی نیز که خبرنگار همین رسانه است نوشت:

کوری برور و ریموند فلتون نیز در مینی‌کمپ تمرینی هیوستون راکتس حاضر هستند. سابو سفولوشا نیز در مینی کمپ راکتس حضور دارد. لیست زیر اسامی بازیکنان حاضر در این مینی‌کمپ است: ترنس جونز، نیک یانگ، لوک امباه ای موته، کوری برور، ریموند فلتون و سابو سفولوشا

ایمان شامپرت

جای تعجب دارد که هیوستون راکتس می‌خواهد قراردادی شبیه به ننه را با ایمان شامپرت ببندد و یک خرید ارزان دیگر به مجموعه خود اضافه کند. راکتس به سقف قراردادها نزدیک شده است و نمی‌تواند تضمین زیادی برای شامپرت بدهد. یک قرارداد ساده و کم هزینه نباید یک ماه به طول می‌انجامید. ایمان شامپرت ۲۹ ساله یک وینگ معتبر است که می‌تواند در لیگ مؤثر ظاهر شود. او فصل قبل قبل از اینکه به هیوستون ترید شود برای ساکرامنتو کینگز بازی‌های خوبی انجام داد. تیم‌های دیگری نیز خواهان او هستند. هیوستون راکتس فقط ۹ بازیکن با تضمین حقوق در تیم خود دارد. راکتس برای شروع فصل عادی خود جای زیادی برای پذیرش این بازیکنان کهنه‌کار متوسط دارد. اما برای تحقق این امر، ترنس جونز ۲۷ ساله، نیک یانگ ۳۴ ساله، لوک امباه ای موته ۳۳ ساله، کوری برور ۳۳ ساله، ریموند فلتون ۳۵ ساله و سابو سفولوشا ۳۵ ساله باید در حداکثر آمادگی خود باشند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *