مصدومیت برندون اینگرام به طور کامل رفع شد و به تمرینات پلیکانز بازگشت

برندون اینگرام ، فوروارد نیواورلینز پلیکانز و لنزو بال، گارد این تیم بیشترین مشارکت‌پذیری را در تمرینات داوطلبانه پیش‌فصل در نیواورلینز داشته‌اند.

بازگشت برندون اینگرام به تمرینات پلیکانز

هیچ‌ یک از این دو بازیکن در فصل قبل که عضوی از تیم لس آنجلس لیکرز بودند دچار مصدومیت نشدند و از روز اول اکتبر در اردوی تمرینی تیم خود حاضر خواهند شد. اینگرام و لنزو بال جزوی از نقل و انتقالی بودند که در ماه ژوئن آنتونی دیویس را از نیو اورلینز به لس آنجلس لیکرز فرستاد. برندون اینگرام با مصدومیت عمیق از ناحیه ترومبوز وریدی شانه راست خود، پنج هفته پایانی فصل قبل را از دست داد. برندون اینگرام آن فصل قبل، پس از اینکه لبران جیمز از مصدومیت خود بازگشت بهترین عملکرد خود را ارائه داد و در ۱۵ بازی آخری که به میدان رفت موفق شد میانگین ۲۳ امتیاز را کسب کند و ۵۶.۵ درصد پرتاب‌های او تبدیل به امتیاز شد و ۳۷.۹ درصد پرتاب‌هایش هم سه امتیازی بود.

برندون اینگرام

برندون اینگرام از روز چهارم ماه مارس دیگر نتوانست در میادین NBA حاضر شود اما ماه جولای در نشست خبری معرفی‌اش در نیو اورلینز درباره این موضوع توضیح داد که او در آستانه حضور در تمرینات بسکتبال است. لنزو بال در تاریخ ۱۹ ژوئن مقابل هیوستون راکتس دچار مصدومیت مچ پای چپ شد و لس آنجلس لیکرز در تاریخ ۹ مارس او را از لیست خود کنار گذاشت. او در ۳۵ بازی پایانی فصل به خاطر مصدومیت مچ پای خود حاضر نبود. لازم به ذکر است برندون اینگرام ۲۲ ساله در پیک دوم راند اول مراسم درفت سال ۲۰۱۶ توسط لس آنجلس لیکرز انتخاب شد و سه فصل در این تیم حضور داشت. او جزو جوانترین بازیکنان حاضر در مراسم درفت بود و در مقابل هیوستون راکتس اولین بازی خود در لیگ NBA را انجام داد. وی در فصل ۱۹-۲۰۱۸ به دلیل درگیری در میدان مسابقه با هیوستون راکتس ۴ مسابقه از میادین محروم شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *