• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • درخشش لونزو بال در شب بازی با هیوستون؛ حالا همه منتظر ویلیامسون هستند

درخشش لونزو بال در شب بازی با هیوستون؛ حالا همه منتظر ویلیامسون هستند

لونزو بال در پست وینگر چپ بازی کرد تا با ۷ پرتاب سه امتیازی بیشترین پرتاب موفق سه امتیازی خود را در یک بازی داشته باشد.

درخشش لونزو بال برابر هیوستون

لونزو بال با ۲۷ امتیاز بیشترین امتیاز فصل خود را بدست آورد تا نیو اورلینز پلیکانز بتواند یکشنبه شب با نتیجه ۱۲۷ بر ۱۱۲ هیوستون راکتس را از پیش رو بردارد و چهارمین پیروزی متوالی خود را بدست آورد. لونزو بال که در شروع فصل روند چندان خوبی را طی نکرد اما در همین آخر هفته ۱۱ پرتاب سه امتیازی را در ۲ بازی به نمایش گذاشت پس از پایان این دیدار اظهار داشت:

می‌دانم که هر شب این اتفاقات نمی‌افتد. این یک رکورد جدید برای من است. امیدوارم این عملکرد ادامه داشته باشد.

ای تائون مور ۵ پرتاب سه امتیازی موفق داشت تا با ۲۵ امتیاز بیشترین امتیاز فصل خود را به عنوان یار تعویضی برای نیو اورلینز پلیکانز بدست آورد. نیو اورلینز در اوایل کوارتر چهارم با ۹ امتیاز عقب بود اما پس از آن مقابل هیوستونی که سه بازیکن کلیدی خود جیمز هاردن، راسل وستبروک و کلینت کاپلا را در اختیار نداشت بازی را تحت کنترل خود درآورد. برندون اینگرام ۲۷ امتیاز بدست آورد و جرو هالیدی ۲۵ امتیاز برای پلیکانز کسب کرد. پلیکانز در حالی به سال جدید قدم خواهد نهاد که ۵ بازی از شش بازی اخیر خود را با پیروزی پشت سر گذاشته و منتظر بهبودی کامل زاین ویلیامسون، پیک شماره ۱ مراسم درفت خود است. درک فیورز ۱۲ امتیاز و ۱۷ ریباند کسب کرد. دانوئل هؤس جی آر ۲۲ امتیاز و اریک گوردون که از مصدومیت برگشته نیز ۲۰ امتیاز بدست آوردند. گوردون در پایان بازی گفت:

می‌خواهم از همین بازی این عملکرد را ادامه دهم. ما امشب خوب بازی کردیم. ما جوانان زیادی در ترکیب خود داشتیم اما همه خوب بازی کردند و مطمئنم که همینطور خوب خواهیم ماند.

ایسایا هارتن اشتین اولین بازی دوران حرفه‌ای خود را انجام داد و ۱۹ امتیاز و ۱۰ ریباند برای هیوستون راکتس بدست آورد. راکتس ۵۱.۹ درصد پرتاب موفق (۴۲ پرتاب موفق از مجموع ۸۱ پرتاب) را از خود به نمایش، ۱۵ پرتاب سه امتیازی موفق را به نام خود ثبت کرد و در اکثر اوقات سه کوارتر اول پیروز میدان بود. هارتن اشتین در پایان بازی اظهار داشت:

من فقط از موقعیت‌هایم نهایت استفاده را بردم. فکر می‌کنم عملکردم بسیار خوب بود.

 

هیوستون راکتس در اوایل کوارتر چهارم با نتیجه ۹۵ بر ۸۶ از حریف خود پیش بود اما پلیکانز ناگهان ۱۸ امتیاز بدست آورد و تنها یک امتیاز به آن‌ها داد و ای تائون مور توانست ۴ پرتاب سه امتیازی را از خود به نمایش بگذارد. جرو هالیدی در پایان بازی گفت:

نام‌های بزرگ مانند او از نیمکت تیم برمی‌خیزند و یک تیم را کامل می‌کنند. ای تائون از نیمکت برخواست و همین کار را برای ما انجام داد.

لونزو بال که در این بازی ۹ ریباند و ۸ پاس گل از خود به نمایش گذاشت از آستین ریورس یک توپ‌ربایی کرد و با یک لی اوپ آن را تبدیل به امتیاز کرد و نتیجه ۱۰۴ بر ۹۶ شد. جیمز هاردن که بعد از کسب ۴۴ امتیاز در پیروزی شنبه شب مقابل بروکلین نتس حضور او در هاله‌ای از ابهام بود برای اولین بار در این فصل در ترکیب قرار نگرفت. هیوستون راکتس هنوز هم در کارهای هجومی ابتدای بازی سریع عمل می‌کند و گوردون یک پرتاب سه امتیازی انجام داد تا اولین امتیازهای بازی را گرفته باشد و در پایان کوارتر اول هیوستون با نتیجه ۳۷ بر ۳۶ پیش بیفتد. پنجمین پرتاب سه امتیازی لونزو بال ثانیه‌هایی قبل از پایان نیمه اول، دو تیم را در امتیاز ۶۴ مساوی کرد. برندون اینگرام که به همراه لونزو بال و جوش هارت از لس آنجلس به نیو اورلینز آمد و آنتونی دیویس به لیکرز رفت درباره لونزو بال گفت که از دیدن عملکرد او هیجان‌زده است، اینکه سبک پرتاب‌هایش را تغییر داده اما پس از مصدومیت فصل قبل توانسته قدرت پاهایش را بازسازی کند. اینگرام در پایان بازی درباره بال عنوان کرد:

این اعتماد به نفسی برای بال بود که پرتاب‌هایش اینگونه موفق‌ به درون سبد می‌رفت و توپ را برای همه توزیع می‌کرد و او به همان بازیکن سابق تبدیل شده است.

نکات بازی:

هیوستون راکتس: کریس کلمونز ۱۶ امتیاز و ۱۰ پاس گل بدست آورد اما ۷ پرتاب از ۱۱ پرتاب سه امتیازی خود را از دست داد. بن مک لامور با ۱۲ امتیاز به کار خود در این بازی پایان داد. تایسون چندلر در دسترس بود اما مایک دی آنتونی ترجیح داد از او استفاده نکند. هیوستون رد اینب ازی فقط از ۸ بازیکن استفاده کرد.

نیو اورلینز پلیکانز: آن‌ها ۱۸ پرتاب موفق از مجموع ۴۴ پرتاب سه امتیازی خود داشتند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *