• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • مالیک مانک، اسلحه پنهان شارلوت هورنتس برای غلبه بر ساکرامنتو کینگز

مالیک مانک، اسلحه پنهان شارلوت هورنتس برای غلبه بر ساکرامنتو کینگز

در حالی که دوونته گراهام و تری رزیر عملکردی ضعیف از خود ارائه دادند، این مالیک مانک بود که به خود گفت وقتش است کاری انجام دهد. مانک، دلیل اصلی پیروزی شارلوت هورنتس برابر ساکرامنتو بود.

پیروزی شارلوت هورنتس برابر ساکرامنتو با درخشش مانک

مانک در پایان بازی اظهار داشت:

وقتی به تابلوی نتایج نگاه کردم گفتم که باید کاری کرد. ما آن تیم همیشگی نبودیم و هیچ کس دیگری هم نبود که برای ما کسب امتیاز کند. پس یکی از بازیکنان باید پا پیش می‌گذاشت و من قادر بودم که این کار را انجام دهم.

مالیک مانک ۱۴ امتیاز از ۲۳ امتیاز خود را در کوارتر چهارم بدست آورد که حاصل ۵ پرتاب موفق از مجموع ۵ پرتاب او در این کوارتر بود و شارلوت هورنتس با بازگشت دی آرون فاکس توانست سه شنبه شب با نتیجه ۱۱۰ بر ۱۰۲ از سد ساکرامنتو کینگز عبور کند. کودی زلر ۱۷ امتیاز و ۹ ریباند بدست آورد و بیسماک بیومبو ۱۰ امتیاز و ۱۲ ریباند به آن اضافه کرد تا شارلوت هورنتس (۱۳ پیروزی و ۱۷ شکست) چهارمین پیروزی خود را در ۵ دیدار اخیر تجربه کند. در شبی که مجموع پرتاب‌های دوونته گراهام و تری رزیر در سه کوارتر اول ۵ پرتاب موفق از ۲۱ پرتاب بود، شارلوت هورنتس به یک جادوگر در کوارتر چهارم نیاز داشت و مالیک مانک همان شخص موردنظر بود.

او هشت امتیاز متوالی در ابتدای این کوارتر کسب کرد که شامل ۲ پرتاب سه امتیازی بود. عملکرد او موتور دوونته گراهام، امتیازآورترین بازیکن این فصل شارلوت هورنتس را نیز روشن کرد و او ۲ پرتاب ۳ امتیازی و ۱۰ امتیاز در ۶ دقیقه مانده به پایان کوارتر کسب کرد تا شارلوت در ابتدای کوارتر چهارم با نتیجه ۲۳ بر ۱۱ پیش بیفتد. مالیک مانک ۵ ریباند از ۱۰ ریباند (بیشترین ریباند دوران بازیگری) خود را در کوارتر چهارم بدست آورد که یکی از آن‌ها در ۴۲ ثانیه مانده به پایان بازی تبدیل به امتیاز شد. جیمز بورگو، سرمربی شارلوت هورنتس گفت که این بهترین بازی فصل مالیک مانک بود و افزود:

او در هر دو سمت زمین فوق‌العاده بود. کسب ۱۰ ریباند گواه این مدعاست. ریباند، دفاع، هجوم به سبد حریف. فکر می‌کنم او امشب فوق‌العاده بود. واقعاً به عملکرد امشب او افتخار می‌کنم. امشب بازیکنان نیمکت‌نشین ما کار بزرگی انجام دادند.

دی آرون فاکس پس از از دست دادن ۱۷ بازی به دلیل پیچ‌خوردگی مچ پای چپ به میادین بازگشت و با ۱۹ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن ساکرامنتو کینگز در این بازی بود. علیرغم پیشنهاد پزشکان مبنی بر لزوم اتخاذ محدویت زمانی برای بازی، فاکس ۳۰ دقیقه در میدان بود. لوک والتون، سرمربی ساکرامنتو کینگز در پایان بازی اظهار داشت:

توصیه شده بود که فاکس را از بازی بیرون بیاوریم. او خوب بود و توپ را خوب به حرکت درمی‌آورد، چشمه‌هایی از مهارت خود را نشان داد و برای ما خلق موقعیت کرد و ما به بهتر شدن ادامه خواهیم داد و از این بازی درس می‌گیریم.

شارلوت هورنتس

نکات بازی:

ساکرامنتو کینگز: با ۵۱ ریباند در مقابل ۳۳ ریباند قافیه را در این زمینه به شارلوت هورنتس باخت.

شارلوت هورنتس: نیک باتوم به دلیل مصدومیت از ناحیه دست نتوانست در ترکیب این تیم قرار گیرد.

ماریون ویلیامز، بازیکن کهنه‌کار شارلوت هورنتس بعد از غیبت در ۵ بازی به دلیل مصدومیت زانو در این بازی به میدان رفت، ۱۶ امتیاز، ۳ ریباند و ۲ بلاک بدست آورد. ۱۶ امتیاز او از ۵ پرتاب موفق از ۸ پرتاب فیلد بدست آمد که شامل ۳ پرتاب موفق از ۵ پرتاب سه امتیازی بود. این ششمین بازی او در این فصل با حداقل یک پرتاب ۳ امتیازی است.

ماروین بگلی در این بازی ۱۴ امتیاز و ۷ ریباند بدست آورد و به عنواتن یار تعویضی ۲۲ دقیقه برای ساکرامنتو کینگز بازی کرد. بگلی با اشاره به روند تدریجی آمادگی خود برای حضور در بازی‌ها اظهار داشت:

احساس فوق‌العاده‌ای دارم. احساسی قبل از اینکه مصدوم شوم. فقط باید این مسیر را ادامه دهم و برای پیروزی قدم بردارم.

بگلی گفت که زمان می‌برد تا آن‌ها در چرخه فعلی ساکرامنتو کینگز جا بیفتند و هماهنگی خود را با این تیم بازیابی کنند و افزود:

این مسئله متفاوتی است زیرا کل زمانی که من و دی آرون فاکس از ترکیب خارج بودیم آن‌ها گروه خاصی را تشکیل دادند و نیاز به تمرین داریم تا در قالب این تیم جا بیفتیم. تیم کمی تغییر کرده اما فکر می‌کنم می‌توانیم با آن هماهنگ شویم. جایی برای نگرانی وجود ندارد.

بازی بعدی:

ساکرامنتو کینگز: جمعه شب به ایندیانا سفر خواهند کرد تا در مقابل پیسرز صف‌آرایی کنند.

شارلوت هورنتس: چهارشنبه و در دومین شب بازی‌های تکراری خود مهمان کلیولند کاوالیرز خواهند بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *