اورلاندو مجیک فصل بعد به مارکله فالتز ۱۲ میلیون دلار پرداخت خواهد کرد

مارکله فالتز هنوز بازی برای اورلاندو مجیک انجام نداده است اما اورلاندو خواهان حفظ اوست و از این جهت به او اطمینان داده است. مجیک روز دوشنبه آپشن‌های قرارداد ۲۱-۲۰۲۰ فالتز را برداشت و قرارداد پیک درفت شماره ۱ سابق را تضمین‌شده کرد و در فصل بعدی بیش از ۱۲ میلیون دلار به وی پرداخت خواهد کرد.

اورلاندو مجیک به دنبال ادامه همکاری با مارکله فالتز

اورلاندو اگرچه می‌دانست چه زمانی مارکله فالتز به میادین برمی‌گردد اما در این مورد با وی تماس برقرار کرد. مارکله فالتز ۲۱ ساله از ماه نوامبر به واسطه سندروم خروجی قفسه سینه از میادین دور می‌باشد. این مصدومیت روی عصب‌های وی تأثیر گذاشته و می‌تواند موجب درد و بی‌حسی از ناجیه گردن و شانه شود. در ماه آگوست، جف ولتمن مدیر اجرایی مجیم گفت که این تیم زمان بازگشت قطعی فالاز را نمی‌داند. از زمانی که مارکله فالتز در پیک درفت اول سال ۲۰۱۷ توسط فیلادلفیا سونی سیکسرز انتخاب شد، تنها در ۳۳ بازی فصل عادی بازی کرد و مدت‌ها دچار مصدومیت بود. میانگین اکستابی او ۷.۷ امتیاز و ۳.۴ اسیست در هر بازی است. سونی سیکسرز فصل پیش از ادامه همکاری با وی منصرف شد و او را در فوریه به اورلاندو مجیک فروخت.

مارکله فالتز

حالا اولاندو مجیک در اقدامی عجیب آپشن‌های قرارداد مارکله فالتز را که تا ۳۱ اکتبر معتبر بود برداشت. این تیم یا از تمرینات پیش‌‌فصل فالتز رضایت دارد  و باور دارد که ۱۲ میلیون دلار پول کمی برای اوست یا او را به بدین سان تشویق کرده است. اگرچه دوران حرفه‌ای فالتز شروعی عالی نداشته است، او می‌تواند با بازگشت از مصدومیت اوضاع را به نفع خود تغییر دهد. با توجه به سن او، هنوز زمان زیادی برای خودنمایی و عرض اندام مارکله در لیگ NBA پیش روی او قرار دارد. این مورد شاید در صفل ۲۱-۲۰۲۰ لیگ NBA اتفاق نیفتد اما اورلاندو مجیک امیدوار است که فالتز با حقوق ۱۲ میلیون دلاری خود فصل بعد بازی‌ بهتری ارائه کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *