احتمال پایان همکاری کایری اروینگ و بوستون سلتیک بیشتر از هر زمان دیگری

Kyrie Irving

کایری اروینگ ستاره تیم بوستون سلتیک قصد جدایی از این تیم را دارد و به نظر می‌رسد در تصمیم خود نیز کاملا جدی است.

احتمال جدایی کایری اروینگ از بوستون سلتیک زیاد شد

چند روز پیش از احتمال جدایی و یا ترید این ستاره ۲۷ ساله سخن به میان آوردیم و گفتیم که به احتمال فراوان مقصد بعدی این بسکتبالیست، تیم لس آنجلس لیکرز باشد. بازی در کنار لبران جیمز یار سابق او در تیم کلیولند کاوالیرز و همچنین علاقه به سبک بازی آنتونی دیویس بیشترین حدس ها را متوجه تیم لیکرز ساخته است. جکی مولان مفسر ورزشی NBA در سایت ESPN جمعه شب در برنامه خود گفته بود که اروینگ با برد استیونس (سرمربی بوستون) و دنی اینج (مدیرعامل بوستون) اختلافاتی دارد و همین امر می تواند احتمالات جدایی او را از سبزپوشان بوستون سلتیک افزایش دهد.

مک مولان می‌گوید:

اروینگ علاقه ای به حضور در تیم بوستون ندارد. من این را از بسیاری از طرفداران این تیم شنیده ام. او بازی و حتی زندگی در شهر بوستون را دوست ندارد و با برد استیونس هم مشکلاتی پیدا کرده است. چیزی که واضح است، احتمال پایان همکاری اروینگ و بوستون بیشتر از هر زمان دیگری است.

کایری اروینگ

این خبر قطعاً یک تصمیم جنجالی برای کایری اروینگ به حساب می‌آید. او قصد دارد از بند قرارداد ۲۳.۱ میلیون دلاری خود برای فصل آخر حضورش در این تیم صرف نظر کند تا به عنوان بازیکن آزاد شناخته و راهی تیم دیگری شود. اروینگ همچنین با مدیربرنامه های قدیمی خود جف وشلر نیز قطع رابطه کرده و جدیدا با آژانس Roc Nation Sports قراردادی به امضاء رسانده است. مدیریت این شرکت با «Jay-Z» خواننده و رَپر مشهور آمریکایی است که کایری نیز علاقه زیادی به او دارد. البته امضای قرارداد با آژانس Roc Nation Sports می تواند به معنی پیوستن او به تیم بروکلین نتس نیز باشد، چرا که این دو همکاری نزدیکی در سالیان اخیر داشته اند. در دو فصل بازی برای بوستون سلتیک، کایری اروینگ میانگین ۲۴.۱ امتیاز، ۶.۱ پاس گل و ۴.۴ ریباند را به نام خود به ثبت رسانده و به طور متوسط ۴۰.۴ درصد پرتاب های سه امتیازی او نیز به ثمر نشسته است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *