• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • ایندیانا پیسرز عالی در دفاع و حمله؛ توازنی که منجر به پیروزی مقابل یوتا شد

ایندیانا پیسرز عالی در دفاع و حمله؛ توازنی که منجر به پیروزی مقابل یوتا شد

ایندیانا پیسرز توازنی عالی را در ابتدای فصل جاری لیگ NBA بدست آورده است. آن‌ها توپ را به خوبی به حرکت درمی‌آورند، بار هجومی را تقسیم می‌کنند و راهی را برای پیروز شدن می‌یابند.

پیروزی ایندیانا پیسرز برابر یوتا جاز

چهارشنبه شب، دومانتاس سابونیس و تی جی وارن هر کدام ۲۳ امتیاز و مالکوم برگدون ۲۲ امتیاز به آن افزود تا ایندیانا پیسرز به کمک آن بتواند با نتیجه ۱۲۱ بر ۱۰۲ از سد یوتا جاز عبور کند. نیت ام سی میلان، سرمربی ایندیانا پیسرز پس از پایان بازی گفت:

وقتی شما بازیکنان یدارید که می‌توانند امتیاز کسب کنند و ذهنیت هجومی دارند چیزی که نیاز دارید این است که از خودگذشتگی در تیم خود داشته باشید. این بازیکنان در حال حاضر از خودگذشتگی می‌کنند.

و این از خودگذشتگی در نتیجه بازی خود را نشان داده است. ایندیانا پیسرز از زمان باخت در ۳ بازی اول خود ۱۱ بازی از ۱۴ بازی خود را با پیروزی پشت سرگذاشته و در ۴ دیدار متوالی پیروز از میدان خارج شده است. ۴ پیروزی از ۵ برد اخیر آن‌ها با امتیاز ۱۰۰ یا بیشتر بوده است. دومانتاس سابونیس بار دیگر عملکردی درخور تحسین از خود ارائه داد و در دوازدهمین دبل دبل این فصل خود ۱۲ ریباند را در این بازی به نام خود ثبت کرد. مالکوم برگدون و جرمی لمب با نزدیک شدن به ثبت دبل دبل نقش مؤثری را در فاز دفاعی ایفا کردند. برگدون ۸ پاس گل در این بازی داشت و جرمی لمب نیز ۱۸ امتیاز در این بازی به دست آورد و ۸ ریباند و ۶ پاس گل را به خود اختصاص داد.

در زمینه دفاعی ایندیانا پیسرز یک دفاع ماهرانه را از خود به نمایش گذاشت. آن‌ها یوتا جاز را مجاب کردند که فقط ۴۳.۴ درصد پرتاب موفق داشته باشد و فقط ۱۰ پرتاب ۳ امتیازی این تیم از مجموع ۳۲ پرتاب سه امتیازی به درون سبد رفت. بوگدان بوگدانوویچ و داناوان میشل نیز نیمی از امتیازات کلی این تیم را بدست آوردند. بوگدان بوگدانوویچ که در نقل و انتقالات تابستان ایندیانا پیسرز را ترک کرده بود در اولین تقابل خود با این تیم ۳۰ امتیاز بدست آورد. داناوان میشل ۲۶ امتیاز کسب کرد و یوتا جاز کل نیمه دوم را در حال تعقیب و گریز ایندیانا پیسرز بود اما دومین بازی متوالی خود را باخت. داناوان میشل در پایان بازی اظهار داشت:

آن‌ها در کل طول این دیدار به راحتی بازی می‌کردند. ما مجبور بودیم که مقابل گاردها و بازیکنان تنومند آن‌ها قرار بگیریم و باید در دفاع بهتر باشیم.

ایندیانا پیسرز

وقتی ایندیانا پیسرز با پرتاب ۳ امتیازی مایلز ترنر در ابتدای نیمه دوم با نتیجه ۵۶ بر ۴۳ از حریف خود پیش بود، بوگدانوویچ و میشل کمک کردند تا یوتا جاز اختلاف امتیاز را کم کند. آن‌ها در کنار هم ۵ پرتاب از ۷ پرتاب موفق ۳ امتیازی جاز را در کوارتر سوم به درون سبد فرستادند و کمک کردند که در ۲:۰۳ مانده به پایان بازی حساب کار ۸۳ بر ۸۰ باشد. اما ایندیانا پیسرز برتری خود را با کسب ۶ امتیاز پایانی این کوارتر محفوظ داشت و نهایتاً در ۷:۴۵ مانده به پایان بازی در کوارتر چهارم با نتیجه ۱۸ بر ۵ از حریف خود پیش افتاد. مالکوم برگدون در پایان بازی اظهار داشت:

ما آماده به میدان وارد شدیم. از دقیقه اول بازی تا دقیقه آخر بازی جنگیدیم. بازیکنان ذخیره وارد بازی شدند و کار فوق‌العاده‌ای را انجام دادند. در تمام طول بازی با یکدیگر هماهنگ بودیم.

نکات بازی:

یوتا جاز: هفتمین باخت متوالی خود را متحمل شد. رودی گوبرت، بازیکنی که ۲ بار بهترین بازیکن دفاعی لیگ NBA لقب گرفت بعد از غیبت در ۲ بازی به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا، در این بازی حاضر شد و ۱۴ امتیاز و ۱۳ ریباند به نام خود ثبت کرد. جو اینگلز ۱۲ امتیاز و مایک کونلی ۵ امتیاز و ۵ پاس گل به نام خود ثبت کردند.

ایندیانا پیسرز: مالکوم برگدون اولین پرتاب آزاد خود در بازی را از دست داد و به ۴۴ پرتاب آزاد موفق خود از ابتدای فصل تاکنون پایان داد. تی جی مک کونل که از روی نیمکت بازی را شروع کرد ۱۲ امتیاز بدست آورد. ایندیانا پیسرز در فصل جاری مقابل تیم‌های کنفرانس غرب ۳ پیروزی را بدست آورده و شکستی را متحمل نشده است و همه این پیروزی‌ها با اختلاف حداقل ۱۲ امتیاز رقم خورده است.

بازی‌های بعدی:

یوتا جاز: آن‌ها جمعه شب مهمان ممفیس گریزلیز هستند.

ایندیانا پیسرز: شنبه شب میزبان آتلانتا هاکس خواهند بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *