5 تغییری که در تعطیلات امسال در بازی بسکتبال رخ داد

اواسط ماه سپتامبر معمولاً چیزهای زیادی برای NBA رقم نمی خورد. محتوای بازیکنان محدود است. فیلم های تمرین توسط مربیان ارسال شده و توسط طرفداران مستهجن شده اند: آیا بن سیمونز می تواند اکنون شلیک کند؟ (احتمالاً اینطور نیست.) آیا جوان — یعنی جوان ، دویت هوارد است؟ (باز هم: احتمالاً اینطور نیست.) آیا کارملو آنتونی در ورزشگاه های ورزشی کافی برای بازپرداخت NBA حضور دارد؟ (مطلقاً نه.) اما مرد مطمئناً در تلاش است. شاید او باید Boomerangs را امتحان کند؟ یا یک فیلتر متفاوت؟) آژانس رایگان در حال خنثی کردن است. بیشتر درام های خارج از فصل فروکش کرده است. (مگر اینکه یکی از این سه بازیکن باشید. Blake Griffin ، Kyle Kuzma و Kelly Oubre Jr. در حال حاضر شایعه می شود که با کندال جنر ملاقات می کند. این قدرت بیشتری برای او دارد. این زن استخدام کننده ای موفق تر از نیک سابان است.)

بازی بسکتبال

ناامیدکننده ترین جام جهانی بازی بسکتبال بود که قرار بود سرگرمی هایی را فراهم کند (یا حداقل دنیای بازی بسکتبال را از شر بدن زهون ویلیامسون دور کند) و با پیروزی طلا در ایالات متحده به پایان برسد. در عوض ، تیم USA در مکان هفتم به پایان رسید. خیلی برای انتظارات فصل سلتیکس. اما سلام ، حداقل tournament مسابقات با خوشحالی ریکی روبیو به پایان رسید.

هفته آینده سرانجام کابوس ملی طولانی ما به پایان می رسد. اردوگاه های آموزشی آغاز می شود. اخبار بازیکن از سر گرفته می شود. اما در حالی که شما روزانه به روزرسانی های وزن گوگلیون سیون ، تغییر عمده خارج از دادگاه بی سر و صدا اتفاق می افتاد این یک فصل خارج است. (من یک کلیک برای شما ذخیره می کنم: او اکنون جک می کند.) لیگ ، NCAA و ایالت کالیفرنیا همگی به دنبال قوانین جدیدی هستند که می توانند آینده NBA را شکل دهند. پیش بینی های کلاه حقوق برای فصل های 2020-21 و 2021-22 اعلام شد. برخی از تکنسین ها شبکه بروکلین را خریداری کردند. (و او حتی به خاطر پیوند با مافیای روسیه نیز مورد آزمایش قرار نگرفته است.) در اینجا پنج مهمترین تغییر خارج از دادگاه این دوره متفرقه آورده شده است.

قوانین جدید دست زدن در بازی بسکتبال

یک بار مرا احمق کنید ، جمله می رود ، شرم بر تو باد. دوبار مرا احمق کن ، شرم کن بر من. هر سال با آژانس های آزمایشی سالانه مرا بیزار کنید زیرا شما یک قانون دستوری غیرقابل اجرا را نقض کرده اید ، شرم آور … من مطمئن نیستم. دوباره منم؟ خالق ضرب المثل ، آنتونی ولدون ، شاعر ، هرگز به این حد نرسید. کتاب او ، “دادگاه و شخصیت پادشاه جیمز” ، کمی دور بیننده و NBA بود. (در سال 1650 منتشر شد. این پادشاه جیمز متفاوت است.)

لیگ از نگاه کردن مثل مکنده خسته شده است. این قانون بسیاری از قوانین را برای جلوگیری از دستکاری بازیکن و تیم وضع کرده است. با این وجود ، هر آژانس رایگان ، بهترین بازیکنان کلاس با تیم های پس از تسویه حساب کنار می آیند. ESPN روز یکشنبه گزارش داد: “در 90 دقیقه اول آژانس آزاد این تابستان ، حداقل 1.4 میلیارد دلار قرارداد در کل لیگ انجام شد.” در یادداشتی که روز جمعه به تیم ها ارسال شد ، NBA تغییرات پیشنهادی خود را با پرخاشگری منفعلانه کسی که مظنون است هم اتاقی اش باشد ، از خوردن تمام غذاهای خود جلوگیری کرد. “یک درک گسترده وجود دارد که بسیاری از قوانین لیگ به طور مکرر در حال شکسته شدن هستند ،” لیگ نوشت.

روز جمعه هیئت رئیسه در مورد تغییرات پیشنهادی رأی خواهد داد. قابل توجه ترین پیشنهاد ، حداکثر جریمه برای تیم هایی که دستگیر می شوند به 10 میلیون دلار می رسد. ده میلیون دلار این بیش از چیزی است که فرد ون ولت امسال ساخته است! و او یک قهرمان NBA است که عشق کافی به فینال MVP پیدا نکرد! لازم نیست با من موافق باشید! هوبی براون می کند! می دانم که به پرونده من کمک نمی کند! من در این تپه خواهم مرد.

به هر حال ، در اینجا ESPN سایر موارد ارسالی برای هیئت مدیره NBA برای بررسی است:

  • الزامی که یک تیم در طی 24 ساعت گزارش دهد ، هر نمونه از نماینده یا نماینده بازیکن خواستار مزایایی است که تحت پوشش حقوق یا توافق نامه چانه زنی جمعی مجاز نیست (“مزایای غیرمجاز”)
  • الزامی که تیم ها برای یک سال ارتباط با بازیکنان و نمایندگانشان را حفظ کنند
  • کانال های جدید برای تیم ها و کارمندان تیم به طور ناشناس گزارش تخلف از قوانین یا دست زدن به آنها
  • منع بازیکنان از القاء بازیکنان تحت قرارداد برای درخواست معاملات
  • پیشنهادی برای انجام ممیزی های تحقیقاتی پنج تیم منتخب تصادفی هر ساله برای ارزیابی انطباق با قوانین سیستم
  • تیمها باید سالانه به استاندار ، مدیر اجرایی عملیات بازی بسکتبال و مذاکره کنندگان گواهی دهند که قبل از اینکه قوانین لیگ اجازه ندهد با نمایندگان آزاد یا نمایندگانشان صحبت نکنند ، تأیید کنند. و با عقد قرارداد بازیکن ، مدیر هر تیم باید تأیید کند که هیچ مزایای غیرمجاز ارائه نشده است و هیچ قانونی شکسته نشده است.

تهدید گلوله باران 10 میلیون دلاری ممکن است برای ترساندن برخی از دفاتر پیشین کافی باشد ، اما برخی دیگر به سادگی دقت بیشتری می کنند. در نظر بگیرید که چند تیم به دلیل دست زدن به این فصل متخلف جریمه شدند: صفر. در نظر بگیرید که چند تیم قبل از اینکه از نظر فنی این کار را انجام دهند ، به بازیکنان نزدیک شدند: من رقمی برای شما ندارم ، زیرا اثبات این امر تقریبا غیرممکن است ، اما با توجه به این پاسخ NBA ، مطمئناً چیزهای زیادی است. Adam Silver نظارت بر پیام های متنی همه GM ندارد. از او دعوت نشده است که در جلسات غیرقانونی با بازیکنان بنشینید و از پخش پنیر لذت ببرید. این قانون از تیم ها خواسته است تا از طریق “کانال های جدید تیم ها و کارمندان تیم ها به صورت ناشناس گزارش تخلف از قوانین یا دست زدن به آنها را گزارش دهند” خود گزارش دهند – به همان اندازه واقع بینانه است که تجارت “آیا کارهایی را انجام ده” که در آن 2015 بازی بسکتبالیست خارج از کشور را فراخوانی می کند. برای خودش محدود است. (از نظر من الكس هنوز هم 5 تیمی بدترین تیم در تمام دوران است.)

عبارت زیر: “کانال های جدید برای تیم ها و کارمندان تیم” دقیقاً مشخص نیست. شاید لیگ قصد داشته باشد کانال های جدید و ایمن تری ایجاد کند تا یک تیم گزارش خود را به جای گزارش خود ، از دیگر تیم ها ارائه دهد. (یا شاید هر دو.) اما آیا حق رای دادن به این اپتیکها اهمیت دارد؟ آیا ترس از بیرون رفتن به عنوان خبرچین واقعاً یک تیم را از گزارش گروه دیگر متوقف کرده است؟ در سال 2017 ، Pacers اتهامات متهم کننده ای علیه لیکرز ارائه داد ؛ در سال 2019 ، در میان درام آنتونی دیویس ، Pelicans از NBA خواسته بود “قوانین سختگیرانه را با لیکرز اعمال کند”. (شاید فقط یک بند لیکرز وجود داشته باشد؟) جالب ترین پیشنهاد جدید در وسط پنهان است: “منع بازیکنان از القاء بازیکنان تحت قرارداد برای درخواست معاملات.” این واضح است واکنشی به دوران توانمندسازی بازیکن ، که در آن بازیکنان وجود دارند. نه آنقدر ظریف سوپر استارها را به تیم خود جذب کردند. می توان نتیجه گرفت که اینگونه است که دیویس یک لیکر را شلیک کرد و چگونه پل جورج روی کلیپرز فرود آمد. با این وجود ، توانایی واقعی دروازه بانان در اجرای این اقدامات غیر واقعی به نظر می رسد: بازیکنان قصد دارند صحبت کنند.

پیش بینی ها درباره حقوق های جدید در بازی بسکتبال

روز دوشنبه ، شمس چارنیا (Athlesic ) آمارهای پیش بینی شده برای کلاه های حقوق را برای دو فصل زیر 2019-20 اعلام کرد. در سال های 2020 تا 2121 ، میزان حقوق و دستمزد 116 میلیون دلار با آستانه مالیات لوکس 141 میلیون دلار تخمین زده می شود. این تعداد در فصل بعد دچار افت چشمگیری خواهد شد. در سال های 2021-22 ، میزان حقوق و دستمزد 125 میلیون دلار پیش بینی شده ، سطح مالیات 151 میلیون دلار است.

در سپتامبر گذشته ، پیش بینی درآمد دستمزد برای فصل 2020 تا 218 با آستانه مالیات لوکس 143 میلیون دلار 118 میلیون دلار پیش بینی شده بود – بنابراین آخرین تعداد نشان دهنده کاهش 2 میلیون دلاری در فضای پیش بینی شده است. (رقم 2021 تا یکسان باقی مانده است.) این تغییر رو به پایین باعث می شود برنامه ریزی برای دفاتر جلو دشوار باشد ، به خصوص وقتی که روند نزولی برای فصلی است که به زودی فرا می رسد. تیم ها بازیکنانی را با این تخمین در ذهن خود ثبت می کنند و این تغییر باعث افزایش فشار به تیم هایی می شود که قبلاً برای فصل 2020 تا 2121 از آن خارج شده اند. به عنوان مثال ، Sixers ، Rockets و Warriors ، همه چیز بالای 143 میلیون دلار برای سالهای 2020-21 است.

و سپس طرح فوق العاده 2021-22 وجود دارد ، که هنوز برنامه های ویرانی را خراب نکرده است. 125 میلیون دلار به موقع می رسند: در آن تابستان ، کاوی لئونارد ، جیانیس انتتوکونمپو ، پل جورج ، و لبرن جیمز می توانند آژانس آزاد را دوباره معرفی کنند. رویاهای بزرگ و جلوی رویا را ببینید. (اما ممکن است صرف هزینه های کلانی نکنید ، فقط در مورد.)

صلاحیت های نمایندگی NCAA جدید

من هرگز نمی توانم تصمیم بگیرم که NCAA چه کسی در دبیرستان بوده است. قلدر؟ خال کوبی؟ مشاور راهنمایی با مشاوره دانشگاه وحشتناک و ضد تولید؟ بیایید با کسی که شما کثیف ترین کار را انجام داده است ، برویم. اگر این تحقیقات FBI در مورد فساد بازی بسکتبال کالج در فصل گذشته موج ایجاد نکرده باشد ، بدن سازمان دهنده احتمالاً تغییری در سیاست های خود ایجاد نکرده است. در ماه مارس ، پس از ماهها شرمساری و فعالیتهای جنایی و مردهای کیفری ، سرانجام NCAA مخالفت کرد. چند تغییر قانون به تصویب رسید. در میان آنها فرصتی برای بازیکنان بازی بسکتبال دانشگاه بود که حتی پس از اعلام حضور در پیش نویس NBA ، نظر خود را عوض کرده و به مدرسه بازگردند.

البته این تغییر بدون نظارت NCAA صورت نمی گیرد. بازیکنان بازی بسکتبال برای واجد شرایط بودن ، باید چند دستورالعمل را دنبال کنند ، از جمله اینکه یک بازیکن باید درخواست “ارزیابی از کمیته مشورتی کارشناسی NBA” را بدهد. نمایندگان باید توسط NBPA و NCAA گواهی شوند. اگر بازیکن تصمیم به عقب نشینی و بازگشت به مدرسه گرفت ، باید رابطه عامل و مشتری متوقف شود. (مأمور از انجام وظایف عادی نماینده نیز محدود بود. NCAA گفت که برای نماینده خوب است که “از طرف دانش آموز-ورزشکار با تیمهای حرفه ای تماس بگیرد و امتحانات خود را با تیم های حرفه ای برقرار کند”) اما تحت هیچ شرایطی نمی توانست نماینده در هزینه های معمولی مانند مسکن ، مسافرت ، غذا ، و غیره به مشتری خود کمک می کند.

اما حتی آن مقررات به اندازه کافی مطابق دلخواه NCAA نبودند. در ماه اوت ، یادداشتی را با شرایط به روز شده برای نمایندگان NBA ارسال کرد. گواهینامه NBPA دیگر کافی نبود. نماینده ای که مایل به نمایندگی از بازی بسکتبالیست NCAA است که اکنون ممکن است یا ممکن است به مدرسه برنگردد ، باید:

  • دارای مدرک لیسانس باشید
  • به مدت سه سال متوالی با NBPA گواهی شوید
  • در دفتر NCAA در ایندیاناپولیس امتحان حضوری کنید

NCAA استدلال می کند که سعی دارد با توصیه های بد ، از ورزشکاران دانشجویی خود در برابر عوامل بد محافظت کند. اما هنوز مشخص نیست که چگونه این قوانین می توانند این کار را انجام دهند – مأمورانی که از این امر مستثنی هستند ، به هر حال افرادی که چشم اندازهای بزرگ را در اختیار دارند ، نیستند ، و این عوامل جدیدتر احتمالاً می توانند به بازیکنان میانی NCAA که برای کار سخت تر نیاز دارند کمک کنند. تمرینات و فرصت های دیگر با تیم های NBA.

سفر به ایندیاناپولیس فقط برای امتحان حضوری ممکن است به تنهایی برای از بین بردن چند عامل کافی باشد. پس از آن ، لیسانس لیسانس وجود دارد ، اصلاحیه ای که به سرعت با نام مشتری “ثروت پولس” توسط مشتری Rich Paul و دوست دیرینه LeBron James لقب گرفت. این دو نفر 17 سال با هم کار می کردند – نیمی از زندگی LeBron. پاول آژانس خود ، Klutch Sports را اداره می کند ، به گونه ای که استعداد برتر (مانند دیویس) را جذب کرده و دفاتر جلوی NBA را عصبانی کند (مانند Pelicans). پولس به دلیل سرشت و اعتماد به نفس خود ، که اغلب به نفع مشتریانش کار کرده است ، شناخته شده است. ویژگی مشهور دیگر وی: پل فارغ التحصیل دانشگاه نیست. او 21 ساله بود که با LeBron ملاقات کرد.

نمایندگان معتبر NBA معمولاً مدرک تحصیلی خود را دارند. پل بدون تردید پرمخاطب ترین نماینده در تمام ورزش ها بدون هیچ است. لبران و پل به سرعت قانون ثروت پولس را محكوم كردند. LeBron آن را در توییتر لمس کرد. پول حرف بیشتری برای گفتن داشت. او نسخه ای را برای The Athletic نوشت ، که شامل این متن است: “نیاز به داشتن مدرک چهار ساله فقط یک چیز را انجام می دهد – به طور سیستماتیک کسانی که از دنیایی زندگی می کنند که کالج غیر واقعی است ، را حذف کرد. آیا کسی واقعاً معتقد است که یک درجه چهار ساله چیزی است که یک فرد اخلاقی را از یک هنرمند جدا می کند؟ ”

NCAA دوباره در اصلاح این قانون خجالت زده شد. اکنون نمایندگان بدون لیسانس باید “با انجمن ملی بازیکنان بازی بسکتبال خوب باشند.” NCAA با بیان اینکه عوامل NBA نسبت به روند جدید صدور گواهینامه NCAA اعتراض دارند و در آن ثبت نام نمی کنند یا شرکت نمی کنند. در این نامه آمده است که قوانین به NCAA قدرت نظارتی غیر ضروری را می دهد: “این بیشتر مکانیسم برای NCAA است که می تواند به اطلاعات شخصی و شخصی نمایندگان معتبر دسترسی داشته باشد ، چه مقدار به قدرت احضاریه رسیدگی به تحقیقات است که کاملاً بی ارتباط با حمایت از منافع هستند. [از ورزشکاران]. ”

 

قانون جدید پرداخت برای بازی بسکتبال در کالیفرنیا

هیچ مشکلی برای ورزش برای هیئت حاکمه در مقابل هیئت مدیره وجود ندارد و این شرم آور است ، زیرا بسیاری از گروه ها اکنون با NCAA دعوا می کنند. اینکه NBA در نهایت برای NCAA به نتیجه برسد – همانطور که آدام سیلور با اظهار نظرهای خود در مورد قانون یک و یک کار – اشاره کرد ، قابل پیش بینی است: این امر برای نفع اولی سودمند است که کمی سست شود. دولت ایالتی واقعی که NCAA را بررسی می کند چندان قابل پیش بینی نیست. هفته گذشته ، مجلس ایالتی کالیفرنیا لایحه ای را تصویب کرد که به ورزشکاران کالج این ایالت اجازه می دهد تا از نام ، تصویر و شباهت خود درآمد کسب کنند. این موضوع برای NBA اهمیت دارد زیرا این لایحه می تواند تعریف وضعیت آماتور را تغییر دهد (و شرایط دانشگاهی که یک بازیکن برای پیوستن به لیگ نیاز دارد).

قانون Fair Pay to Play توسط نانسی اسکینر و استیون بردفورد ، دو سناتور ایالتی کالیفرنیا نوشته شده است. این مجلس قبل از تصویب سنا در ایالت 39-0-1 ، مجلس ایالتی را با رای 73-0-6 پاکسازی کرد. اسكینر گروهی از همكاران خود را متقاعد كرد كه به اتفاق آرا تأیید كنند ، اما معیشت این لایحه بر محكوم كردن یك شخص دیگر متکی است: فرماندار گاوین نیوزوم. روزنامه نیویورک تایمز نوشت: “هنگامی که اتاق ها اختلافاتی را حل کنند ، انتظار می رود یک تشریفات باشد.”

اگر Newsom امضا کند ، این لایحه در آغاز سال 2023 به اجرا در خواهد آمد. این اصل بنیادی NCAA را به چالش می کشد: شما یک ورزشکار آماتور هستید تنها در صورتی که به شما دستمزدی پرداخت نشود. معرفی این قانون – حتی در فقط یک کشور – استقلال ملی NCAA را تجزیه خواهد کرد. بدیهی است که NCAA مخالف این لایحه است. در نامه ای به قانون گذاران کالیفرنیا ، رئیس جمهور NCAA ، مارک اممر ، کمیسر Pac-12 ، لری اسکات و سایر “رهبران ورزش کالج” نوشتند که این لایحه مزیت ناعادلانه ای در استخدام مدارس کالیفرنیا خواهد کرد. این نامه به خطر انداخته شده است: اگر این لایحه تصویب شود ، NCAA مانع از رقابت مدارس كالیفرنیا در مسابقات NCAA می شود.

اندی فی ، AD در لانگ بیچ ایالت ، به نیویورک تایمز گفت: “این مثل شما است و من نشسته ایم که انحصار بازی کنیم ،” و من یک کتاب قانون متفاوت را بیرون می کشم و هر بار که می گذرد ، می روم. به جای 200 دلار به خودم 400 دلار بدهم. تصور نمی کنم افراد زیادی حاضر باشند به مدارس کالیفرنیا اجازه دهند تا برای مسابقات NCAA به رقابت بپردازند. ”

این مسئله در مورد حقوق ایالات است: قوانین پیشرو اغلب با فقط یک کشور آغاز می شود قبل از اینکه سرانجام به همه گسترش یابد. NCAA نگران این نیست که مدارس کالیفرنیا از این رقابت ها کنار بیایند. این نگران است که سد پرداخت برای بازی به طور کلی سست شود.

مالک جدید شبکه بازی بسکتبال

زنده باد میخائیل پروخوروف ، مالک نت برای دهه گذشته. قبل از اینکه در مورد مالک جدید بروکلین ، جوزف تای صحبت کنیم ، لحظه ای سکوت برای پروخوروف و نمایش پرده ای از بزرگترین بازدیدهای وی: زمانی بود که وی توسط NBA بخاطر ارتباط با اوباش روس تحقیق کرد. و زمان دستگیری او (و بعداً بدون اتهام) در آلپ های فرانسه آزاد شد زیرا مقامات فرانسوی تصور می کردند وی برای دوستان ثروتمند خود در فاحشه ها پرواز می کند. مورد علاقه شخصی من یک نقل قول پنهان در یک قطعه نیویورکر از سال 2012 بود: “وقتی اخیراً در تلویزیون ملی پرسیده شد که آیا وی تاکنون در معامله های فاسد شرکت کرده است ، پروخوروف کج شد و پاسخ داد ،” بله ، البته من در آنها شرکت کردم. چه ، من در این کشور زندگی نمی کنم؟ “. NBA هرگز شواهدی مبنی بر دست داشتن پروخوروف در جنایات سازمان یافته پیدا نکرد. (این دستکاری سطح بعدی است.)

در Tsai ، لیگ یک فناوری برتر دیگری را کسب می کند. او بنیانگذار علی بابا ، یک کنگلومرا تجارت الکترونیکی چینی است. او تحصیلات حقوق را در ییل ، متعلق به بخشی از لس آنجلس FC ، و همه از حق رای دادن به لیگ ملی لاکروس ، Seals San Diego. و او واقعاً باید بازی بسکتبال را دوست داشته باشد: Tsai ابتدا 49 درصد از نت ها را در سال 2018 با قیمت 1 میلیارد دلار خریداری کرد. سپس ، در ماه اوت ، 51 درصد دیگر را خریداری کرد و مرکز بارکلیز در بالای آن. این معامله – مبلغ 1 میلیارد دلار Tsai که در ابتدا پرداخت شده بود – این حق رای دادن را 2.35 میلیارد دلار ارزیابی می کند. این بیشترین هزینه ای است که هرکسی برای تیم NBA دریافت کرده است. شبکه ها هسته جوانی در حال پیشرفت دارند و به لطف اثر کوین دورانت- کیری ایروینگ ، پیش بینی می شود درآمد آنها 10 تا 15 درصد نسبت به سال گذشته رشد کند. بلافاصله درآمدزایی: چنین هدیه فراق خوب از Prokhorov ، و استقبال گرم برای Tsai.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *