• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • روزهای نحس گلدن استیت ادامه دارد؛ دریموند گرین هم مصدوم شده است

روزهای نحس گلدن استیت ادامه دارد؛ دریموند گرین هم مصدوم شده است

پاور فوروارد تیم گلدن استیت واریرز، دریموند گرین ، در جریان بازی صبح روز شنبۀ تیمش برابر سن آنتونیو اسپرز از ناحیه انگشت اشاره دچار مصدومیت شد.

دریموند گرین مصدوم شد

واریرز این بازی را با نتیجه ۱۲۷-۱۱۰ در استادیوم خانگی یعنی چیس سنتر به شاگردان گرگ پاپوویچ واگذار کرد. حالا وضعیت دریموند گرین با توجه به این مصدومیت برای بازی در مقابل شارلوت هورنتس که صبح روز یکشنبه برگزار خواهد شد در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. وقتی که گرین پس از بازی امروز برای گفتگو با خبرنگاران حاضر شد، انگشت اشاره و مچ دست چپ خودش را باندپیچی کرده بود. خود گرین گفت با یک مشکل لیگامنت روبه‌رو شده است. خود واریرز، مصدومیت گرین را به‌صورت رسمی پیچ‌خوردگی انگشت اشاره دست چپ اعلام کرده است. هنوز مشخص نشده است که آیا گرین به یک اسکن MRI نیاز خواهد داشت یا خیر. گرین پس از شکست چهارم جنگجویان در لیگ امسال به خبرنگاران گفت:

من به انگشت خودم آسیب زدم. لیگامنت آسیب دیده است. اما اتفاقی است که پیش آمده. من نمی‌دانم که آیا در بازی یکشنبه حضور خواهم داشت یا نه، خواهیم دید. انگشتم کاملاً درد دارد. در تمام طول بازی من نتوانستم توپ را به‌خوبی در دست بگیرم. احتمالاً از کوارتر دوم شروه شد، به همین دلیل بود که من تنها با یک دست، با دست راستم پاس می‌دادم و با دست راست به سمت چپ دریبل می‌زدم. واقعاً نمی‌توانستم توپ را به‌خوبی در اختیار بگیرم، پس مشخص خواهد شد. امیدوارم که امشب دردش کمی کاهش پیدا کند اما کسی چه می‌داند؟

مصدومیت دریموند گرین دو شب پس از آن رخ داد که فوق ستاره گلدن استیت یعنی استفن کری در دیدار با فینیکس سانز از ناحیه کف دست چپ دچار شکستگی شد. این مصدومیت زمانی رخ داد که آرون بینس، بازیکن بزرگ جثه سانز روی دست استف فرود آمد. واریرز نیز پیش از بازی روز شنبه اعلام کرد که استفن کری از ناحیه دست چپ زیر تیغ جراحی رفته است و حداقل سه ماه از میادین دور خواهد بود. با خروج کری از ترکیب تیم، دیموند گرین متوجه شد که جو چیس سنتر، استادیوم جدید واریرز با گذشته تفاوت‌هایی پیدا کرده است.

دریموند گرین

مهاجم قدرتی تیم که اکنون ۲۹ سال دارد در ادامه صحبت‌های خود درباره این موضوع گفت:

بدون شک امشب هواداران کمتری در استادیوم حضور داشتند که این موضوع قابل پیش‌بینی است. قطعاً این برای من حال‌وهوای بسیار متفاوتی است. زمانی که شما به اندازه کافی پیروزی کسب نمی‌کنید، معمولاً این اتفاق رخ می‌دهد. امید این است که هواداران در فراز و نشیب‌ها در کنار شما باشند اما چنین موضوعی در دنیایی که ما در آن زندگی می‌کنیم بخشی از حقیقت نیست پس چاره دیگری وجود ندارد. ما همدیگر را داریم و قرار است از این موضوع استفاده کنیم پس تنها چیزی که اهمیت دارد همین است.

مربی گلدن استیت واریرز یعنی استیو کر، قبل از بازی با اسپرز گفته بود که با خروج کری از ترکیب تیم برای مدتی نسبتاً طولانی و همچنین دوری طولانی مدت کلی تامپسن از میادین به علت مصدومیت رباط صلیبی، واریرز نسبت به دقایق حضور گرین در زمین حساسیت بیشتری خواهد داشت. استیو کر گفت:

یکی از کارهایی که ما انجام نخواهیم داد استفاده از گرین به‌صورت طولانی ‌مدت در زمین است. ما باید از نظر دقایق حضور در زمین و از نظر تعداد بازی برای دریموند برنامه خوبی اجرا کنیم. اگر او مصدوم شود باید حتماً از او مراقبت کنیم. او برای بازی امشب (بازی با اسپرز) آماده است و هیجان دارد. او در ملاقات‌ها و تمرینات‌مان فوق‌العاده بوده است. دریموند نقش رهبری را بر عهده گرفته است. او متوجه شده است که بازیکنان جوان ما تا چه حد به او احتیاج دارند و خودش هم عالی بوده است. او همچنین یکی از سرسخت‌ترین افرادی است که من در زندگی خود دیده‌ام. پس قطعا این قضیه چالش بزرگی برای گرین و همه محسوب می‌شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *