اختصاصی ترین باشگاه بسکتبال جهان

۱۹۷۰-۷۱میلواکی-باکس

 

اینجا ، صحنه بزرگی در شمال دالاس چهل ، از همه راه برگشت در سال 1979 ، هنگامی که صاحب یک تیم فوتبال داستانی در حال تماشای تمرین با همکاران تجاری است. او با صدای بلند نگران شانس بازی های پلی آف تیمش است ، بنابراین یکی از آنها پاسخ می دهد ، “مسیح ، شما با یک بخش تولید خود در یک هفته بیشتر از کاری که در این تیم فوتبال خداپسند در کل سال انجام می دهید ، حتی اگر آنها پیروز شوید ، بیشتر می کنید.”

و مالک می خندد و می گوید ، “این صحیح است … اما بخش تولید من هرگز جلد مجله Time را نگرفت.”

باشگاه بسکتبال

ارزش یک باشگاه بسکتبال NBA

این می گوید همه چیز شما همیشه می خواهید در مورد داشتن یک حق رای دادن ورزشی بدانید. هر زمستان ، فوربس با جدیت “ارزش” هر تیم NBA را با استفاده از متغیرهای عقل سلیم تعیین می کند ، فقط ما در دنیایی بدون عقل سلیم سروکار داریم. همانطور که در روز جمعه پیش بینی کردم ، میلیاردرهای صندوق های پرچین ، مارک لازری و وس ادنز توافق کردند که روز چهارشنبه 550 میلیون دلار ملوکی را با مبلغ 550 میلیون دلار خریداری کنند. اخیراً فوربس مبلغ Bucks را 405 میلیون دلار افزایش داد ، بنابراین مجله 36 درصد از فروش خارج شد. سی و شش درصد! این احتمالاً برای هر ارزیابی در آن لیست است.

در همین حال ، باشگاه بسکتبال میلواکی روز چهارشنبه با شکستن رکورد قیمت خرید NBA و همچنین به عنوان طبقه جدید ما برای “در اینجا کمترین تعداد کسی که برای یک حق رای NBA 2014 دریافت می کند” سابقه ای را ایجاد کرد. “لازری و اددنز چه توافق کردند که خرید کنند؟ تیمی با بازار کوچک ، بدون ستاره حق رای دادن ، هیچ هنری برتر از هنر ، یک میراث 25 ساله از دست دادن (صرفه جویی برای 2001) ، هواداران بی عاطفه و شکنجه شده ، کل بایگانی TMZ ، لری سندرز ، O.J. صورتحساب بوفه مایو ، وضعیت برادر سیاه گوسفند در صحنه ورزش محلی … منظورم این است که آنها اساساً Greak Greak ، یک انتخاب قرعه کشی سه نفره برتر ، مقداری پول درآمدزایی و فرصتی برای گفتن افرادی که تیم NBA را در حالی مخفی نگه داشته اند را به زمین زدند. به امید اینکه از آنها بپرسند “کدام یک؟”

اما هنگامی که نفس درگیر می شود ، نمی توانید عقلانی ارزیابی کنید. ارزش نشستن در حیاط در حالی که همه تیم شما را تماشا می کنند چیست؟ ارزش اینکه یک فوق ستاره NBA بخندید به شوخی های شما ، رفتار با شما مانند رئیس جمهور و وانمود کردن شما دوست وی چقدر است؟ ارزش پیاده روی در یک رستوران در ایتالیا و گفتن به تعمیرکار ایتالیا چقدر است ، “من صاحب لس آنجلس لیکرز هستم ، من می خواهم یک میز”؟ ارزش داشتن یک شریک تجاری بالقوه برای شما چیست ، “سلام ، من شنیدم که شما تیم NBA را دارید که دارای دورانت و وستبروک است”؟

ارزش داشتن یک شانس واقعی برای به دست آوردن جایزه تری لری اوبراین – که 20 میلیون نفر شما را تماشا می کنند ، به عنوان محاصره شده توسط ورزشکاران مشهور ، همانطور که می خواهید در شامپاین پوشیده شوید – قبل از شما شروع به جیغ زدن در لذت و تکان دادن غنائم در هوا؟

ارزش پیاده روی در خیابان ، داشتن یک هوادار عصبی به شما چیست … و بعد از تماشای اشک های چشمانش به خوبی او را نگاه می کند ، زیرا او با لطف از شما برای نجات تیمش تشکر می کند؟

من نمی دانم چگونه می توانید آن مطالب را “ارزیابی” کنید. آیا می دانید جاش هریس پنج سال پیش کی بود؟ در مورد Vivek Radadivé یا Joe Lacob چطور؟ یک حق رای دادن NBA خریداری کنید و به منحصر به فرد ترین کلوپ های ثروتمند پیوسته اید – می توانید در حیاط خانه بنشینید ، سینه خود را پف کرده و احساس کنید که فوق العاده ، حیرت انگیز ، دوپره ، ثروتمند است. مطمئناً ، اگر از دست دادن پول لذت ببرید ، این نامحسوسها تقریباً لذت بخش نیستند. برای پاراگراف چیزی که اخیراً یک مقام مسئول به من به من گفته است ، وقتی این بچه ها تیم می خرند ، نمی خواهند بعد از اینکه چک را نوشتند ، نوشتن چک را ادامه دهند. حتی از دست دادن یک میلیون دلار در یک فصل واقعا آنها را آزار می دهد. اینها بچه های رقابتی هستند که برای کسب درآمد عادت دارند. همه آن قسمت را فراموش می کنند.

این همان معضل بود: تیم های NBA کاملاً خریدهای خود را دارند ، اما افراد ثروتمند از از دست دادن پول متنفرند … و این مربوط به نفس نیز هست. در سال 2010 و 2011 ، شش حق رای NBA فروخته یا تغییر کرده و چهار نفر دیگر نیز عملاً روی Craigslist انداخته شده اند. این یک سوم لیگ است. یک جریان ثابت از میلیاردرها تعدادشان را جمع کرد و به همین نتیجه رسیدند: اگر این یک بازار قاتل نباشد ، NBA سرمایه گذاری خوبی نیست. در حین محکومیت سال 2011 ، فیلی با ناچیز 280 میلیون دلار فروخت زیرا لیگ به طرز غیرقانونی به دنبال خریدار نیواورلئان بود (و یک مورد را پیدا نکرد).

همه چیز در دسامبر همان سال ، پس از مذاکره NBA در مورد توافق معامله جمعی مطلوب مالک (و سپس برخی از آنها) که شامل تقسیم درآمد 50-50 ، معاملات کوتاه مدت کوتاه تر و سیستم مالیاتی لوکس تر مجازات تر و همچنین یک قرارداد رویداد پرداخت به ازای هر بازدید ، که در آن دیوید استرن و آدام سیلور ، Dom Perignon را روی سر یکدیگر ریختند و روی خرابه های حرفه بیلی هانتر رقصیدند. خوب ، من یکی از آخرین آخرین. از آنجا ، همه چیز راه NBA را شکست. به ترتیب خاصی …

  • اقتصاد دوباره صعود کرد (حداقل در محافل افراد ثروتمند).
  • LeBron از MJ مشهورترین و با استعدادترین ستاره برتر لیگ شد ، درست همانطور که به طور ناگهانی در 20 سال به علاوه ، عمیق ترین استخر ستاره های زیر 27 سال را داشتیم.
  • فینال 2013 به عنوان یکی از بزرگترین فینال ها به پایان رسید و به دنبال آن یک رقابت LeBron-Durant ظهور کرد که می تواند و باید بقیه دهه را انجام دهد.
  • آمریکایی ها مراقبت از PED ها را متوقف کردند و درست هنگامی که همه باید نگرانی در مورد PED ها در بسکتبال را نگرفتند ، نگرانی در مورد اشتعال را شروع کردند (ورزشی که به ندرت دچار اغتشاش می شود).
  • دوران YouTube / Broadband / iPad / GIF / Instagram / Twitter ، بسکتبال را به یک تجربه هوادار 24/7 تبدیل کرده است – فقط یک ورزش ایده آل برای دوران اینترنت ، نوعی لیگ است که دوستانتان به شما یک توییت عجیب کوبه برایانت ارسال می کنند ، تلاش سلفی تیم اسپورز اسپیرز و مضحک Blake Griffin در GIF در مدت زمان سه ساعت (و به هر حال ، دیروز برای من اتفاق افتاد).
  • قرارداد جدید حقوق چندرسانه ای به زودی به زودی انجام می شود … و قرار است معاملات فعلی را به راحتی دو برابر کند.

و من حتی ذکر نکردم که بسکتبال را به چنگ آوردند. 2 امتیاز در پشت فوتبال به عنوان محبوب ترین ورزش جهان. من مطمئن نیستم چه زمانی این اتفاق افتاد ، اما این اتفاق افتاد. یک حق رای دادن NBA را در سال 2014 بخرید و به عمق خود فکر کنید ، آیا به فکر چیزهایی مانند این هستید ، نمی دانم هواداران 250 کشور از 20 سال دیگر تاکنون 20 سال برای League Pass پرداخت می کنند؟ استراحت های دیگر را پرتاب کنید و اینگونه است که چگونه از اینجا بالا می روید …

 

ژوئن 2011: باشگاه بسکتبال دیترویت ، 325 میلیون دلار

اکتبر 2011: باشگاه بسکتبال فیلی ، 280 میلیون دلار

ژوئن 2012: باشگاه بسکتبال نیواورلئان ، 338 میلیون دلار

اکتبر 2012: باشگاه بسکتبال ممفیس ، 377 میلیون دلار

تا اینجا …

مه 2013: باشگاه بسکتبال ساکرامنتو ، 534 میلیون دلار

آوریل 2014: باشگاه بسکتبال میلواکی ، 550 میلیون دلار

 

دموکراسی در NBA

حتی اگر NBA همیشه به نفع دموکراسی حاشیه ای مانند NFL نبود ، قطعاً به این ترتیب پیش می رود. فقط به اوکلاهما سیتی ، یکی از کوچکترین بازارهای لیگ نگاه کنید. هواداران در سراسر جهان پیراهن تندر Durant را خریداری می کنند ، توییت های وی را دنبال می کنند ، روی عکسهای اینستاگرام وی کلیک کرده و انفجارهای 40 امتیازی وی را تماشا می کنند … و فرقی نمی کند که وی برای اوکلاهما سیتی ، نیویورک یا شرق بومفارت بازی کند. هر وقت OKC در لس آنجلس بازی می کند ، از تعداد پیراهن های دورانت و وستبروک که در اطراف شناور هستند ، متعجب می شوم. بچه ها در کالیفرنیای جنوبی پیراهن اوکلاهما سیتی را می پوشند ؟؟؟ چی؟؟؟

این حرکت غیرقابل انکار و غیرقابل انکار اوکلاهما سیتی SuperSonics سهواً تجارت بسکتبال را تغییر داد ، ثابت کرد که ستاره مناسب (یا ستاره ها) می توانند تیمی را در کوچکترین بازار به یک تفنگدار دریایی تبدیل کنند. ما از این سوال پرسیدیم که آیا در زمان نخستین سقط جنین لبران در کلیولند صادق است ، اما دورانت و وستبروک هرگونه شک و تردید را از بین بردند. مهم نیست که آنها کجا بازی می کنند ، دقیقاً مثل این که واقعاً اهمیتی ندارد که آنتونی دیویس بازی می کند ، و فرقی نمی کند چه کسی آندرو ویگینز یا جباری پارکر را تهیه کند.

ربودن OKC همچنین اولین شهر اخاذی لیگ را ایجاد کرد – سیاتل ، نسخه NBA از حق رای دادن Potemkin NFL L.A. این روزها ، تنها تهدید Sonics 2.0 می تواند یک صحنه هنری مدرن را در بازارهای دیگر ایجاد کند و جنگ های مناقصه ای را با 100 تا 125 میلیون دلار در پی داشته باشد. دشوار است که میلیاردرها را “چهره غم انگیز” بنامیم ، اما کجیلیونرهای ناامید شده استیو بالمر و کریس هانسن بزرگترین صاحبی هستند که NBA هرگز نداشته اند. آنها یک پیشنهاد شگفت آور اسراف برای پادشاهان (تقریباً 800 میلیون دلار اگر همه چیز را اضافه کنید) 3 و بزرگترین پیشنهاد برای Bucks (بیش از 600 میلیون دلار ، از آنچه من شنیده ام). دو میلیاردر متعهد که بشدت تلاش می کنند NBA را دوباره به بازار پرشور برگردانند ، حاضرند پول خود را در یک عرصه هزینه کنند و بدانند که می توانند هر مجموعه و صندلی های حیاط را پر کنند … و آنها نمی توانند تیمی بدست آورند؟ فوق العاده است.

باشگاه بسکتبال

بالمر و هانسن سزاوار ستایش برای مقاومت در برابر وسوسه برای بیرون کشیدن OKC هستند – به عبارت دیگر ، آنها می توانستند وانمود کنند که Bucks را نجات می دهند ، یک یا دو سال صبر کردند ، سپس Milwaukee را در پشت مانند Clay Bennett و Aubrey McClendon در سیاتل چاقو زدند. شاید آنها می دانستند کهرب کوهل ، سیاستمدار سابق که زندگی خود را صرف معامله های چیکنی کرده است ، می تواند این مزاحمت را از بین ببرد. سناتور کوهل هرگز نمی خواست به عنوان The Guy Who بسکتبال را در میلواکی کشت. درعوض ، او به خاطر موارد بعدی به جز اینکه شما می دانید سناتور باشد به یاد می آورد:

الف) خرید 1985 با قیمت 18 میلیون دلار در سال 1985 و سپس تنها 29 سال بعد آنها را با رکورد 550 میلیون دلار فروخت. این باور نکردنی است

ب – ریاست 26 سال اجرا از 1989 تا 2004 كه در آن باكس فقط یك تیم به یادماندنی داشت و حتی می توانست چند سال دیگر لیگ را ترک كند بدون آنكه کسی متوجه شود. همچنین باورنکردنی است.

ج. به صورت قهرمانانه نگه داشتن Bucks در میلواکی … حتی اگر آنها تهدیدی برای ترک میلواکی به دلیل انجام چنین کار ضعیفی در اختیار داشتن آنها بود ، اما هنوز هم.

د. به طور عاميانه 100 ميليون دلار به شهر ميلواكي در راه خروج خود ، چه براي يك عرصه جديد و چه به عنوان عذرخواهي براي 39 امضاي گذشته خود در زمينه آزاد عوامل (معلوم نيست).

آیا تا به حال فکر کرده اید که فروش Bucks به یک داستان خوب تبدیل می شود؟ به یاد داشته باشید ، 30 ماه پیش هیچ کس در این سیاره نیو اورلئان را نمی خواست. در این ماه ، ما چندین پیشنهاد دهنده داشتیم که بدترین تیم لیگ را بدنبال تعقیب – حتی شش نفر – براساس منابع من – با برندگان به لطف جیب های عمیق و وعده نگه داشتن Bucks در میلواکی (حتی اختصاص 100 میلیون دلار اضافی به سمت جدید) پیروز می شوند. عرصه) بنابراین لیگ وضعیت عرضه و تقاضا را نادیده گرفت: در حال حاضر ، خریداران بالقوه و کسی را برای فروش ندارد. این هرگز ، هرگز ، قبلاً هرگز اتفاق نیفتاده است.

به طور کلی ، به نظر می رسد اختلافات بین دارایی ها و دارایی ها به سرعت در حال بسته شدن است. میلواکی چهار سال پیش 100 میلیون دلار بیشتر از گلدن استیت بدست آورد. اسپیرز با استقبال نسبتاً خوب ، امتیاز 10.4 را برای فینال 2013 در برابر میامی ، قابل مقایسه با لیکرز-سلتیکس در سال 2010 (10.6) و نزدیک به 150 درصد بالاتر از کاووس اسپورز در سال 2007 به دست آورد. آیا این اتفاق 10 سال پیش افتاده است؟ مهم نیست کجا بازی می کنید. ستارگان بیشتر از شهرهای بزرگ به سمت صاحبان بزرگ و موقعیت های بزرگ جاذبه می کنند. این یک چیز خوب است

بنابراین ، آیا 30 فرانشیز کافی است؟ NBA می تواند 800 میلیون دلار به راحتی برای تیم گسترش سیاتل فرمان دهد – حدود 27 میلیون دلار به هر مالک تعلق می گیرد – اما در محافل آدام سیلور نگرانی وجود دارد مبنی بر اینکه استعداد کافی برای پشتیبانی از یک تیم 31 وجود ندارد. Tankapalooza 2014 را دنبال کردید؟ اگر تماشا کرده اید که لیکرز با Bob Sacre و Kendall Marshall از رول و رول دفاع می کند ، یا اصلاً این کلمات را بیان کرده اید ، “من مانند هنری سیمز هستم” ، می دانید منظور من چیست. حداقل به هر زودی به تیم های بسکتبال بیشتر نیاز نداریم. این بدان معناست که سیاتل برای آینده قابل پیش بینی استعفا Ground Zero باقی خواهد ماند.

صحبت از نقره ، من دوست داشتم که او چگونه یک وضعیت پیچیده و مشروعیت را تحمل کرده است. چهار هفته بعد از اینکه به عنوان کمیسر منصوب شد ، باکس را تحت فشار قرار داد تا وضعیت سال 2017 خود را حل کند. : بدون پادشاهان ، ساکارامنتو به یک شهر دیگر در کالیفرنیا تبدیل می شد. بدون باکس ، همه در میلواکی بدون چشمک زدن به سمت بسکتبال Packers ، Brewers و Marquette حرکت می کنند. این یک تفاوت بزرگ است نقره همچنین کج میلیونرهای سیاتل را در کمین داشت و هیچ وقت نمی دانست که آیا 79 ساله کوهل ممکن است نظر خود را تغییر دهد. به یاد داشته باشید ، کوهل برای O.J. مایو ، زازا پاچولیا و گری نیل تابستان گذشته. همه شرطها با آن مرد خاموش است.

در مقطعی ، لازی و ادنز وارد تصویر شدند. لازری مدیر عامل شرکت Avenue Capital است. ادن بنیانگذار گروه سرمایه گذاری قلعه است. آنها همه چیز را به شدت ساکت نگاه داشتند. حتی پنجشنبه شب ، یک روز قبل از اینکه من نوشتم که آنها احتمالاً تیم را می گیرند ، هیچ نتیجه ای در مورد گوگل برای دنبال کردن هر گونه حق رای دادن ورزشی حاصل نشده است. (باور کنید ، من نگاه کردم.) شخصاً ، من از این بچه ها لذت می بردم ، زیرا نام آنها باعث می شود صدای خواننده های گروه موسیقی راک نرم از اوایل دهه 80 به نظر برسند که مطمئناً با کنی لاجینز و کریستوفر کراس همراهی می کردند. کوهل آنها را نیز دوست داشت. شما بقیه را می دانید

بنابراین ، اگر میلواکی 550 میلیون دلار ارزش دارد ، پس هر کس دیگری ارزش دارد؟ من 10 روز گذشته را صرف سؤال از افراد مختلفی کردم که چیزهایی را می شناسند. اجماع: هر دو لیکرز و نایكس پول ددگرز را به دست می آورند (بیش از 2 میلیارد دلار آسان). فقط برای جلب توجه جری رینسدورف برای گفتگو در شیکاگو ، یا اینکه دونالد استرلینگ بتواند شما را برای کلیپرز پیش از خاموش کردن به شما جلب کند ، در محدوده 1.7 میلیارد دلاری است. مارک کوبان (دالاس) ، میکی آریسون (میامی) و وی سی گروسبک (بوستون) گوش نمی دهند ، مگر اینکه گفتگو با 1.3 میلیارد دلار شروع شود. و لاکوب و هریس از چهار سال پیش سرمایه گذاری های Warriors and Sixers خود را دو برابر می کردند. به آسانی.

می دانید چه چیز شگفت انگیز است؟ بنت و مک کلندون می توانستند اوکلاهما سیتی را با قیمت 850 میلیون دلار – 900 میلیون دلار در حال حاضر بفروشند ، تنها در شرایطی که دو بزرگترین دارایی این لیگ را دارند: جرمی لامب و استیون آدامز. (با عرض پوزش ، مجبور شدم.) اما آیا می توانید برای بازی های تندر در فینال به عنوان کسی که با تیم Durant و Westbrook صاحب تیم است ، قیمتی در پشت محوطه بنشینید؟ دوباره ، چه چیزی ارزش دارد؟ این باعث می شود تجارت هاردن درهم شکسته و سلطان OKC از پرداخت مالیات لوکس حتی نگران کننده تر شود – از یک سو ، آنها سکه ها را خراب می کنند و از طرف دیگر می توانند فردا سرمایه گذاری خود را سه برابر کنند. خدایا ، این باعث می شود که من زینت شوم. آنها مستحق Durant نیستند.

کلام آخر

اجماع اسب تاریک برای “تیم بعدی که بی سر و صدایی خرد شود”؟ هیچ کس به غیر از پیستون ها ، که فقط سه سال پیش توسط تام گورس برای سرقت دزدی 325 میلیون دلاری خریداری شده است. گورس به دلیل بازگشت به میشیگان در بورلی هیلز زندگی می کرد ، به دوران جو دوماس اجازه داد که به یک دزدی دچار انحطاط شود و به طور کلی مانند یکی از خریداران eBay عمل می کند که فراموش می کند بازخورد خود را به شما نشان می دهد. حتی اگر او پیستون ها را خریداری نمی کند ، یک باور عمومی وجود دارد که او از این که فکر کند آنها را دریغ کند ، سرمایه گذاری او را دو برابر کند و هرگز به فکر جوش اسمیت یا براندون جنینگز نباشد ، متنفر نیست. اگر Gores جان کالیپاری را به پیشنهاد فیل جکسون تبدیل کند تا همه چیز را اجرا کند – و به هر حال ، این را هم رد نکنید – این یک روش جالب برای گفتن است ، “ما به طور خلاصه دوباره به این موضوع اهمیت می دهیم. من آماده فروش هستم! ”

سپس دوباره ، Gores مجنون به فروش در حال حاضر. در صورت از دست دادن آن ، Bucks و Kings فقط فرمان $ 1.085 میلیارد دلاری را در بازار آزاد صادر کردند بدون اینکه کسی بداند قرارداد بعدی حقوق رسانه ها چقدر ممکن است صعود کند.

در اینجا ، در کل: کلمه ها و پادشاهان عادلانه مبلغ 1.085 دلار در بازار افتتاح دستور دادند.

ان بی ای

اگر وانمود می کنید NBA ساحلی اختصاصی در تورکان و کایکوس است ، معنای بیشتری پیدا می کند. بیایید بگوییم که این بهترین ساحل جهان است و تنها 30 خانه را می تواند در خود نگه دارد. بیایید بگوییم برخی از خانه ها بزرگتر و زیباتر از سایرین هستند ، فقط همه آنها نمای اقیانوس زیبا دارند. و بیایید بگوییم که همه 30 صاحبان احساس قوی دارند که سرمایه گذاری های خود را بهبود خواهد بخشید ، مانع از سقوط بازار سهام یا یک فاجعه پیش بینی نشده از وضعیت آب و هوا ، البته. آیا واقعاً مهم است که یکی از زشت ترین خانه های آن ساحل را بخرید؟ آیا شما فقط نمی خواهید 30 را ترک کنید؟ همیشه می توانید خانه را خراب کنید و خانه بهتری بسازید … درست است؟

این انجمن ملی بسکتبال در سال 2014 است. چه کسی می خواهد در گرمترین ساحل حضور داشته باشد؟ چه چیزی پرداخت خواهید کرد؟ تا چه حد آن را می خواهی؟ یکی از این 30 خانه را پیدا کنید و می توانید دوستان خود را برای آخر هفته دعوت کنید ، به آنها نشان دهید ، آنها را بنوشید و درنهایت به سمت عرشه خود بروید. و می توانید آفتاب را به آرامی تماشا کنید ، و به آرامی آفتاب را تماشا کنید ، و می توانید چشمه آب را بشنوید ، و دوستانتان را می شنوید که به شما بگویند ، “من عاشق منظره ، بسیار دیدنی هستم.” زیرا در حال حاضر ، اینگونه است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *