پیش بازی لس آنجلس کلیپرز و هیوستون راکتس از بسکتبال NBA

بسکتبال NBA

از سری رقابت‌های بسکتبال NBA ، دو تیم لس آنجلس کلیپرز و هیوستون راکتس در برابر هم قرار خواهند گرفت. دو تیمی که در حال حاضر یکی از آماده‌ترین‌ها هستند و این دیدار می‌تواند به یکی از زیباترین مسابقات چند وقت اخیر تبدیل شود. تیم‌های مایک دی آنتونی و داک ریورز همواره بازی‌های زیبایی را به نمایش می‌گذارند و این فصل نیز از این قاعده مستثنی نبود.

لس آنجلس کلیپرز: هنر تیم بودن

وقتی لس آنجلس کلیپرز در میانه فصل ستاره اصلی تیم خود یعنی توبیاس هریس را از دست داد، بسیاری آن‌ها را سرزنش کردند و به نظر نمی‌رسید این تیم بتواند روند رو به رشد خود را در بسکتبال NBA انجام دهد. با این وجود وقتی به عمق این تصمیم بنگریم و به مدت زمان قرارداد هریس با کلیپرز توجه کنیم، جدایی او را حرکتی منطقی می‌بینیم. لس آنجلس کلیپرز به تعداد بازیکنان ترکیب خود افزود و همین نیز تنوع تاکتیکی در تیم را بالا برد. حالا لس آنجلس کلیپرز بالاتر از سن آنتونیو اسپرز و اوکلاهاما سیتی تاندر در رده ششم کنفرانس غرب قرار دارد و می‌تواند به رتبه چهارم یا حتی بهتر نیز فکر کند. تدبیر سرمربی کارکشته لس آنجلس کلیپرز یعنی داک ریورز که با بوستون سلتیکس سابقه قهرمانی در بسکتبال NBA به عنوان سرمربی را دارد، باز هم خودش را نشان داد و به همه یادآور شد برخی تیم‌ها فراتر از نام ستاره‌های خود هستند. لوک امباه موته به طور قطع بازی برابر هیوستون راکتس را از دست خواهد داد و حضور پاتریک بورلی نیز مبهم است. لس آنجلس کلیپرز برای شکست هیوستون راکتس بسیار باانگیزه است.

بسکتبال NBA

هیوستون راکتس: هاردن خسته نمی‌شود

وقتی به عملکرد جیمز هاردن در هیوستون راکتس این فصل دقت می‌کنیم، به انسان بودن او شک می‌کنیم. عملکردی با ثبات و کم نقص که در سال‌های اخیر نمونه آن بسیار کم دیده شده است. البته بسیاری این موضوع را طبیعی می‌دانند و با توجه به اقدامات بالای او این مسئله را چندان عجیب نمی‌پندارند. با این حال و هر چه که هست، او کاری بزرگ در این فصل انجام داده و یکی از دو کاندیدای اصلی جایزه ارزشمندترین بازیکن فصل بسکتبال NBA است. هیوستون راکتس اخیرا بازی‌های فشرده‌ای را پشت سر گذاشته و حالا بلافاصله پس از بازی مقابل ساکرامنتو کینگز، باید برای این دیدار به لس آنجلس سفر کند. چیزی که شاید باعث تاثیر در عملکرد آن‌ها شود. مانند بازی گذشته، حضور کنث فرید و جرالد گرین برای این بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

بسکتبال NBA

بسکتبال NBA ؛ آمار و ارقامی درباره این بازی

هر دو تیم در ۵ بازی گذشته خود، ۴ پیروزی و ۱ شکست را پشت سر گذاشته‌اند. در ۶ بازی رودرروی اخیر میان دو تیم، ۴ پیروزی سهم لس آنجلس کلیپرز و ۲ برد نیز برای هیوستون راکتس بوده است.

مشخصات بازی

تاریخ:‌ پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۸- ۴ آوریل ۲۰۱۹

محل برگزاری: استاپلس سنتر ( استادیوم اختصاصی لس آنجلس کلیپرز)

ساعت: ۷:۰۰ صبح

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *