• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • دالاس ماوریکس بدون دانچیچ، نوار ۱۸ پیروزی متوالی میلواکی باکس را پاره کرد

دالاس ماوریکس بدون دانچیچ، نوار ۱۸ پیروزی متوالی میلواکی باکس را پاره کرد

میلواکی باکس مهلت کمی برای واکنش به پاره شدن نوار ۱۸ پیروزی متوالی خود دارد.قطار فوق‌العاده پیروزی‌های میلواکی باکس دوشنبه شب از مسیر خود خارج شد، جاییکه سث کری و کریستاپس پورزینگیس هر کدام ۲۶ امتیاز کسب کردند تا دالاس ماوریکس در غیاب لوکا دانچیچ، گارد ستاره خود با نتیجه ۱۲۰ بر ۱۱۶ میلواکی باکس را از پیش رو بردارد.

پیروزی دالاس ماوریکس برابر میلواکی

میلواکی که حالا رکورد ۲۴ پیروزی و ۴ شکست را در کارنامه خود می‌بیند و قبل از این آخرین شکستش در تاریخ ۸ نوامبر مقابل یوتا جاز بود در بازی بعدی میزبان لبران جیمز و لس آنجلس لیکرز است که رکورد ۲۴ پیروزی و ۳ شکست را به خود اختصاص داده‌اند. یانیس آنتتوکومپو با ۴۸ امتیاز و ۱۴ ریباند بهترین بازیکن میلواکی باکس در این بازی بود و در پایان این دیدار اظهار داشت:

این یک آزمون برای ما است. لس آنجلس لیکرز یکی از بهترین‌ تیم‌های لیگ است. مجبوریم بسکتبال خوبی ارائه دهیم. مجبوریم حرکت با توپ خوبی داشته باشیم. مشخصاً به عنوان یک تیم، نمی‌خواهیم در دومین بازی متوالی بازنده باشیم.

رکورد پیروزی‌های متوالی این فصل بیشترین تعداد پیروزی متوالی این تیم از زمان قهرمانی در فصل ذ۷۱-۱۹۷۰ با ۲۰ پیروزی متوالی بود که در آن زمان کریم عبدالجبار و اسکار رابرتسون بازی می‌کردند. دالاس ماوریکس تا ۳۰ ثانیه پایانی بازی در اکثر اوقات بر حریف برتری داشت. تیم هارداوی جی آر دومین پنالتی خود را در ۷.۶ ثانیه مانده به پایان بازی به درون سبد فرستاد تا نتیجه ۱۱۹ بر ۱۱۴ شود. یانیس آنتتوکومپو روی یک لی اوپ امتیازآوری کرد و روی او مرتکب خطا شدند اما پنالتی را از دست داد. استرلینگ براؤن یک ریباند هجومی بدست آورد اما پوت بک او با بلاک کریستاپس پورزینگیس همراه شد. مایک بودنهولزر، سرمربی میلواکی باکس پس از پایان بازی اظهار داشت:

از اینکه بازیکنانم تا آخرین لحظات بازی جنگیدند به آن‌ها افتخار می‌کنم. فکر می‌کنم پیدا کردن راهی برای نزدیک شدن به حریف در کوارتر چهارم و کسب ریباند هجومی و شانسی که برای خودمان قائل بودیم نشانی از رقابتی بودن این گروه از بازیکنان است.

لوکا دانچیچ به دلیل مصدومیت مچ پای راست در این بازی حاضر نبود و میلواکی باکس نیز اریک بلدسوئه گارد رأس خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت. میلواکی باکس در حالی به کوارتر چهارم وارد شد که با نتیجه ۸۶ بر ۷۶ از حریف عقب افتاده بود و نتیجه را در این کوارتر تا ۹۹ بر ۹۲ پیش برد اما پس از آن کریستاپس پورزینگیس یک پرتاب سه امتیازی انجام داد. میلواکی باکس تا ۲۳ ثانیه مانده به پایان بازی نتوانست نتیجه را بهبود بخشد. دالاس ماوریکس ۱۶ پرتاب موفق از ۴۱ پرتاب ۳ امتیازی خود داشت که شامل ۴ پرتاب سه امتیازی از سث کری و کریستاپس پورزینگیس بود. میلواکی باکس ۱۱ پرتاب موفق از ۴۱ پرتاب سه امتیازی خود داشت.

دالاس ماوریکس

پورزینگیس در پایان بازی اظهار داشت:

من دو پرتاب سه امتیازی خود را به درون سبد فرستادم اما یانیس در جلوی من قرار گرفت. آن‌ها می‌دانستند که تیم ما از نظر پرتاب فوق‌العاده عمل می‌کند. اما ما پرتاب‌کننده‌های زیادی داریم و هر یک از آن‌ها در هر شبی می‌توانند بالای ۲۰ امتیاز کسب کنند. این است که تیم ما را خطرناک می‌کند. امشب سث کری فوق‌العاده بازی کرد.

کایل کورور با ۱۷ امتیاز برای میلواکی باکس که ۵ پرتاب سه امتیازی نیز در خود داشت بیشترین امتیاز این فصل خود را کسب کرد. هنگامیکه یانیس آنتتوکومپو که در کوارتر سوم ۱۱ امتیاز برای تیمش کسب کرده بود در ۶:۳۲ مانده به پایان این کوارتر به روی نیمکت رفت میلواکی باکس با نتیجه ۶۹ بر ۶۷ از حریف عقب بود. وقتی بعد از دو دقیقه استراحت به بازی برگشت دالاس با نتیجه ۷۵ بر ۶۹ پیش افتاده بود و توانست این نتیجه را به ۸۰ بر ۶۹ نیز برساند. دالاس در کوارتر اول ۷ پرتاب موفق از ۱۳ پرتاب سه امتیازی خود داشت و با برتری ۳۶ بر ۲۲ به استقبال کوارتر دوم رفت. ریک چارلیزل، سرمربی دالاس ماوریکس در پایان بازی اظهار داشت:

مدت زیادی است که در این لیگ فعالیت می‌کنم و ۱۸ پیروزی متوالی به وضوح نشان می‌دهد که با چه تیمی روبرو بودیم. اما شما نمی‌توانید تا پایان فصل در همه بازی‌ها پیروز شوید.

نکات بازی:

دالاس ماوریکس: دانچیچ که در دیدار شنبه مقابل میامی هیت مصدوم شد در حال بهبودی است. چارلیزل گفت او چهارشنبه به بازی نخواهد رسید.

میلواکی باکس: انتظار می‌رود بلدسوئه دو هفته را از دست بدهد.

بازی بعدی:

دالاس ماوریکس: چهارشنبه شب از بوستون سلتیکس میزبانی خواهد کرد.

میلواکی باکس: پنجشنبه شب از لس آنجلس لیکرز پذیرایی خواهد کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *