انتخاب روی هیبرت به‌ عنوان مسئول پیشرفت بازیکنان فیلادلفیا سونی سیکسرز 

تیم بسکتبال فیلادلفیا سونی سیکسرز روز چهارشنبه رسما اعلام کرد که روی هیبرت ، سنتر سابق NBA را به‌عنوان مسئول پرورش بازیکن استخدام کرده است.

روی هیبرت مسئول پرورش بازیکنان فیلادلفیا

روی هیبرت در مراسم درفت سال ۲۰۰۸ توسط تیم تورنتو رپترز به‌عنوان نفرهفدهم یارکشی شد. در تاریخ ۹ جولای ۲۰۰۸، رپترز در ازای جرمین اونیل او را به ایندیانا پیسرز ترید کرد. او در تاریخ ۱۵ جولای اولین قرارداد حرفه‌ای خود را با پیسرز امضا کرد. هیبرت که کامرونی آمریکایی است در تورنومنتی که در سال ۲۰۰۷ برگزار می‌شد برای تیم ملی آمریکا که از بازیکنان دانشگاهی تشکیل شده بود به میدان رفت اما بعد کار خود در رده ملی را با تیم ملی کامرون ادامه داد.روی هیبرت که حالا ۳۲ ساله است به مدت نُه فصل در لیگ NBA حضور داشت و زمانی که با پیراهن تیم ایندیانا پیسرز به میدان می‌رفت دو بار برای تیم آل استار انتخاب شده بود. هیبرت که ۲۱۸ سانتی‌متر قد دارد در فصل ۲۰۱۳-۱۴ و زمانی که ایندیانا پیسرز موفق شد برای دومین فصل متوالی به فینال کنفرانس شرق لیگ برسد در نظرسنجی هواداران به‌عنوان دومین بازیکن دفاعی سال انتخاب شد.

روی هیبرت

روی هیبرت در سال ۲۰۱۵-۱۶ به عضویت تیم لس آنجلس لیکرز درآمد و پس از آن به شارلوت هورنتس و سپس دنور ناگتس ملحق شد و در همین تیم به دوران حرفه‌ای خود پایان داد. انتظار می‌رود روی هیبرت که اکنون عضوی از کادر فنی تیم فیلادلفیا سونی سیکسرز است با بازیکنان تنومندی همچون جوئل امبید و ال هارفورد تمرین کند. امبید وارد چهارمین سال حضورش در NBA خواهد شد و هارفورد نیز در همین تابستان به‌عنوان یک بازیکن آزاد از سلتیکس به فیلادلفیا سونی سیکسرز آمد. سونی سیکسرز اقدامات دیگری نیز انجام داده است. آنها یک سنتر سابق دیگر NBA یعنی روبن بومجه بومجه را به‌عنوان دستیار مدیرکل تیمشان در جی لیگ یعنی دلاویر استخدام کردند. همچنین، رمی اندایه به‌عنوان مسئول پرورش بازیکنان و لورنا تورس نیز به‌عنوان مدیر فنی همین تیم استخدام شدند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *