• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • شفاف‌سازی جاش هارت پیرامون اظهارنظرهای جنجالی اخیرش درباره لس آنجلس لیکرز

شفاف‌سازی جاش هارت پیرامون اظهارنظرهای جنجالی اخیرش درباره لس آنجلس لیکرز

گارد تیم بسکتبال نیواورلینز پلیکانز یعنی جاش هارت گفته است که در پی اظهارنظرهایی منفی درباره لس آنجلس لیکرز که چند ماه پیش در پادکست خود منتشر کرده بود با هم‌تیمی‌های سابق و مدیران این این تیم تماس گرفته و درباره آن حرف‌های سوءتفاهم‌ها را برطرف کرده است.

واکنش جاش هارت به اظهارنظرهای جنجالی در خصوص لیکرز

هارت گفت هرگز قصد نداشت آن اظهارنظرها را به‌طور عمومی مطرح کند اما یک خطای ارتباطی باعث شده تا در نسخه صوتی آن پادکست، آن حرف‌های هارت منتشر نشوند در صورتی که در نسخه ویدیویی صحبت‌هایش به‌طور کامل در دسترس است. در نسخه تصویری از پادکست«LightHarted Podcast» که در تاریخ ششم ماه سپتامبر منتشر شده بود و هم‌تیمی هارت یعنی لانزو بال نیز در آن حضور دارد، به وضوح می‌توان شنید که یک تهیه‌کننده درباره حذف کردن بخشی از برنامه صحبت می‌کند که در آن قسمت جاش هارت فرنچایز لیکرز را مورد تمسخر قرار می‌دهد. در آن قسمت، ابتدا بال می‌گوید:

لیتوانی بسیار افسرده‌کننده بود. من برای ملاقات با برادرانم به آنجا رفته بودم و دیگر هرگز این کار را انجام نخواهم داد. آنجا شدیداً غمگین است و هیچکس لبخند نمی‌زند. اینطور به نظر می‌رسد که انگار همه از بودن در آنجا متنفر هستند. من با خود فکر کردم که لعنتی، حتماً باید از این کشور خارج شوم.

هارت سپس به شوخی می‌گوید:

مثل لس آنجلس به‌نظر می‌رسد، البته من راجع به شهرش صحبت نمی‌کنم.

بال نیز جواب می‌دهد:

من نمی‌دانم او درباره چه چیزی صحبت می‌کند. سؤال بعدی. این قسمت را حذف کنید.

در همین لحظه تهیه‌کننده برنامه می‌گوید:

ما این قسمت را حذف خواهیم کرد پس تو نیز اکنون می‌توانی به ما بگویی.

جاش هارت سپس خندید و گفت:

من می‌خواستم اسم تیم لیکرز را بگویم.

جاش هارت لبران جیمز

جاش هارت پس از انتشار این پادکست در شبکات اجتماعی درباره حرف‌های خود توضیحاتی ارائه کرد و گفت از این موضوع ناراحت بود که درباره تریدی که طی آن خودش، لانزو بال، برندون اینگرام و چند پیک درفت در ازای دریافت آنتونی دیویس به نیواورلینز فرستاده شدند چیزی به آنها گفته نشده بود. یکشنبه شب، پلیکانز برای دیدار با تیم لس آنجلس کلیپرز به شهر فرشتگان آمده بودند و این نخستین حضور بازیکنان فصل قبل لیکرز در شهر لس آنجلس پس از انجام ترید بود. همچنین روز پنجشنبه نیز نیواورلینز پلیکانز میزبان یاران لبران جیمز خواهد بود تا برای اولین بار پس از آن ترید پرسروصدا این دو تیم به مصاف یکدیگر بروند. جاش هارت یکشنبه شب به ESPN گفته بود:

زمانی که حرف کنایه‌آمیز من که قرار بود پس از ویرایش پادکست در آن وجود نداشته باشد منتشر شد با چند نفر از مدیران لیکرز تماس گرفتم، با برخی از هم‌تیمی‌های سابقم تماس گرفتم و به آنها اطمینان دادم که هیچکدام از آن حرف‌ها درباره آنها نبوده است. من عاشق دوران حضورم در لس آنجلس بودم و آن را با تمام دنیا هم عوض نخواهم کرد. من عاشق هوداران لیکرز هستم. آنها عشق بسیار زیاد و حمایت بسیار بالایی از خود نشان دادند.

جاش هارت در گفتگوی اخیر خود نمی‌خواست مشخص کند که برای برطرف کردن سوءتفاهم با کدام‌یک از مدیران لیکرز صحبت کرده بود یا اینکه با چه کسانی در آن تیم مشکل داشت. مشکلاتی که بعداً در یک توییت به آنها اشاره کرده بود. اما هارت به این موضوع اشاره کرد که دلیل ناراحتی‌اش که باعث به زبان آوردن آن حرف‌ها شد چه بوده است. او گفت:

واضح است که گاهی اوقات اتفاقا به سرعت رخ می‌دهند. منظورم این است که گاهی شما احساس می‌کنید که قرار است اتفاقی رخ بدهد. حداقل همان روز یا همان نزدیکی پس باید کاری بکنید. شما می‌دانید که در لیگ NBA معاوضه شدن یک احتمال همیشگی است. اگر اینطور بود که آنها به من می‌گفتند قرار است تو را برای گرفتن یک بازیکن جهانی (دیویس) معاوضه کنیم، من هم درک میکردم، مشکلی نبود و هیچ ناراحتی پیش نمی‌آمد. تمام چیزی که شما در این شرایط می‌خواهید یک اطلاع ساده است. زمانی که معاوضه نهایی می‌شود کسی باید به شما زنگ بزند و همان روز اطلاع بدهد نه اینکه ماجرا را از طریق توییتر بفهمید و تماس تلفنی هم چند روز بعد انجام شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *