• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • محرومیت ۲۵ جلسه‌ای جان کولینز از همراهی هاکس به دلیل مثبت بودن تست دوپینگ

محرومیت ۲۵ جلسه‌ای جان کولینز از همراهی هاکس به دلیل مثبت بودن تست دوپینگ

مسئولان NBA روز سه‌شنبه اعلام کردند جان کولینز ، فوروارد آتلانتا هاکس بعد از نقض قوانین مبارزه با دوپینگ لیگ NBA ۲۵ بازی از همراهی تیمش در این رقابت‌ها محروم شد.

محرومیت جان کولینز به دلیل مثبت اعلام شدن تست دوپینگ

براساس اعلام مسئولان لیگ NBA، تست دوپینگ جان کولینز ۲۲ ساله به دلیل استفاده از هورمون رشد Peptide-۲ مثبت درآمد. در ۵ بازی، جان کولینز میانگین ۱۷ امتیاز و ۸.۸ ریباند را بدست آورده بود. جان کولینز با انتشار بیانیه‌ای از همبازی‌های خود عذرخواهی کرد. در این بیانیه جان کولینز گفت که او تمایلی به مصرف مواد مکمل ممنوعه نداشت و برنامه‌ای برای این محرومیت وجود نداشته است. این بازیکن در مصاحبه با ESPN گفت:

اول اینکه باید از همباز‌های خود، سازمان آتلانتا هاکس، هواداران ما، شرکا و جامعه به خاطر همه اثرات این موقعیت عذرخواهی کنم. می‌دانم که تأثیر این عمل کل اهدافی را که در این فصل می‌خواستیم بدان برسیم تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

جان کولینز

او افزود:

من واقعا از اینکه همه را با این کار خود درگیر این مسئله کردم واقعاً از دست خودم ناامید هستم. من همیشه به طرز باورنکردنی مراقب سیستم غذایی خود بودم اما این مکمل را خریدم که برایم ناخوشایند بود و حاوی مواد ممنوعه در درون خود بود. این برنامه را دارم که برای محرومیت خود تجدیدنظرخواهی کنم.

کولینز اولین پیک مراسم درفت سال ۲۰۱۹ بود که توسط آتلانتا هاکس انتخاب شد. آتلانتا هاکس بعد از کسب دو پیروزی در ابتدای فصل بقیه بازی‌های خود را باخت. لازم به ذکر است این بازیکن  در فاصله سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ دوران دانشگاهی خود را در ویک فارست گذراند و از هیمن تیم بود که مجور حضور در مراسم درفت را بدست آورد. در پیک نوزدهم راند اول مراسم درفت لیگ NBA توسط آتلانتا هاکس انتخاب شد. این بازیکن در دومین تیم منتخب بازیکنان فصل اولی لیگ NBA جای گرفت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *