بسکتبال اسپانیا |شیوع ویروس کرونا و لغو بازی‌ دو تیم رئال مادرید و بارسلونا

بسکتبال اسپانیا

شب گذشته از برگزاری بازی‌های بسکتبال اسپانیا ملقب به ACB خبر رسید که مسابقات دو تیم رئال مادرید و بارسلونا به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده است و برگزاری مجدد مسابقات فعلا در هاله از ابهام قرار گرفته است تا پس از ایام قرطینه شرایط بازیکنان مشخص گردد.

ورود به سایت بتکارت

همان طور که می‌دانید شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان همه امورات را دچار مشکل کرده است و هیچ کاری به روال سابق خود انجام نمی‌شود. دنیای ورزش و رشته‌ای همانند بسکتبال نیز از این قاعده مستثنی نیست.

هر روزه تعداد زیادی از کادر و اعضای تیم‌های بسکتبال به ویروس کرونا مبتلا می‌شوند و به همین خاطر و برای حفظ سلامتی دیگر بازیکنان خودی و تیم مقابل، مسئولان مجبور هستند تا بازی‌ها را موقتا لغو و به زمان دیگری موکول کنند تا تکلیف اعضایی که با شخص مبتلا در ارتباط بوده‌اند مشخص شوند.

اصولا روند قرنطینه و تست‌های مربوط به شیوع ویروس کرونا به این صورت است که فرد مبتلا به کووید 19 دو هفته قرنطینه می‌شود و سایر بازیکنان و یا افرادی که با او نیز در ارتباط بودند تا مشخص شدن جواب تست آنها در قرنطینه می‌مانند تا شخص دیگری در خطر ابتلا قرار نگیرد.

بسکتبال اسپانیا

این بار نیز نوبت به بسکتبال اسپانیا رسید تا برگزاری برخی رقابت‌های ACB نیز با مشکل مواجه شود.

شب گذشته باشگاه بارسلونا اعلام کرد که آخرین تست کرونای ساروناس جاسیکویچیوس، سرمربی تیم بسکتبال بارسلونا و دستیارش ماسکولیونا مثبت شده است و به همین خاطر بازی بعدی آنها در لیگ لغو خواهد بود. البته باشگاه در مورد حال عمومی این دو اعلام کرد که حال عمومی آنها مساعد و خوب است ولی باید دوران قرنطینه خود را پشت سر بگذارند تا بعد تصمیمات لازم را اتخاذ نمایند.

همچنین تمامی بازیکنان بسکتبال بارسلونا و کسانی که با این دو شخص در ارتباط بودند نیز تا آمدن جواب تست‌های کرونا در قرنطینه می‌مانند تا سلامتی فرد یا بازیکنی دیگر به خطر نیفتد.

در تیم رئال مادرید اما از بازیکنان این تیم شخصی به ویروس مبتلا نشده و دلیل لغو بازی این تیم، ابتلای یکی از بازیکنان حریف آتی رئال به ویروس کرونا بود که بازی این تیم را با مشکل مواجه کرد. رئال مادرید در بازی بعدی خود باید با تیم کاناریا بازی می‌کرد که فعلا به همین دلیل این بازی لغو و به زمان دیگری موکول خواهد شد.

برخی مقالات سایت بسکتفا که می‌توانید مطالعه فرمایید:

همچنین شما عزیزان می‌توانید اخبار مربوط به بسکتبال حرفه‌ای آمریکا NBA را در خبرهای دیگر سایت بسکتفا دنبال کنید. 

ورود به سایت بتکارت

قبلی «
بعدی »

این‌جا می‌خواهیم دور از دنیای سیاه فقط از بسکتبال بخوانیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *