احتمال بازگشت ویکتور اولادیپو ،ستاره پیسرز در ژانویه ۲۰۲۰ به میادین بسکتبال

victor oladipo

در اواخر ماه ژانویه بود که ستاره و گارد راس تیم ایندیانا پیسرز، ویکتور اولادیپو ، مصدوم شد و ادامه فصل بسکتبال NBA را از دست داد.

زمان بازگشت احتمالی ویکتور اولادیپو به میادین بسکتبال مشخص شد

مصدومیت اولادیپو از ناحیه تاندون چهارسر زانوی پای راست بود و با وجود پیشرفت در درمان و توانبخشی های لازم، بسیار بعید به نظر می‌رسد که این بسکتبالیست بتواند در بازی های ابتدایی فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا حاضر باشد. متئو وان تریون، خبرنگار و نویسنده فعال در حوزه بسکتبال NBA از قول «کوین پریتچارد» مدیرعامل تیم ایندیانا می نویسد که اولادیپو تا اواخر پاییز و یا اوایل زمستان قادر به بازگشت به میادین بسکتبال نخواهد بود.

مدیرعامل باشگاه ایندیانا پیسرز روز جمعه درمورد ستاره مصدوم تیمش می‌گوید:

من امیدوارم که او (ویکتور اولادیپو) در ماه دسامبر یا ژانویه بتواند به مسابقات بازگردد.

هشت هفته پس از مصدومیت سخت اولادیپو بود که وی با انتشار ویدیوهایی در صفحه اینستاگرام خود از رفتن به مطب دکتر جراحش در میامی خبر داد. پس از انجام عمل جراحی، از زمان بندی مشخصی برای حضور مجدد این ستاره پیسرز به میادین ورزشی صحبتی به میان نیامد. خود اولادیپو نیز تنها به جمله ای که امیدوار است هر چه زودتر به رقابت های بسکتبال برگردد، بسنده کرد.

گارد راس ایندیانا در تاریخ ۱۱ فوریه در مصاحبه ای گفته بود:

من دید مثبتی به بازگشت به مسابقات دارم. من فقط به روی زمان حال و امروز تمرکز می کنم و زیاد در قید و بند گذشته و آینده ای که هنوز فرا نرسیده نیستم. تلاش می کنم تا هر روز بهتر از روز گذشته شوم.

در ماه می، پریتچارد گفته بود که به درستی نمی‌داند که چه زمانی اولادیپو به مسابقات برخواهد گشت. او در این مورد اظهار داشت:

واقعا به درستی نمی توانم جواب این پرسش شما را بدهم. ما با او هر روز در تماس هستیم و شرایط مصدومیت و روند درمانی اش را زیر نظر داریم. امیدواریم هر چه زودتر ویکتور را در رقابت های بسکتبال ببینیم.

ویکتور اولادیپو در ۲۳ ژانویه و در بازی برابر تورنتو رپترز به سختی دچار مصدومیت از ناحیه زانو شد و فصل هم در همان دیدار برای او به پایان رسید. ستاره پیسرز تا قبل از مصدومیتش توانسته بود به طور میانگین در هر بازی فصل ۱۹-۲۰۱۸ رقابت های NBA آمار ۱۸.۸ امتیاز، ۵.۶ ریباند، ۵.۲ پاس گل و میانگین ۳۱.۹ دقیقه حضور در هر بازی را به نام خودش به ثبت برساند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *