بلک بری دی آنجلو راسل را به مینه سوتا آورد

بسکتبال سه نفره

در خبرنامه این هفته ، مارک استین در پشت صحنه مهلت تجارت برای تیمبرولولز پشت سر می گذارد و عمیقاً به وضعیت ناکس ها می رود.

در میان فریبکاری هایی که هفته گذشته با سه معامله انجام داد و شامل هفت تیم دیگر و 23 بازیکن شد ، گرسون روزاس از تیم مینسوتا تیمبرولولز یکی از مهمترین خبرنامه های زندگی حرفه ای خود را از دست داد.

سه روز قبل از N.B.A. مهلت تجارت ، بلک بری اعلام کرد که برای ادامه تمرکز اخیر خود در زمینه فعالیت به عنوان یک شرکت امنیت سایبری نرم افزاری ، گام مهمی دیگر از تجارت در زمینه تولید دستگاه برداشته است.

“شما قلب من را شکستید ،” گفت: Rosas ، که تا به حال این خبر را نشنیده ام تا زمانی که من آن را پس از مهلت به او منتقل کردم.

روزاس ، رئیس جمهور اول سال در عملیات بسکتبال مینه سوتا ، پس از یک سری معاملات که با تعویض 16 ژانویه با آتلانتا آغاز شد ، باعث شد پیروز شوید. هنگامی که اوضاع سرانجام پس از سه داد و ستد دیگر حل و فصل شد ، مینسوتا سرانجام D’Angelo Russell محافظ سابق All-Star را به دست آورد تا به تعقیب هفت ماهه خود پایان دهد.

بلک بری

توسعه بلک بری هر چند ، غیرقابل انکار است. Rosas ، می بینید ، یکی از چهار تصمیم گیرنده اصلی N.B.A است. تیم های شناخته شده هنوز فعالیت عمده خود را در BlackBerry انجام می دهند.

روزاس ، داریل موری هوستون ، سام پرستی اوکلاهما سیتی و ماسایی اوجیری تورنتو کوارتت تایید شده را تشکیل می دهند. میلت نیوتن ، معاون مدیر کل میلواکی ، یکی دیگر از جانبازان بلکبری است. شاید بعد از بازدید از این مقاله بیشتر معلوم شود ، اما روزاس پیروان را به عنوان “یک اجتماع کوچک” توصیف کرد.

بلک بری تولید تلفن های شخصی خود را در سال 2016 متوقف کرد اما با یک شرکت چینی (شرکت TCL) مجوز ساخت آنها را ادامه داد ، که منجر به مدل KEYone در فوریه 2017 و KEY2 در ژوئن سال 2018 شد. طبق اعلام 3 فوریه ، هیچ تلفن جدیدی پس از 31 آگوست از طریق TCL منتشر نمی شود.

بنابراین ، مانع ظهور شریک جدیدی برای صدور مجوز برای زنده نگه داشتن این برند ، وفاداران بلک بری – که در طول سالها تحت عناوینی ثابت از روزهای روز رستاخیز قرار دارند – بنابراین به این ترتیب مجبورند بدترین وضعیت را بدست آورند.

روزاس گفت: “این چیزی است ، من نتوانسته ام تسلیم شوم.”

من احساسات را کاملاً امضا می کنم. در بازی گوشی های هوشمند به سادگی هیچ چیزی وجود ندارد که بتواند تایپ آن را روی صفحه کلید فیزیکی QWERTY BlackBerry تکرار کند – هیچ چیز.

انتخاب سر دبیر بلک بری

او در یک زمین فوتبال بی ترس بود. اما او احساس کرد که چیزی درست نبود.

من هنوز اولین پیش نویس هر داستانی را که در KEY2 می نویسم مونتاژ می کنم. این امر بیشتر به دلیل صفحه کلید است ، اما به این دلیل است که تلفن فوق العاده متحرک است و برخلاف دستگاه های بزرگتر که به راحتی پریشان (مانند من) را به سمت چند وظیفه تشویق می کنند ، به من کمک می کند تا تمرکز کنم. هر وقت سیارات مرتب شوند و یک پاراگراف به من برخورد کند ، آن را در هواپیماها ، رستوران ها و کافی شاپ ها می ریزم. هر وقت با N.B.A. روبرو می شوم. مدیرانی که من می شناسم هنوز از دستگاه های مختلف BlackBerry استفاده می کنند ، ما همیشه در مورد تلفن های خود صحبت می کنیم.

Rosas یک آیفون را به عنوان دستگاه همراه برای موسیقی ، تماشای فیلم و انتخاب بیشتر برنامه های خود حمل می کند. (اعتراف: به همین ترتیب من.) با این حال او تخمین می زند که حدود 35 درصد از کار و مذاکراتی که هفته گذشته به سه تجارت مینسوتا انجام شد ، بلک بری محور بود.

روزاس گفت: “در این روز و سن ، شما واقعاً از هر وسیله و روش ارتباطی استفاده می کنید – تلفن ، ایمیل ، لپ تاپ ، iPad”.

روزاس ضمن بیان اینكه هیچ جایگزینی برای ارتباط مستقیم وجود ندارد كه “اطمینان حاصل كنید كه شما و شرکای تجاری خود در همان صفحه هستید تا شرایط معامله را تأیید کنید و هر آنچه راجع به آن صحبت شده است را تأیید کنید ،” بلک بری یک همراه ثابت است. ”

رواساس به این ترتیب بوده است زیرا او در سال 2004 به عنوان یک استقلال با راکتز در لیگ به طور کامل وارد لیگ شد. روساس همچنین در المپیک 2016 در ریو دوژانیرو برای بسکتبال ایالات متحده آمادگی داشت.

“راساس گفت:” فقط به عنوان یک پیشاهنگ باشم ، من همیشه یک مرد بوده ام که گزارش های من را به صورت دیجیتالی انجام داده ام. ” “هیچ کتک زدن کیبورد وجود ندارد. احساس ، مرد. ”

جدیدترین مدلهای بلک بری معمولاً در زمینه امنیت سایبری و عمر باتری ، نمرات بالایی را دریافت کرده اند ، اما این احساس “احساس” است که روزاس توضیح داده است که باعث از بین رفتن دستگاه در N.B.A شده است.

دو نفر از نگهبانان محبوب جانباز لیگ ، درریک ریترویت دیترویت و نماینده آزاد جمال کرافورد ، همچنین نمی توانند تلفن را ترک کنند که باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین مشهور ، در دو دوره خود در کاخ سفید به این اعتماد به نفس بسیار اعتماد داشت.

كرافورد با تأكيد گفت: “من آن را واگذار نخواهم كرد.”

با این حال ، آخرین اخبار بلک بری در سراسر لیگ انتظار داشته اند که غم و اندوهی را از همکاران خود بخاطر آویزان کردن گوشی هوشمند که غالباً به عنوان یک یادگار به مسخره گرفته اند ، انتظار داشته باشند.

روزاس با اشاره به پیشینه سبز که در مبادلات متنی با آیفون ظاهر می شود وقتی پیام از تلفن با سیستم عامل متفاوتی پخش می شود گفت: “ما همیشه خرده فروشی های خود را مجبور می کنیم که مسئول حباب سبز در پیام های گروهی باشند.” .

جان هورست ، مدیر کل میلواکی ، در پاسخ به این سؤال که آیا نیوتن از کارمندان دیگر باکس در مورد اصرار وی برای استفاده از بلک بری کار سختی می کند ، گفت: “بطور مداوم”.

با توجه به اینكه این بارها را جذب می كنید ، هیچگاه دلپذیرتر از هفته گذشته برای روس نبودید. روز چهارشنبه ، مینسوتا و هیوستون سرگروه در تجارت چهار تیمی بودند که رابرت کینگینگتون بسیار پرافتخار را با راکت ها به زمین زدند و تیمبرولولز را به عنوان انتخاب دور اول نتس در ژوئن و ملک بیسلی ، نوسانگر دنور ارسال کردند. سپس در روز پنجشنبه ، روز مهلت تجارت ، روزاس متقاعد شد گلدن ایالت جنگلورز در ازای اندرو ویگینز و انتخاب های دور اول و دوم گرگها در سال 2021 تسلیم راسل شود. (گرگ ها نیز مرکز جانبازان گرگویی دیینگ را به ممیس فرستادند. تیم سوم در معامله ای که آندره ایگودالا در میامی به زمین نشست.)

صبح روز پنجشنبه مینسوتا و گلدن ایالتی به توافق اصولی در مورد توافق رسیدند و باعث شدند رواسا با نخستین تماس تلفنی ، کارل آنتونی تاونز ، ستاره حق رای دادن را به جست و جو درآورد.

روزاس گفت: “او شوکه شد.” من واقعاً او را از خواب بیدار کردم. من به او گفتم ، “شما با من قهر نمی کنید ، آیا؟” من به او گفتم ، نه – اما چیزی نگو. اونو برای خودت نگه دار.'”

روزاس اعتراف كرد كه “حق بیمه ای را به یك بازیکن داده است. كل لیگ می دانسته كه او می خواهد ، اما گرگ ها به شدت نیاز به لرزش دارند. آنها در یک تفرجگاه 5-27 به صدا در آمدند ، و Towns ، مرکز بسیار معتبر ، هنگامی که Rosas راهی برای تحویل راسل ، یکی از بهترین دوستان Towns پیدا کرد ، کاملاً قلبش را از دست داد.

هم اکنون مشكلات پایدار كوین گارنت و استفان ماربوری نمی توانند در مینیاپولیس ایجاد كنند و گرگهای رنج آور – كه تقریباً برای 16مین بار در 16 فصل پلی آف را از دست خواهند داد – تشکیل دهند. ساختن در اطراف

Rosas نیز در حال بازسازی است.

او اکنون می تواند در مورد آن شوخی کند ، اما او از طریق هر چهار داد و ستد خود که در یک بازه 37 روزه انجام داده است ، با داشتن صفحه ای به شدت ترک خورده روی اسباب بازی قابل اعتماد خود قرار داده است. یکی از دوقلوهای 4 ساله اش ، آن را بر روی یک کف چوبی در وسایل پیکه در حدود کریسمس پرتاب کرد ، و به سرعت یکی از خطرات را برای کاربران امروز BlackBerry نشان داد.

بعید به نظر می رسد صفحه جدیدی را در نزدیکترین فروشگاه گوشه پیدا کنید.

روزاس با خنده گفت: “این راه درست گزاف گویی نیست.” وی گفت: “در هوستون ، ما همیشه با جایگزینی ها همراه بودیم. من می خواهم به چاه برگردم و موجودی را بسازم. ”

Giannis Antetokounmpo بدون کنترل است

همانطور که بارها و بارها در طول 52 بازی اول Bucks دیده می شود ، جیانیس Antetokounmpo شایعاتی را که انتخاب می کند ، جلوتر می رود و با ترک کردن به لبه حمله می کند و کمی به اظهار نظر خارج می پردازد. او همین رویکرد را وقتی که در روز ضرب و شتم مهلت تجارت روز پنجشنبه به پایان رسید ، نگه داشت و اصرار داشت که او با تصمیم میلواکی در مورد این که واقعاً بنشیند خوب است.

باکس با دانستن اینکه همیشه می توانند از یک تیرانداز اضافی یا بدنه بزرگ استفاده کنند ، گزینه های خود را مورد بررسی قرار دادند ، اما در نهایت آنها تصمیم گرفتند که هیچ تعویضی وجود ندارد که ارزش تعادل داخل خانه را که به شروع 45-7 کمک کرده است ، خدشه دار کند.

Antetokounmpo به خبرنگاران گفت: “من خوشحالم که ما تیم مشابهی داریم.”

اضافه : تیم نیکس

من می ترسم ، Knicks ، حتی نزدیک به ثابت بودن نباشند. یک رکورد 13-19 ساله تحت مربی موقت مایک میلر قابل قبول است – میلر از این گروه بیشتر از Fizdale خارج شده است – اما نایکس در این 32 بازی دو تیم را با پیروزی در رکورد ها شکست داده است. دو

یک برد برنده چهار بازی در ماه فوریه ، با سؤالات بی پاسخ بسیاری که می توانیم در مورد ساختار سازمانی Knicks در پیش رو لیست کنیم ، زیاد نیست. من می گویم این یکشنبه شب مشهود بود که ناکس با پیروزی 8 بر صفر در 90 ثانیه آخر نخستین اضافه کاری در آتلانتا و از دست دادن مقابل هاوکس در اضافه کاری دو برابر ، پیروزی را به یکباره متوقف کرد.

صدای جیر جیر اصلی من همیشه بیشتر از آنچه اتفاق می افتد روی زمین بود درباره سازمان بود. همانطور که در این قطعه در ماه دسامبر شرح داده شده است ، درست پس از برکناری Fizdale ، اعتقاد من این بود که Knicks خیلی زود به تأخیر افتاده بود تا بزرگترین چک را که می توانستند به Masai Ujiri تورنتو یا یکی دیگر از رده های برتر ، اثبات شده N.B.A ارائه دهند. سازنده تیم برای نظارت بر بازسازی جامع این فرانچایز برای سنین طولانی است.

ما از آن زمان یاد گرفته ایم که جیمز ال دولان به سرعت در جستجوی موافقت نامه اوجیری ، معده را از دست داد و به جای آن قصد داشت تا به عنوان رئیس تیم بعدی خود ، بازیکن بازیکن کهنه را لئون رز استخدام کند. احساس من این است که صاحب ناکس نیز از شنیدن منابع خارجی خسته شد که Ujiri یک انتخاب بدیهی بود ، به طور ناگهانی خنک شد و به همان عقیده خنک شد و همانطور که اغلب در دوران Dolan شاهد آن بودیم ، تصمیم گرفت که دوره خودش را ترسیم کند بدون توجه به چه حسی داشت که سعی کنیم رئیس جمهور عملیات بسکتبال تورنتو را وارد کنیم.

“قدم اول قاطع” کلماتی است که من در مقاله روز جمعه برای توصیف اجاره گل سرخ از آن استفاده کردم ، زیرا ، خب ، این منصفانه ترین توصیفی بود که می توانستم هنگام پردازش این حرکت (و ناگهانی بودن آن) بر روی آن حل و فصل کنم. Rose یک چهره خوش ذوق و مورد پسند در بازی است ، بنابراین بر این اساس باید این فرصت را بدهید. شاید او بتواند Knicks را به اندازه ای از اعتبار که در حال حاضر در اختیارشان نیست ، بیاورد.

 

با این وجود توصیه می شود که هیچ شک و تردید در اطراف لیگ وجود ندارد که رز با داشتن صفر تجربه جلوی دفتر ، واقعاً بتواند عالم دالان را تغییر دهد – شک و تردید که ناکس بر اساس اشتباهات فراوان و بسیار خود از زمان آخرین رسیدن به N.B.A بدست آورده است. فینال در سال 1999. تیم ها و نمایندگان مسابقه مدتها است که نایسس را متهم کرده اند به آژانس استعدادیابی آژانس خلاقان هنرمندان خلاق اجازه می دهد تا تصمیمات بسکتبال خود را تحت تأثیر قرار دهند. در حال حاضر آنها بهترین بازیکن بسکتبال کهنه کار C.A.A را استخدام می کنند. (افشای کامل: من مشتری سابق C.A.A. هستم.)

بعلاوه ، “مدل عامل” ای که آنها تصویب می کنند ، متوقف شده است (با لون بابی در ققنوس و آرن تللم در دیترویت) هر چند وقت یک بار شکوفا شد (باب مایرز در گلدن ایالت و راب پینینکا با لس آنجلس لیکرز). بدبینان نیز به این نکته اشاره دارند که ، به تازگی در ماه مه گذشته ، هیچ کس به دنبال طرح های دیگر به دنبال لیکرز نبود. پس از استعفای غیرقابل پیش بینی جادو جانسون به عنوان رئیس جمهور در ماه آوریل ، لبرن جیمز تصمیم گرفت در ماه ژوئیه 2018 با لیکرز به عنوان یک آژانس آزاد قرارداد ببندد – و آنها یک حق رای دادن بودند ، پس از استعفا غیرقابل پیش بینی جادو جانسون به عنوان رئیس تیم در ماه آوریل ، تا اینکه آنتونی دیویس مجبور به تجارت با لیکرز شد. برای هماهنگی با جیمز.

استخدام استیو استوت به عنوان مشاور برندسازی جدید Knicks نیز به سرعت سؤالاتی را ایجاد کرده است. روز یکشنبه توسط همکارم سوپان دب ، پروفایل داشت و روز سه شنبه در “اولین نگاه” ESPN ظاهر شد و اذعان کرد که او با صدای پیش رو “یک صدای بلند” خواهد داشت. Stoute در واقع ممکن است “گورو مارک تجاری” و “گورو موسیقی” باشد ، همانطور که خودش در مصاحبه با همکار دیرینه من استفان A. اسمیت توصیف کرد ، اما عدم حضور کامل استوت در پس زمینه بسکتبال به درستی باعث می شود که هواداران ناکس را مکث کند ، اگر او واقعاً داشته باشد. سطح ورودی او را توصیف می کند.

زمان آخرین تکان دادن ناکس کاملاً بی معنی مانده است: استیو میلز دو روز قبل از مهلت تجارت ، به عنوان رئیس تیم کناره گیری کرد و کلمه ورود قریب الوقوع رز در مهلت روز اعلام شد. شاید اگر این توانایی را داشته باشد – اگر بتواند از رز به اقتدار و استقلال کافی برخوردار باشد ، تلاش کند تا یک دفتر مقدماتی کاملاً کارآمد را بسازد ، اما او کارهای بسیاری برای انجام و کارهای بسیاری برای غلبه بر آن دارد. بیایید ببینیم که چگونه گل رز در کالدرون یک نوع از ناخس ها کپی می کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *