مجیک جانسون :حضور ستارگانی چون جیمز، دیویس و گرین به لیکرز اعتبار می‌بخشد

مجیک جانسون ، اسطوره بسکتبال جهان و باشگاه لس آنجلس لیکرز معتقد است که شروع بازی های لیکرز با ستارگانی همچون لبران جیمز، آنتونی دیویس، دنی گرین، کایل کوزما و اوری بردلی می توان به این تیم ریشه دار شخصیت والایی تری را در مسابقات فصل آینده NBA بخشد.

سخنان مجیک جانسون در خصوص ترکیب قدرتمند لیکرز

مجیک جانسون افسانه ای ممکن است دیگر در میادین بسکتبال برای لیکرز به بازی مشغول نباشد و یا در پستِ مدیریتی این باشگاه نیز خبری از حضور او به گوش نرسد، اما او هنوز هم به مانند گذشته به تیمش عشق می‌ورزد و اخبار این تیم برای او مهم است. مجیک جانسون در مدت بازیگریش توانسته با لیکرز پنج بار به عنوان قهرمانی لیگ NBA دست یابد و سه بار نیز عنوان بهترین بازیکن فینال ها (MVP) را از آن خود نماید. همانند کوای لنارد که او نیز دو بار به این افتخار و عنوان MVP دست یافته است؛ هرچند با وجود تلاش های گسترده لیکرز این ستاره سر از تیمی چون کلیپرز درآورد. جانسون براین عقیده است که در ترکیب آغازین لیکرز با بازیکنانی چون لبران جیمز، آنتونی دیویس، دنی گرین، کایل کوزما و اوری بردلی بی نظیر بوده و با این لاین آپ، لیکرز می‌تواند حرف های بسیار برای گفتن به خصوص در کوارتر چهارم داشته باشد.

مجیک جانسون

مرد افسانه ای لیکرز آن قدر از این ترکیب به وجد آمده که در صفحه توییتر خود نیز به آن اشاره کرده است:

شروع بازی ها با لبران جیمز، AD (آنتونی دیویس)، کایل کوزما، دنی گرین و اوری بردلی می تواند در کوارتر چهارم رویایی باشد. این ترکیبی بی نظیر است.

هرچند مشخص نیست که تصمیم سرمربی لیکرز برای بازی گرفتن بازیکنان در کوارتر چهارم چگونه خواهد بود، ولی می‌توان حدس زد که بازیکنانی چون لبران جیمز، آنتونی دیویس و کایل کوزما در این کوارتر نیز بازی کنند. آن چه مشخص است اینکه نمی‌توان گفت که بنفش و طلایی پوشان (لقب تیم لیکرز) دارای بهترین ترکیب در میان تیم های دیگر برای فصل آینده خواهند بود. همین حالا نیز تیمی به مانند لس آنجلس کلیپرز با حضور پال جرج و کوای لنارد به قدری قدرتمند شده که از حالا می‌توان آن ها را یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی حداقل در منطقه کنفرانس غرب به حساب آورد. همچنین در کنار این دو ستاره، بازکنانی چون مونترزل هارل و لو ویلیامز در خط جلو و عنصر دفاعی فوق العاده ای نظیر پاتریک بورلی آن ها را از همیشه ترسناک تر ساخته است. صحبت های مجیک جانسون در جای خود قابل تامل است ولی هنوز زود است که درمورد تیم های فصل آینده و ترکیب محتمل آن ها نظر دهیم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *