• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • توجه بزرگ رسانه‌های آمریکا به لوکا دانچیچ ، ستاره جوان دالاس ماوریکس

توجه بزرگ رسانه‌های آمریکا به لوکا دانچیچ ، ستاره جوان دالاس ماوریکس

ستاره جوان دالاس ماوریکس، لوکا دانچیچ ، در فصل جاری بارها از جانب رسانه‌های ملی آمریکا مورد تعریف و تمجید قرار گرفته است. در ادامه تعدادی از جدیدترین ستایش‌های صورت گرفته از دانچیچ را با یکدیگر مرور می‌کنیم.

لوکا دانچیچ مورد توجه رسانه های آمریکایی

هواداران دالاس ماوریکس این فصل شاهد تکامل لوکا دانچیچ هستند. او در حال تبدیل شدن از بهترین بازیکن روکی سال به یک سوپراستار است. او با تریپل دابل‌های خود هر دفاعی را تهدید می‌کند. پس از پیروزی دالاس برابر ممفیس گریزلیز، دانچیچ به‌طور متوسط ۲۷.۷ امتیاز، ۱۰-۸ ریباند و ۹.۱ اسیست در ۳۴.۸ دقیقه ثبت کرده بود. لوکا از نظر تعداد امتیازات هفتم، تعداد ریباند دهم و تعداد پاس گل در هرشب دوم است. این بازیکن بیست ساله ۴۸.۰ درصد از پرتاب‌های منطقه‌ای و ۸۳.۶ درصد از پرتاب‌های آزاد خود را به امتیاز تبدیل کرده است. اما فقط هواداران ماوریکس متوجه تغییرات لوکا نشده‌اند. او عشق زیادی از رسانه‌های ملی دریافت کرده است. کوین اوکانر از رینگر در حین بازی دالاس برابر ممیس این توییت را نوشت:

لوکا دانچیچ در حال حاضر یکی از ده بازیکن برتر NBA است.

لوکا دانچیچ

این در حالی است که جاناتان تیارکس نیز دو هفته پیش یک مقاله درباره دانچیچ و ماوریکس نوشته بود و در آن از آینده این ستاره جوان صحبت کرده بود. زک لو، بسکتبالی‌نویس مشهور ESPN نیز در ستون هفتگی خود راجب دانچیچ نوشت و به این موضوع اشاره کرد که عاشق ترفندهای فریب‌دهنده وی است. طرفداران دالاس باید انتظار ادامه این روند را داشته باشند. دانچیچ به بازی در همین سطح ادامه خواهد داد. در برخی از شب‌ها به‌نظر می‌رسد لوکا بازی خوبی ارائه نمی‌دهد و ناگهان در کوارتر سوم، ۱۵ امتیاز، ۷ ریباند و پنج پاس گل به‌نام خود ثبت می‌کند. این گارد بیست ساله یک استعداد خاص است. ادامه همین روند نیز برابر است با توجه بیشتر رسانه‌ها به او. ماوریکس به همین دلیل در فصل جاری حق پخش بیشتری از تلویزیون ملی آمریکا دریافت کرده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *