• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • درخشش جردن کلارکسون برای یوتا؛ ناکامی کلیپرز در کسب بردهای متوالی!

درخشش جردن کلارکسون برای یوتا؛ ناکامی کلیپرز در کسب بردهای متوالی!

جردن کلارکسون تأکید می‌کند که تنها پس از ۲ بازی در تیم یوتا جاز جا افتاده و با عملکرد خوب خود این بر این ادعا صحه گذاشت.

درخشش جردن کلارکسون برابر کلیپرز

علیرغم عدم آشنایی با تیم، کلارکسون ۱۹ امتیاز بدست آورد و به یوتا جاز کمک کرد تا شنبه شب لس آنجلس کلیپرز را با نتیجه ۱۲۰ بر ۱۰۷ از پیش رو بردارد. داناوان میشل نیز در این دیدار ۳۰ امتیاز کسب کرد. جردن کلارکسون در پایان بازی اظهار داشت:

این بازیکنان همیشه با من صحبت می‌کنند و این اخطارها و هشدارهای آن‌ها در طول بازی کمک می‌کند تا عکس‌العمل سریعتری داشته باشم. می‌دانم که این فقط دومین بازی من است اما خب بازی خوبی بود.

جردن کلارکسون روز سه‌شنبه از کلیولند کاوالیرز به یوتا جاز منتقل شد، به عنوان یک بازیکن نیمکت‌نشین به بازی آمد و ۷ پرتاب موفق از ۱۳ پرتاب خود داشت. یوتا ۴۸ درصد پرتاب موفق ۳ امتیازی داشت تا هفتمین پیروزی خود در ۸ بازی اخیر را بدست آورد. کلارکسون ۱۴.۶ امتیاز در ۲۰ بازی برای کلیولند کاوالیرز کسب کرد تا فصل را اینگونه آغاز کرده باشد. انتظار می‌رود او در یوتا جاز تأثیرگذار ظاهر شود مخصوصاً این‌که مشخص نیست کارملو آنتونی چه زمانی از مصدومیت همسترینگ خود بازخواهد گشت. کونلی ۱۰ بازی اخیر یوتا جاز را از دست داد. کوای لنارد ۲۰ امتیاز کسب کرد و پال جرج ۱۹ امتیاز برای لس آنجلس کلیپرز بدست آورد. آن‌ها پس از یک برد حماسی مقابل لس آنجلس لیکرز در روز کریسمس پای به این بازی می‌گذاشتند. یوتا جاز ۱۱ امتیاز آخر بازی را بدست آورد تا پیروزی را از آن خود کند. کلیپرز در کوارتر چهارم فقط ۴ فیلدگل را به نام خود ثبت کرد. پال جرج ۶ پرتاب موفق از ۲۰ پرتاب فیلد خود داشت و هیچ یک از ۳ پرتاب او در کوارتر پایانی به درون سبد نرفت. داک ریورز، سرمربی لس آنجلس کلیپرز درباره عملکرد پال جرج در این بازی اظهار داشت:

فقط پرتاب‌های او به درون سبد نرفت و مجبوریم برای بهتر شدن پرتاب‌های او کارهایی انجام دهیم و خط حمله باید تحرک بیشتری داشته باشد تا وی بتواند پرتاب‌های خوبی را به نمایش بگذارد.

جردن کلارکسون

ریورز گفت که میرز لئونارد وضعیت مبهمی دارد اما علیرغم ابتلا به آنفولانزا باز هم در این بازی حاضر شد. میرز لئونارد که عملکرد نه چندان خوب خود را در این بازی قبول دارد در پایان این دیدار اظهار داشت:

هیچ حرفی نمی‌شود درباره عملکرد امشب ما زد. ما این شانس را داشتیم که در این بازی پیروز شویم. برخی از پرتاب‌ها را از دست دادیم.

علیرغم این‌که رودی گوبرت تنها ۱۲ امتیاز و ۸ ریباند در این بازی بدست آورد باز هم یوتا جاز برنده شد. ایویکا زوباک از کلیپرز نیز ۱۵ امتیاز و ۱۲ ریباند بدست آورد. گوبرت در پایان بازی گفت:

فکر می‌کنم بزرگترین مشکل تیم از من و وضعیت فیزیکی من است. من در کوارتر اول آن‌طور که باید ظاهر نشدم مخصوصاً در زمینه ریباندهای دفاعی.

بوگدان بوگدانوویچ ۱۷ امتیاز برای یوتا جاز بدست آورد، جو اینگلز ۱۵ امتیاز به آن افزود. رویس اونیل ۱۱ امتیاز کسب کرد و هر ۵ بازیکن ترکیب اصلی یوتا امتیازات خود را در این دیدار دو رقمی کردند. لو ویلیامز ۱۶ امتیاز به عنوانی یار تعویضی برای لس آنجلس کلیپرز به دست آورد و پاتریک بورلی ۱۲ امتیاز کسب کرد. آخرین باری که کلیپرز دو بازی متوالی را پیروز شد ۴ پیروزی متوالی بود که در تاریخ ۱۳ دسامبر از دست رفت. کلیپرز بازی را خیلی محکم آغاز کرد و بعد از یک کوارتر ۳۲ بر ۲۲ پیش افتاد. یوتا ماراتن خود را اینگونه آغاز کرد که در کوارتر دوم ۶۲.۵ درصد و در کوارتر سوم ۶۸.۴ درصد پرتاب موفق از فیلد بدست آورد. این تیم در کوارتر چهارم با نتیجه ۹۳ بر ۹۲ از حریف پیش افتاد. بعد از آنکه یوتا در کوارتر چهارم ۴ پرتاب اول خود را از دست داد. اما با دانک میشل که نتیجه را در ۹:۱۸ مانده به پایان بازی ۹۸ بر ۹۷ کرد به بازی بازگشت. یوتا برتری خود را با پرتاب کلارکسون در ۴:۵۵ مانده به پایان بازی به ۱۰۹ بر ۱۰۲ افزایش داد و کلیپرز از همین زمان خاموش شد.

نکات بازی:

یوتا جاز: بوگدان بوگدانوویچ در کوارتر سوم و از روی نیمکت اخطار فنی دریافت کرد.

لس آنجلس کلیپرز: مونترزل هرل، مهاجم این تیم به دلیل بیماری در این بازی حاضر نبود، از نوامبر سال ۲۰۱۷ وی اولین بازی خود را از دست داد. پاتریک بورلی به دلیل مصدومیت به رختکن رفت اما به بازی بازگشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *