تیم لیکرز ها دوباره آماده “راه اندازی” هستند

کوبی برایانت

فرانک ووگل ، مربی تیم لیکرز می توانست نگران این موضوع باشد. N.B.A. استراحت All-Star از دست رفته بود و تیم وی هنوز یک بازی دیگر برای بازی داشت. اما وگل گفت که او می تواند از بازیکنانش و به ویژه از لابرن جیمز احساس تمرکز کند.

ووگل پس از پیروزی بیش از حد 120-116 لیکرز در روز چهارشنبه در برابر دنور ناگتس ، روز چهارشنبه ، به خبرنگاران گفت: “شما فقط می توانید بگویید که او واقعاً واقعاً محبوس بوده است.” و این یک حرکت غیرقانونی نبود. نوع بازی ، که او قصد داشت یک ذهنیت پلی آف داشته باشد و به آن فکر کند. و او نشان داد که در طول بازی. ”

تیم لیکرز در ابتدای فصل سهم خود را از بدبینان داشت. چگونه Vogel ، در اولین فصل حضور در این شغل ، می تواند مجموعه ای از رنگهای طبیعی تیم را اداره کند؟ آیا لیکرز به اندازه کافی ژرفای رقابت برای کسب یک عنوان بود؟ آیا جیمز بعد از از دست دادن یک تکه بزرگ فصل گذشته به دلیل مصدومیت شسته شد؟ و چگونه او می تواند با آنتونی دیویس مشبک شود؟

تیم لیکرز

اینها همه سوالات معقول بودند. اما با گذشت حدود دو ماه از این فصل به طور منظم اکنون ، لیکرز نشان داده است که واقعاً واقعیت دارند – و اخیراً این کار را کرده اند در حالی که کل سازمان درگذشت کوبه برایانت را عزادار است.

پیروزی لیکرز در برابر ناگتس – برجسته شده توسط سه برابر دو برابر جیمز – رکورد خود را به یک کنفرانس غربی 41-12 منتهی کرد ، چهار بازی بهتر از دنور در رده دوم. فقط میلواکی باکس (46-8) با امید قهرمانی به جایگاه خود ، رکورد بهتری دارند. پس از پیروزی چهارشنبه چهارشنبه ، از جیمز در مورد اهمیت تأمین بذر برتر در غرب سؤال شد.

وی گفت: “ما در مورد آن صحبت نمی کنیم.” “ما واقعاً اینگونه نیستیم. ما فقط بازی روشی صحیح انجام می دهیم. ”

در اینجا نگاهی دقیق تر به چگونگی احراز مجدد لیکرهای خود به عنوان N.B.A. حق امتیاز:

پادشاه بی سن

به دنبال معرفی مشهور جیمز در لیکرز ، فصل گذشته برای او فاجعه بود. وی در روز کریسمس ناخن خود را مصدوم کرد ، یک تکه بزرگ فصل را از دست داد و سپس برای اولین بار از سال 2005 بازی های پلی آف را از خانه تماشا کرد ، سال دوم خود را با کلیولند کاوالیرز.

آیا این آغاز پایان جیمز بود؟ مبارزات او به روایت مبنی بر اینكه او فقط به لككر نقل مکان كرده بود ، زیرا می خواست در لس آنجلس زندگی كند ، جایی كه او شركت تولیدی خود دارد و تابستان گذشته را با فیلمبرداری “Space Jam 2” گذراند. به عبارت دیگر ، لبران به هالیوود رفته بود. آیا بسکتبال هنوز اولویت او بود؟

نه خیلی سریع. اکنون 35 ساله است و در 17 سالگی خود N.B.A. فصل ، جیمز دوباره به بازی برخی از بهترین بسکتبال های حرفه ای خود می پردازد. صفت ، هر صفت را انتخاب کنید: کارآمد ، جلا ، مصمم. جیمز که یک کاربر پرکار در اینستاگرام است ، عادت کرده است که پست های رسانه های اجتماعی خود را با یک جفت هشتگ – #WashedKing و #RevengeSeason – سوراخ کند که به منتقدان بی نامی که فکر می کردند بازی او در حال کاهش است ، اشاره کرد.

جیمز در مورد رویکرد خود به فصل گفت: “فقط خیلی گرسنه ،” بسیار مشتاق ، بسیار با انگیزه در تلاش برای قرار دادن این تیم در موقعیتی که بتوانیم تا آنجا که می توانیم موفق باشیم. ”

علاوه بر میانگین 25 امتیاز و 7.8 ریباند بازی در حالی که 48.9 درصد از زمین بازی شلیک می کرد ، جیمز هرگز بازیگر بهتری نبود. او در هر بازی میانگین 10.8 پاس گل بهترین شغل را دارد که منجر به لیگ می شود. توانایی وی به همراه تمایل وی به عنوان توزیع کننده گذرگاه با حضور دیویس افزایش یافته است ، که بسیاری از لباش جیمز را مشروب خورده است. اما جیمز ، یکی از سه بازیکن باقی مانده در کلاس پیش نویس خود ، بازی می کند مانند او هنوز ثابت کند.

افزودنی آنتونی دیویس

صحبت از دیویس ، فصل 2018-19 او را به خاطر دارید؟ او از New Orleans Pelicans خواست تا تجارت خود را انجام دهند ، درخواستی که آنها هنگام خاموش کردن سبزه های گرم لیکرز مخالفت کردند. کل اپرا برای ماهها بر هر دو سازمان سایه افکنده است. شیمی شکننده لیکرز فرو ریخت.

در ماه ژوئیه ، تیم لیکرز سرانجام قطعاتی را برای تغییر داد و ستد برای دیویس در اختیار داشت و سه انتخاب دور اول را به همراه چند عضو از هسته اصلی آنها از جمله Pelonans برای تیم های جوان فرستاد ، از جمله Lonzo Ball و Brandon Ingram که اولین انتخاب خود All-Star را در این فصل به دست آوردند. . لیکرز در اصل تصمیم گرفته بود تا آینده خود را وام بدهد تا بتواند دیویس را با جیمز جفت کند و فوراً قهرمان شود.

خبر خوب برای لیکرز این است که دیویس فوق العاده بوده است. واقعا فوق العاده ، میانگین 26.6 امتیاز ، 9.2 ریباند ، 2.4 بلوک و 1.6 دزدی در یک بازی. ووگل او را به عنوان “بازیکن دفاعی سال” توصیف کرد. لیکرز در بین 5 تیم برتر لیگ در رده بندی کلی دفاعی قرار دارد در حالی که حریفان را به 44.6 درصد تیراندازی محدود می کند.

در همین حال ، دیویس در بیشتر مواقع سالم مانده و جیمز نیز همین مسئله را دارد که کلید همه چیز است. لیکرز بدون انتظار هیچ کدام از آنها انتظار پیروزی ندارد – آنها بهترین دوئل لیگ هستند. در مقابل ناگت ها روز چهارشنبه ، آنها برای 65 امتیاز و 22 ریباند ترکیب کردند.

بازیگران پشتیبانی

هیچ کدام از اینها به این معنی نیست که جیمز و دیویس می توانند به تنهایی بازی ها را برنده شوند. بقیه تیم نیز از انتظارات فراتر رفته است. برای روشن شدن: کمتر کسی تصور می کرد که لیکرز بعد از حدود نیمی از چرخش خود را به پلیکان معامله کند ، از این عمق بسیار برخوردار است.

الکس کاروسو ، یک هوادار هوادار که در سال 2016 از تگزاس A&M بیرون نرفت ، نقش خود را در جایگاه استادی دفاعی محکم کرد. Kentavious Caldwell-Pope به یک تیرانداز قابل اعتماد تبدیل شده است. دنی گرین و اوری بردلی طرفدار با تجربه هستند. و دوایت هاوارد در آخرین تلاش خود برای احیا ، بزرگترین تعجب از همه ظاهر شده است.

هاوارد در ماه اوت به توافق غیرقابل تضمین از طرف لیکرز امضا شد پس از آنکه DeMarcus Cousins ​​یک رباط در زانوی چپ خود پاره کرد ، هوارد با اشتیاق کار خود را به عنوان یک مرکز پشتیبان پذیرفت. او همچنین لحظاتی برای درخشش پیدا کرده است. روز چهارشنبه عملکرد او در برابر دنور را در نظر بگیرید: علاوه بر دفاع از آل استار نیکولا جوکیچ برای استراحت های طولانی ، هاوارد در 30 دقیقه 14 امتیاز و 11 ریباند جمع کرد. کاروسو نیز محکم بود: در 22 دقیقه حضور در زمین ، لیکرز با 23 امتیاز از ناگتز پیشی گرفت. جیمز بعد از بازی هر دو بازیکن را ستود.

جیمز گفت: “دویت وارد شد ، و بازی را از نقطه نظر تهاجمی دوباره بدرقه تغییر داد ، فقط زور زدن به هر کسی که روی او بود ، می توانست به یک ضربه آزاد برسد ، ما را به پاداش برساند ، ما را به یک جایزه بخورد ، یک تپه پیدا کند ، مقداری به ما بدهد. اموال اضافی و A.C از نظر دفاعی خیلی هماهنگ بود ، دزدی می کرد ، متوقف می شد و نوار می زد. ”

صدای فرانک روی نیمکت تیم لیکرز

در پی سقوط هلیکوپتر ماه گذشته که باعث کشته شدن برایانت و هشت نفر دیگر از جمله دخترش جیانا شد ، وگل به عنوان چهره لیکرز قدم برداشت. به مدت سه روز مستقیم در محل تمرین تیم ، وگل تنها عضو سازمان بود که خطاب به رسانه های خبری بود.

وی در مورد چگونگی غم و اندوه بازیکنانش ، درباره چگونگی جیمز سنگی برای هم تیمی هایش و چگونگی قصد لیکرز برای پیشروی صحبت کرد.

ووگل در آن زمان گفت: “ما می خواهیم نمایانگر آنچه كوبی بیش از هر چیز بود ، باشد.” این چیزی است كه ما همه سال در مورد گروه فعلی خود احساس كرده ایم ، تقویت شده است. زمان کوتاه. و این چیزی است که شما در N.B.A صحبت می کنید. با تیم های شما ، اما به ویژه این گروه خیلی سریع عاشق یکدیگر شده اند. ”

مربیگری لیکرز تحت هیچ شرایطی کار آسانی نیست ، اما ووگل با یک لمس ماهرانه ، همه چیز را در این فصل مدیریت کرده است: یک تراژدی غیرقابل تصور ، انتظارات را بیش از حد بزرگ می کند و تمام فشارهای کمکی که با مربیگری جیمز در یکی از بازارهای پرشور لیگ به وجود می آید. ووگل پیوسته به دنبال ورود و بازخورد بازیکنان خود بوده است.

در این روند ، به نظر می رسد وی اعتماد خود را جلب کرده است و لیکرز با پیروزی رویکرد او را پاداش داده است. آنها می خواهند این کار را ادامه دهند.

هوارد گفت: “نیمه دوم فصل ، زمان آن رسیده است.”

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *