آتلانتا هاوکس، ایوان ترنر از پورتلند را در مقابل کنت بازمور به دست می‌آورد

تیم آتلانتا هاوکس روز دوشنبه اعلام کرد که قصد به خدمت گرفتنِ ایوان ترنر از پورتلند تریل بلیزر را دارد.

ایوان ترنر در آستانه انتقال به آتلانتا هاوکس

تراویس اسچلِنک مدیرعامل تیم آتلانتا هاوکس در این رابطه اظهار داشت:

ما خوشحالیم که می‌توانیم ایوان ترنر را به تیم خود اضافه نماییم، یک بازیکن باتجربه که مطمئنا می‌تواند به هاوکس در فصل آینده کمک نماید. ترنر بازیکن بزرگی است و این را به خوبی در سال هایی که بازی کرده به خوبی نشان داده است.

ایوان ترنر در ۹ فصل حضورش در رقابت های بسکتبال NBA و تیم هایی چون فیلادلفیا، ایندیانا، بوستون و پورتلند توانسته به طور میانگین در هر بازی ۹.۹ امتیاز، ۴.۷ ریباند و ۳.۵ پاس گل در مجموع ۲۷.۲ دقیقه ای که در هر بازی به میدان رفته است را به نام خود به ثبت برساند. او پیک شماره ۲ انتخابی در مراسم درفت سال ۲۰۱۰ در NBA بود و در فصل گذشته در ۷۳ بازی که برای پورتلند به میدان رفت، توانست به طور متوسط ۶.۸ امتیاز، ۴.۵ ریباند و ۳.۹ پاس گل را از خود برجای بگذارد. ترنر همچنین در ۶۳ بازی پلی آفی که تاکنون حضور داشته توانسته امار ۷.۳ امتیاز، ۵ ریباند و ۲.۶ پاس گل را در ۲۳.۵ دقیقه ای که در هر دیداری به میدان رفته، از خود به ثبت برساند.

ایوان ترنر

در سوی دیگر کنت بازمور قرار دارد. بازمور نیز همانند ترنر بازیکن باتجربه ای در لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا به حساب می آید و سابقه هفت فصل حضور در NBA را در کارنامه خود دارد. کنت بازمور در پنج فصل حضورش در آتلانتا در ۳۵۵ بازی (۲۴۲ دیدار از ابتدا و در ترکیب اصلی) به میدان رفته که به طور میانگین در هر بازی توانسته ۱۰.۴ امتیاز، ۳.۸ ریباند و ۱.۲ توپ ربایی را در ۲۴.۸ دقیقه از حضورش در میادین بسکتبال را برجای بگذارد. وی همچنین در سال های حضورش در لیکرز و گلدن استیت نیز در ۴۸۳ بازی (۲۵۷ دیدار از ابتدا و در ترکیب اصلی) حضور داشته که میانگین ۸.۷ امتیاز، ۳.۱ ریباند و ۱.۰ توپ ربایی از او در ۲۰.۷ دقیقه حضورش در مسابقات مختلف به ثبت رسیده است.

مدیرعامل آتلانتا هاوکس درباره کنت بازمور می‌گوید:

ما از زحمات کنت در مدت پنج سالی که در هاوکس حضور داشت، قدردانی می‌کنیم. برای او و خانواده اش در تیم جدیدش، پورتلند، بهترین ها را آرزو می‌کنیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *