بهترین انواع زانو بند برای بسکتبال – بازبینی سال 2019

زانو بند

در هنگام بازی بسکتبال زانوهایتان آسیب پذیر ترین بخش بدن شما هستند. این موضوع را با توجه به اینکه آن ها در تمام حرکات شما بر روی زمین بسکتبال مثل بالا بردن شما، کمک به ثبات پاهای شما در زمان قطع توپ و دیگر حرکات، به طور کامل دخیل هستند قابل درک است.

با ذکر این موضوع، بهترین زانو بند یکپارچه برای بسکتبال برای شما طراحی شده است تا بدون تاثیر گذاشتن بر انعطاف و قابلیت های حرکتی زانوهای شما آن ها را در امان نگه دارند. آن ها برای بهبود حرکات (و عملکرد) شما در زمین از زانوهای شما حمایت می کنند.

در این پست بر روی 10 زانو بند برتر که به شما بیشترین میزان محافظت را پیشنهاد می دهد و از اینکه شما از بازی مورد علاقه خود بدون مصدومیت لذت ببرید اطمینان حاصل می کند، تمرکز می کنیم. ما همچنین نکاتی را برای انتخاب بهترین زانو بند برای خود و یا تیم خود گوشزد می کنیم.

زانو بند ها چطور به شما کمک می کنند؟

همانطور که در مقدمه بیان کردیم، زانو بند ها لوازم محافظتی بسکتبال هستند که به به حفاظت زانوهای شما و در امان نگه داشتن آن ها از مصدومیت کمک می کند. زانو بند های یکپارچه اغلب از نئوپرن ساخته شده اند، که باعث می شود قابلیت کششی داشته و برای اینکه به سادگی بر روی زانوی خود سر بخورید طراحی شده اند.

پوشیدن زانو بند  یکپارچه باعث می شود که عضله های زانو تحت فشار باشند. این عمل به طرز قابل ملاحظه ای فشار خون را بهبود می بخشد و در عین حال درد حین یا بعد از بازی بسکتبال را کاهش می دهد. با درد کمتر، احتمال باد کردن زانوهای شما کمتر می شود و بهبودی سریعتر اتفاق می افتد.

یکی دیگر از مزیت های فوق العاده این زانو بند ها این است که آن ها به افزایش سلولی شما کمک می کنند ( قدرت ذهنی شما که باعث می شود ذهن همیشه بداند زانو شما رد کجا قرار دارد). از مزیت های اضافی آن می توان به کمک در حفظ دما در اطراف زانو شما برای انعطاف و سرعت بیشتر و همچنین محدود کردن حرکات کاسه زانو اشاره کرد.

جدای از این زانو بند های یکپارچه شما می توانید زانوبندهای آتل و زانوبندهای چسبی نیز برای بازی بسکتبال استفاده کنید. زانوبندهای آتل برای زمانی که شما ی زانو مصدوم دارید که هنوز نیاز به بهبودی بیشتر دارد استفاده می شوند. درست همانند زانو بند های یکپارچه آن ها نیز حمایت کافی برای ثابت نگه داشتن زانوهای شما در حین بازی را ارائه می دهند.

همینطور برای زانوبندهای چسبی، آن ها نیز برای حفظ زانوهای شما از تاثیر پذیری طراحی شده اند. شما می توانید با استفاده از زانوبندهای چسبی بازی حلقه را با شدت بالایی انجام دهید. حتی اگر در ناحیه زانو با دیگر بازیکنان برخورد داشته باشید باز هم با داشتن این پد های ضخیم در امان خواهید بود.

حالا که مزیت های استفاده از زانو بند های یکپارچه، چسبی و آتل را می دانید، اجاره بدهید که تمرکز خود را بر روی 7 محصول شناخته شده بازار بگذاریم.

زانو بند

بهترین زانو بند های یکپارچه، چسبی و آتل ما:

  1. زانو بند های یکپارچه تحت فشار مک دیوید

زانو بند های یکپارچه تحت فشار مک دیوید یکی از بهترین انواع محصول موجود در باز می باشد. این محصول که طرفداران حرفه ای و دانشگاهی زیادی دارد، حمایت مورد نیاز شما را فراهم می آورد. طراحی طولانی تر آن باعث می شود که اطراف پا را به خوبی پوشش دهد و همچنین از زخم شدن و کبودی پا نیز جلوگیری می کند.

مهمترین دلیلی که چرا این زانو بند ها گزینه بسیار مناسبی هستند استفاده از تکنولوژی حفاظتی ثبت شده هکس در آن ها می باشد. به عبارت ساده تر، این تکنولوژی شامل پد های فومی با سلول های فشرده می باشد که امنیت بالایی برای زانو های شما در برابر فعالیت های بسکتبالی و دیگر ورزش های پر تحرک به ارمغان می آورد.

یکی دیگر از دلایل خوبی که چرا این زانو بند ها طرفداران زیادی دارند قابلیت جذب بالای رطوبت آن ها است. همانطور که می دانید بازی بسکتبال باعث می شود که شما خیلی زیاد عرق بکنید. سازنده این زانوبندها از تکنولوژی مدیریت رطوبت HDc در آن ها بهره برده است. این تکنولوژی به طور فعال و با سرعت زیاد هر گونه عرقی که تولید شود را جذب کرده و به شما کمک می کند تا خنک، خشک و راحت باشید.

اسپندکس تا 20 درصد از مواد سازنده آن ها را تشکیل می دهد. این خبر خوبی است چرا که این مواد به محصول قابلیت اعمال فشار می دهد. و این به معنای افزایش جریان خون و حفظ دما در اطراف ماهیچه های زانو می باشد. نتیجه چیست؟ درست حدس زدید… عضله های گرم و خوشحال، خستگی کمتر، و افزایش سرعت و تحرک.

80 درصد باقی مانده این محصول از نایلون است که به شدت مقاوم و ماندگار می باشد. وقتی این مواد را با اسپندکس مخلوط کنید، می توانید مطمئن باشید که برای خود یک جفت زانوبند یکپارچه ماندگار که بازی های زیادی برای شما کار خواهند کرد مهیا کرده اید.

ویژگی های بارز:

تکنولوژی انحصاری هکس

طراحی ماندگار و مقاوم

تکنولوژی مدیریت رطوبت hDc

مواد با قابلیت تنفسی بالا

اندازه و راحتی بهبود یافته

قابل شستشو در ماشین لباس شویی

زانو بند

2. زانو بند های پد دار مک دیوید 6440

اگر شما به دنبال بهترین زانوبند پد دار بسکتبالی هستید، این محصول مطمئنا بهترین انتخاب شما خواهد بود. این محصول یکی از محبوب ترین زانوبند های پد دار مک دیوید به خاطر تطبیق پذیری بالا، سبکی و طبیعت محافظتی آن می باشد. شما نه فقط برای زانو بلکه این محصول را می توانید برای ساق پا و آرنج خود نیز استفاده کنید.

مثل محصول قبلی از همین تولید کننده، این محصول نیز با استفاده از تکنولوژی انحصاری هکس تولید شده است. این تکنولوژی شامل استفاده از پد های هشت ضلعی که به راحتی با بدن شما تطابق یافته و حرکت می کنند می شود که در نهایت محافظت دائم و آسایش را به همراه دارد.

این محصول همچنین دارای تکنولوژی مدیریت رطوبت HydraVent hDc می باشد که با جذب عرق در طول بازی شما را خشک و خنک نگه می دارد. از آنجایی که پارچه استفاده شده در تولید این محصول ویژگی های کشسانی دارد، توانایی ارائه فشار لازم را دارد. این به پد کمک می کند که با قدرت در جای خود باقی بماند. به علاوه عضله های شما را گرم نگه می دارد و جریان خون را بالا می برد که همه آن ها فشار و خستگی را از زانو شما دور نگه می دارند.

ویژگی های بارز:

تکنولوژی انحصاری هکس

مناسب برای زانو، ساق پا و آرنج

تکنولوژی مدیریت رطوبت

پد کاملا انطباق پذیر

قابل شستشو در ماشین لباسشویی

زانو بند

3. زانو بند های یکپارچه COOLOMG  مناسب برای کودکان و بزرگسالان

همه ما بهترین ها را برای بچه های خود می خواهیم. یکی از روش هایی که به آن ها عشق و اهمیت بدهیم حصول اطمینان از این است که آن ها در هنگام لذت بردن از پرتاب در حلقه در امنیت کامل به سر ببرند. زانو بند های یکپارچه COOLOMG  مناسب برای کودکان و بزرگسالان برای اطمینان از امنیت کودکان شما در زمین بازی طراحی شده اند.

این زانو بند ها که به صورت دو جفتی و با قیمت مناسب به فروش می روند، محافظت طولانی و ماندگاری را به شما ارائه می دهند. آن ها از مواد پلی استر کشسانی، نرم و با کیفیت ساخته شده اند. همچنین آن ها دارای پد های محافظتی و ترکیب صمغی برای جلوگیری از پارگی می باشند.

این واقعیت که آن ها به دارای پدهای ضخیمی هستند به آن ها این امکان را می دهد که سطح بالایی از امنیت را برای زانو های جوانان شما به همراه داشته باشند. علارقم این ضخامت، این زانوبند ها دارای انعطاف بالا بوده تا حرکت آزاد طبیعی را برای زانوها فراهم آورند.

مثل جفت قبلی، این یکی نیز 100 درصد قابل شستشو در ماشین لباسشویی می باشد. تولید کننده آن از جوهر ایتالیایی با کیفیت استفاده می کند که برای پوست کودکان شما هیچ خطری ندارد و بعد از شستن نیز از بین نمی رود.

با این حال متوجه شدیم که والدین زیادی درباره اینکه پد ها به طور کامل اندازه کودکان آن ها نبوده است شکایت کرده اند. برای جلوگیری از این ناراحتی، پیشنهاد می دهیم که چارت سایزبندی را به خوبی مطالعه کنید. ( این را در نظر داشته باشید که یک سایز بزرگتر از چیزی که چارت به شما پیشنهاد می دهد خریداری کنید.)

تولید کننده نیز یک گارانتی مادام العمر در هنگام خرید این زانو بند ها به شما می دهد. در نتیجه اگر هر گونه علائمی از چارگی مشاهده کردید یا اینکه زانو بند ها مناسب نیاز شما نبود، می توانید با تولید کننده تماس بگیرید و به دنبال راه حل یا بازگشت پول خود باشید.

ویژگی های بارز:

استفاده از مواد پلی استر با کیفیت

قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی

قدرت کششی مناسب برای بسکتبال

گارانتی 100 درصد مادام العمر

زانو بند

  1. زانو بند های پد دار McDavid TEFLX

در اینجا یک مدل دیگر از زانو بند های مک دیوید داریم. این مدل برای محافظت از زانوها  (و پاها) در برابر زخم/کبودی/مصدومیت توسط سطح سخت زمین بسکتبال طراحی شده است.

پشت توانایی های فوق محافظتی این زانو بند ها یک تکنولوژی مقاوم و ماندگار وجود دارد که به اسم تکنولوژی TEFLX شناخته می شود. اساسا این یک طراحی با مقاومت بالاست که در برابر سر خوردن ها و خراش های مکرر سطوح سخت زمین بسکتبال ایستادگی کند. طبیعت سخت این محصول راز پشت ویژگی طول عمر بالا و محافظت خوب آن است.

همانند دیگر زانوبندهای مک دیوید، این محصول نیز با طول بیشتر برای اندازه بهینه تر و همچنین محافظت بیشتر از پاهای شما در برابر زخم و کبودی عرضه می شود.

همچنین این محصول دارای تکنولوژی مدیریت رطوبت hDc مک دیوید می باشد که بدون خستگی تمام عرق بدن را جذب می کند و شما را خنک، خشک و در آسایش نگه می دارد. جدای از بسکتبال، می توانید از زانو بند ها در زمان انجام هر ورزش دیگری در آن بدن شما با زمین یا دیگر بازیکنان تماس دارد استفاده کنید.

ویژگی های بارز:

تکنولوژی پد محافظتی هکس 9 میلی متری

طول بشتر برای تناسب بهتر

پارچه با مقاومت بالا و TEFLX اضافه

قابل شستشو در ماشین لباسشویی

تکنولوژی مدیریت رطوبت hDc

زانو بند

  1. زانو بند های آتل دار تحت فشار سیاه

این بخش متعلق به بازیکنانی است که به دنبال بهترین زانو بند آتل دار هستند. همانطور که شما انتظار هر زانو بند با کیفیت بالایی را دارید، این مدل حمایت بالایی را به شما پیشنهاد می دهد که بتوانید با استفاده از آن تمام نیازهای فعالیت بسکتبالی خود و فعالیت های مشابه را پاسخ دهید.

زانو بند های آتل دار از ترکیب FDA 100 درصد تایید شده و پارچه کشی (شامل نایلن و اسپندکس) درست شده تا به صورت جذب زانوی شما را پوشش دهد. علاوه بر آن این زانو بند ها از یک طراحی ضد سر خوردن سود برده اند و بدون توجه به فعالیت فیزیکی در جای خود باقی می ماند.

این زانوبندها برای کشیده شدن به بالا و پایین زانو طراحی شده و با طول بیشتر خود میزان ثباتی را که نیاز دارید برای شما فراهم می آورند. این طراحی اضافه همچنین به پوشش اضافه ناحیه زانو کمک می کند، تا مفصل ها، استخوان کشکک و دیگر نواحی اطراف آن از تقسیم فشار لذت ببرند.

به خاطر بافت موجدار و کششی آن، این زانو بند ها می توانند عضلات اطراف زانو را گرم و تحت فشار نگه دارند تا آرام باشند و کمتر خسته شوند. این فشار به تورم و کبودی کمک می کند و به شما کمک می کند اگر به تازگی صدمه دیده اید زودتر بهبود پیدا کنید.

علی رقم تنگی آن، به شدت تنفسی هستند که به جریان باد اجازه نفوذ می دهند. این به کنترل عرق کردن، و خشک و خنک نگه داشتن شما کمک می کند. مهمتر از همه آن ها، این زانو بند ها از حمایت 100 درصدی گارانتی رضایت تولید کننده برخوردار هستند. این بدین معناست که محصولی بدون نگرانی برای سرمایه گذاری می باشد. و اگر با عملکرد آن مشکلی داشته باشید می توانید از تولید کننده درخواست تعویض یا استرداد کنید.

ویژگی های بارز:

طراحی متناسب و ضد سر خوردن

پوشش مناسب برای حفاظت پیشرفته

جنس انعطاف پذیر، تنفسی، FDA تایید شده

فشار زیاد تورم و استرس را کاهش می دهد

زانو بند

  1. زانو بند های آتل دار تحت فشار PowerLix

شهرت این برند زانو بند ها آن را به عنوان یکی دیگر از بهترین زانو بند های بسکتبال معرفی می کند. این مدل برای بازیکنانی که به صورت تکنیکی بسکتبال بازی می کنند بسیار مناسب است. این مدل ها طراحی بسیار زیبایی (در رنگ های آبی و سیاه) که به شما ظاهر به روزی می دهد تولید می شوند.

PowerLix زمان زیادی را صرف حصول اطمینان از این موضوع کرده است که زانو بند های شما بهترین سطح از پشتیبانی و حفاظت را برای زانو های شما به ارمغان بیاورند. این محصول توسط یک پارچه مخصوص با قابلیت کششی 4 جهته دسته بندی شده اند. نتیجه آن حمایت و محافظت بی نظیر و همه جانبه است که فراتر از هر تجربه پیشین شما می باشد.

علاوه بر این ها، ترکیب این پارچه به شدت تنفسی است که به چرخه هوا در محدوده زانو کمک می کند. این کار باعث می شود که عرق به سرعت جذب شود و همیشه احساس خنک و خشک بودن بکنید.. و همچنین بوی بد ندهید.

این پارچه مخصوص احساس نرمی و راحتی به شما می دهد که باعث می شود در تمام روز احساس خوبی داشته باشید. با بهره گیری از نوارهای ژل سیلیکونی که در این پارچه به کار برده شده است، این زانو بند ها در زمان بازی در جای خود باقی می مانند.

ویژگی های بارز:

پارچه تنگ و خوش فورم

طراحی ضد سر خوردن

طراحی دوخت مخصوص به منظور پوشش تمام مفصل ها

توانایی جذب رطوبت با سرعت بالا

گارانتی 100 درصد بازگشت پول

زانو بند

  1. زانو بند های پددار اسپورت Bucwild

زانو بند های پددار اسپورت Bucwild یکی دیگر از انتخاب های خیلی خوب برای کسانی است که به دنبال بهترین زانو بند پددار هستند. این محصول پدهایی تا 10 میلیمتر ضخامت را تعبیه دیده است که 2 میلیمتر ضخیم تر از رقبا می باشد (و یکی از ضخیم ترین پدهایی که در بازار پیدا می کنید) و هیچ محدودیتی بر عملکرد آن اعمال نمی شود.

این پدها که در زمین بسکتبال، فوتبال، بیس بال و دیگر ورزش ها تست شده است، نشان داده اند که آن چیزی را که شما نیاز دارید را ارائه می دهند. این محصول با سیاز بندی دقیق طراحی شده که به شما کمک می کند تا به سرعت بهترین سایز خود را انتخاب کنید.

مواد اسپندکس و پلی استر فشرده شده اطراف زانو شما را محکم کرده و به راحتی هم نمی افتد. مواد اسپندکس فشار کافی را به عضله های شما وارد می کنند تا ماهیچه های گرم تر، جریان خون بالاتر و احتمال کمتر ورم کردن یا التهاب را به همراه داشته باشد.

مثل تمام محصولات قبلی، این محصول نیز از موادی ساخته شده است که به سرعث عرق را جذب کرده و به طور قطع از عرق ناشی از فعالیت های بسکتبال جلو گیری می کند.

بهترین بخش این زانو بند ها گارانتی 100 درصدی تعویض رایگان تولید کننده است که اگر محصول خریداری شما نتواند نیاز شما را برآورده کند تولید کننده یک جفت دیگر و بدون هیچ هزینه ای برای شما ارسال خواهد کرد.

ویژگی های بارز:

ترکیب اسپندکس با پلی استر کیفیت بالا

پد فوم EVA 10 میلیمتری

مواد جذب عرق پیشرفته

زانو بند ها با سایز بندی دقیق

گارانتی 100 درصد تعویض رایگان

 

3 فاکتور اصلی که باید قبل از خرید مد نظر داشته باشید

چطور زانو بند های درستی انتخاب کنید که بهترین محافظت و حمایت را برای شما به ارمغان بیاورید؟

با توجه به تعداد زیاد محصولات در بازار، انتخاب مناسب ترین محصول برای شما آسان نیست، مخصوصا اگر بار اول است که خرید می کنید. در زیر ما 3 مورد مهم که قبل از خرید باید مد نظر داشته باشید را برای شما لیست کرده ایم.

  1. سایز

اولین چیزی که باید به آن دقت کنید سایز است. شما می خواهید مطمئن شوید که به خوبی اندازه شما باشد و در جای خود باقی بماند. تولید کننده های مختلف زانو بند هایی با سایزهای متفاوت – از خردسال تا بزرگسال –  تولید می کنند که می تواند نیاز خاص سایزبندی شما را پاسخ می دهد. شما فقط باید ران پای خود، اطراف محلی که زانوبند قرار می گیرد را اندازه گیری کنید و در چارت سایزبندی به دنبال محصول مورد نظر خود بگردید.

نکته مهم: برخی مدل ها دارای سایزبندی نادرست می باشند. برای جلوگیری از نا امیدی سفارش سایز غلط، بهتر است که نظرات محصول را بخوانید تا ببینید که استفاده کنندگان قبلی محصول چه چیزی درمورد سایزبندی آن گفته اند.

  1. تناسب

برخی محصولات می توانند بسیار ناامید کننده باشند چرا که بعد از چند هفته استفاده و شست و شو تناسب خود را از دست می دهند. مطمئن شوید که محصولی که می خرید مقاوم و دارای عمر مصرف طولانی باشد.

  1. راحتی شست و شو

شما همچنین باید به دنبال زانو بند هایی باشید که شست و شوی آن ها راحت باشد. همانند اکثر لوازم دیگر بسکتبال، این محصولات نیز باید ویژگی هایی داشته باشند که از بو گرفتن و کثیف به نظر رسیدن جلو گیری کنند.

با توجه به این مطلب، تمیز کردن و نگه داری از زانو بند هایی که قابلیت شست و شو با ماشین لباسشویی را دارند بسیار راحت است. شما فقط باید آن ها را در ماشین لباسشویی انداخته و تنظیمات درست را انتخاب کنید.

 

رای نهایی

هر بار که شما وارد زمین بسکتبال می شوید، زانوهای شما فشار زیادی را متحمل می شوند. این بدین خاطر است که بسکتبال یک بازی با اثرگذاری بالا است که به بالا و پایین پریدن، تغییر سریع جهت حرکت، دویدن و غیره نیاز دارد.

اگر مراقب نباشید همانطور که زانوهای شما در زمان پریدن یا ثابت نگه داشتن پاهای شما در زمان تغییر مسیر کمک می کنند، می توانند صدمه های جدی ببینند. استفاده از زانوبند های یکپارچه، چسبی یا آتل دار، یکی از روش های مناسب برای کسب حمایت لازم برای بهبود عملکرد شما در زمین و در عین حال محافظت از شما در برابر مصدومیت می باشند.

امیدواریم که اطلاعاتی که در مورد زانو بند ها در بالا برای شما ارائه دادیم به شما کمک بکند که زانو بند مناسب خود را خریداری کنید.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *