• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • درخشش نرمن پاول ، بازی ضعیف پاسکال سیاکم مقابل مجیک را جبران کرد

درخشش نرمن پاول ، بازی ضعیف پاسکال سیاکم مقابل مجیک را جبران کرد

پرتاب‌های تورنتو رپترز به درون سبد نمی‌رفت. بنابراین آن‌ها بر روی دفاع تمرکز کردند و منتظر بازیکنی بودند که فراتر از سطح خود ظاهر شود. نرمن پاول در کوارتر سوم این وظیفه را بر عهده گرفت و ۱۹ امتیاز از ۳۳ امتیاز خود را در این کوارتر بدست آورد تا جمعه شب تورنتو رپترز بتواند با نتیجه ۹۰ بر ۸۳ مقابل اورلاندو به پیروزی برسد.

درخشش نرمن پاول برابر اورلاندو

فرد ون ولیت که ۲۲ امتیاز برای تورنتو رپترز در این بازی بدست آورد پس از پایان بازی اظهار داشت:

گاهی اوقات یکی از بازیکنان یک حفره در اواسط بازی پیدا می‌کند که هیچ یک از بازیکنان به فکر پوشش آن نیستند. بنابراین شما تا آنجا که می‌خواهید می‌توانید روی آن مانور دهید. نرمن پاول خودش توانست خط حمله را به پیش ببرد.

پاول ۷ پرتاب موفق از ۹ پرتاب خود در کوارتر سوم داشت که شامل ۳ پرتاب سه امتیازی بود. او گفت که فقط می‌خواست ۷ امتیاز اختلاف تورنتو رپترز را در نیمه اول جبران کند که در آن نیمه ۳۱ درصد پرتاب موفق رقم خورده بود که ۵ پرتاب موفق از ۲۴ پرتاب سه امتیازی را شامل می‌شد. نرمن پاول در پایان بازی اظهار داشت:

شما در لحظه‌ها می‌مانید و اجازه می‌دهید که بازی به سمت شما بیاید، به پرتاب ادامه می‌دهید و با نتیجه زنده هستید. همه در آن‌چه در خط دفاعی انجام دادیم واقعاً سهیم هستند، این‌که چگونه دفاع را تغییر دادیم، این‌که نیاز است کجا باشیم، به یکدیگر کمک کنیم، صحبت کنیم، ارتباط برقرار کنیم و از تایم اوت بیرون بیاییم. در نیمه دوم هرجا که احساس کردیم به تغییر نیاز داریم رویه تغییر را در پیش گرفتیم.

علیرغم این‌که پاسکال سیاکم، نهمین بازیکن امتیازآور لیگ NBA در این فصل، ۴ پرتاب موفق از ۲۲ پرتاب خود داشت، تورنتو رپترز در این بازی به پیروزی رسید. پاسکال سیاکم با ۱۰ امتیاز و ۱۳ ریباند در این بازی به کار خود پایان داد. اوان فورنیر ۱۹ امتیاز برای اورلاندو مجیکی بدست آورد که ۴ بازی از ۵ بازی اخیر خود را باخته است. مارکله فالتز ۱۵ امتیاز به آن افزود. آرون گوردون که بعد از غیبت در ۳ بازی به دلیل مصدومیت، در این بازی ۳۲ دقیقه برای اورلاندو مجیک به میدان رفت ۸ امتیاز و ۸ ریباند کسب کرد. اورلاندو مجیک ۲۴ بار توپ را لو داد. استیو کلیفورد، سرمربی اورلاندو مجیک پس از پایان بازی اظهار داشت:

شما مقابل چنین تیمی که توپ را به خوبی در زمین جابجا می‌کند پیروز نمی‌شوید. آن‌ها از اول به یکدیگر کمک کردند، بازی با دست فوق‌العاده‌ای داشتند، دریبل‌های هیجان‌انگیزی انجام دادند و بازی را به سود خود به پایان رساندند. اهمیت لو دادن توپ اینجا مشخص می‌شود.

نرمن پاول

اورلاندو مجیک در نیمه اول دو بار برتری ۱۱ امتیازی با حریف ایجاد کرد. فرد ون ولیت ۲ پرتاب سه امتیازی انجام داد و به تورنتو رپترز کمک کرد تا برتری اورلاندو مجیک در نیمه اول را به نتیجه ۴۷ بر ۴۰ برساند. اما او در نیمه دوم همه کار کرد و مخصوصاً این نیمه را به پای نرمن پاول نیز باید نوشت. نیک نرس، سرمربی تورنتو رپترز در پایان بازی اظهار داشت:

فوق‌العاده بود. ما در نیمه اول پرتاب‌های خوبی نداشتیم. بازی خوبی انجام ندادیم. از اینکه با برتری ۷ امتیازی نیز در پایان به رختکن رفتیم خوشحال بودم.

نرمن پاول ۱۰ امتیاز اول تورنتو رپترز را در نیمه دوم بدست آورد. آخرین پرتاب ۳ امتیازی نرمن پاول تورنتو رپترز را در ۳ دقیقه مانده به پایان ۸۳ بر ۷۲ پیش انداخت.

نکات بازی

تورنتو رپترز: کایل لاری و سرجی ایباکا دهمین دیدار متوالی خود را به دلیل مصدومیت از دست دادند.

اورلاندو مجیک: نیکولا ووچویچ چهارمین دیدار متوالی خود را به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پای راست از دست داد. اورلتندو مجیک از پیراهن‌های جدید خاکستری و نارنجی‌اش رونمایی کرد. برای بیست و هفتمین سال متوالی، اورلاندو مجیک روز سه‌شنبه صبحانه شکرگذاری را در کوالیتیشن برای افراد بی‌خانمان فلوریدای مرکزی ترتیب داد. استیو کلیفورد، سرمربی این تیم مسئولیت مالی این وعده غذایی را عهده‌دار شد و این صبحانه برای بیش از ۷۰۰ مرد، زن و کودک سرو شد.

تورنتو رپترز در ۷ بازی آخر خود مقابل اورلاندو مجیک به پیروزی رسیده و این دو تیم یک بار دیگر در تاریخ ۱۵ آوریل در اورلاندو مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد.

بازی بعد

تورنتو رپترز: یکشنبه شب از یوتا جاز میزبانی خواهد کرد.

اورلاندو مجیک: یکشنبه شب پذیرای گلدن استیت واریرز خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *