• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • برندون گودوین ، ستاره جوان آتلانتا چگونه لس آنجلس کلیپرز را به زانو درآورد؟

برندون گودوین ، ستاره جوان آتلانتا چگونه لس آنجلس کلیپرز را به زانو درآورد؟

برندون گودوین بازیکن جوان آتلانتا هاکس با تشویق تری یانگ توانست عملکرد قابل تحسینی از خود ارائه بدهد.

درخشش برندون گودوین برابر کلیپرز

برندون گودوین ۱۹ امتیاز بدست آورد که همه این امتیازات در کوارتر چهارم رقم خورد و آتلانتا هاکس با جبران اختلاف ۲۱ امتیازی توانست لس آنجلس کلیپرز را با نتیجه ۱۰۲ بر ۹۵ از پیش رو بردارد. جان کولینز ۳۳ امتیاز و ۱۶ ریباند کسب کرد اما این گودوین بود که در کوارتر پایانی کنترل بازی را در دست گرفت. او ۶ پرتاب موفق از ۱۱ پرتاب خود داشت و هر ۳ پرتاب سه امتیازی این بازیکن به درون سبد رفت و در ۱:۴۳ مانده به پایان بازی آتلانتا هاکس با نتیجه ۹۹ بر ۹۳ از حریف پیش افتاد. برندون گودوین در پایان بازی اظهار داشت:

مشخصاً وقتی اولین بار وارد میدان شدم، نمی‌توانستم بهتر از این ظاهر شوم. وقتی آن پرتاب سه امتیازی به درون سبد رفت اعتماد به نفس پیدا کردم و پرتاب‌هایم به درون سبد رفت.

تری یانگ، سومین بازیکن امتیازآور بسکتبال NBA با میانگین ۲۹.۲ امتیاز در هر بازی به دلیل مصدومیت در زمین حاضر نشد. در بازی‌های اخیر جف تیگ در پست او به میدان می‌رفت اما آتلانتا هاکس در این بازی از یک بازیکن جی لیگ در پست او استفاده کرد. جان کولینز درباره گودوین گفت:

او بازی را از نظر هجومی کنترل کرد و بازی بزرگی انجام داد. در این لحظات او مهره بسیار ارزشمندی برای ما محسوب می‌شود.

لس آنجلس کلیپرز در کوارتر اول ۲۰ امتیاز متوالی را کسب کرد و این در حالی بود که کوای لنارد، پال جرج و پاتریک بورلی را در اختیار نداشت. کلیپرز با ترکیب اصلی به میدان رفت که میانگین جمعی آن‌ها ۴۴.۵ امتیاز در هر بازی بود. در نیمه اول آن‌ها مقابل آتلانتا هاکس رده بیست و هشتمی مشکل امتیازگیری حادی نداشتند و با نتیجه ۶۰ بر ۴۱ از حریف پیش بودند. اما لس آنجلس کلیپرز در نیمه دوم عملکرد هجومی بدی ارائه داد، ۱۲ پرتاب موفق از ۳۷ پرتاب فیلد (۳۲.۴ درصد) که ۲ پرتاب موفق از ۱۵ پرتاب سه امتیازی آن‌ها را شامل می‌شد. جان کولینز در این باره گفت:

یک شروع سخت، اما آن‌ها دو بازیکن هجومی بزرگ خود را در اختیار نداشتند. می‌دانستیم بدون آن‌ها می‌توانیم مقابل حریف حرفی برای گفتن داشته باشیم.

برندون گودوین بسکتبال NBA

داک ریورز، سرمربی لس آنجلس کلیپرز در دقایق پایانی نیمه اول احساس کرد که تیمش موقعیتی به دست آورده که یک پیروزی بزرگ انتظار او را می‌کشد. سپس در پنج دقیقه ابتدایی کوارتر سوم لس آنجلس کلیپرز به آتلانتا هاکس اجازه داد که به بازی برگردد. داک ریورز، سرمربی لس آنجلس کلیپرز در پایان بازی اظهار داشت:

وقتی اختلاف شما با حریف به ۱۰ امتیاز می‌رسد با خود می‌گویید اوه پسر، شب سختی در پیش خواهیم داشت.

مونترزل هرل با ۳۰ امتیاز امتیازآورترین بازیکن لس آنجلس کلیپرز بود اما عملکرد ضعیف او در خط خطا (۶ پرتاب موفق از ۱۳ پرتاب) به آتلانتا هاکس اجازه داد که وارد این ماراتن شود. ریورز از این باخت چندان نگران به نظر نمی‌رسید. باختی که نوار ۴ پیروزی متوالی لس آنجلس کلیپرز را پاره کرد. کوای لنارد بعد از کسب ۳۶ امتیاز در جریان پیروزی مقابل دالاس ماوریکس در این بازی غایب بود. بورلی بعد از مصدومیت در بازی مقابل دالاس ماوریکس این دیدار را از دست داد. پال جرج به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ هفتمین بازی متوالی خود را از دست داد. آتنلانتا هاکس پس از آن‌که در نیمه اول ۱ پرتاب موفق از ۱۲ پرتاب سه امتیازی خود داشت در ۲ کوارتر پایانی ۱۰ پرتاب موفق از ۲۳ پرتاب سه امتیازی خود به ثبت رساند. هر یک از بازیکنان آتلانتا هاکس در کوارتر پایانی به اندازه ۲ بازیکن در زمین حاضر شدند. گودوین و کولینز روی هم رفته ۲۷ امتیاز از ۳۳ امتیاز این تیم را در این کوارتر به دست آوردند.

نکات بازی:

لس آنجلس کلیپرز: لو ویلیامز و ترنس من بازیکنان اصلی کلیپرز در این دیدار بودند. ویلیامز ۱۸ امتیاز کسب کرد اما ترنس من فقط ۲ پاس گل داشت و در ۱۵:۳۰ حضورش در درون زمین تنها ۱ امتیاز کسب کرد.

آتلانتا هاکس: برونو فرناندو در پست سنتر بازی خود را آغاز کرد، ۶ امتیاز گرفت و ۹ ریباند بدست آورد. کوین هوئرتر (۱۲ امتیاز) و کم ردیش (۱۰ امتیاز) امتیازات دورقمی برای آتلانتا هاکس کسب کردند. هاکس در استیت فارم آرنا آمار خود را به ۶ پیروزی و ۱۶ شکست ارتقا داد اما هنوز با آمار ۱۷ پیروزی و ۲۴ شکست خود در بازی‌های خانگی فصل قبل فاصله زیادی دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *