لیکرز نگران است که کایل کوزما به اولین اردوی تمرینی این تیم نرسد

کایل کوزما ، فوروارد لس آنجلس لیکرز باور دارد که او می‌توانست به عنوان فوق‌ستاره سوم لیکرز به آنتونی دیوس و لبران جیمز بپیوندد. اما کوزمای ۲۴ ساله باید مصدومیت خود را پشت سر بگذارد.

دوران مصدومیت کایل کوزما

کایل کوزما هنوز درگیر مصدومیت مچ‌پایی است که در پیش‌فصل به آن دچار شده و براساس گزارش مارک اشتین، خبرنگار نیویورک تایمز، لس آنجلس لیکرز می‌ترسد که این موضوع موجب شود که کایل کوزما نتواند تا زمان آغاز اردوی تمرینی به این تیم ملحق شود. مارک اشتین در حساب توئیتری خود نوشت:

اینکه شاید کایل کوزما نتواند تا زمان آغاز اردوی تمرینی این تیم از مصدومیت پای چپ خود برگردد، نگرانی‌های لس آنجلس لیکرز را افزایش داده است. اولین اردوی تمرینی لس آنجلس لیکرز روز یکشنبه آغاز خواهد شد و دو تمرین اول این تیم در همین روز انجام خواهد شد.

کایل کوزما

کوزما در جریان تمرین در تیم ملی آمریکا مصدوم شد. بعد از این‌که در بازی تدارکاتی مقابل استرالیا از ترکیب بیرون ماند، کایل تصمیم گرفت تا برای تمرکز بر روی لس آنجلس لیکرز از حضور در تیم ملی انصراف دهد. امسال، سالی کلیدی برای کایل کوزما و لس آنجلس لیکرز خواهد بود. کوزما در سال قبل و در دومین سال حضورش در این تیم میانگین ۱۸.۷ امتیاز و ۲.۵ اسیست را در هر بازی به دست آورد. کوزما به دنبال این است که سطح بازی خودش را در سال سوم بسیار بالاتر ببرد.

با حضور آنتونی دیویس و لبران جیمز، لس آنجلس لیکرز از بهبودی این بازیکن نهایت استفاده را خواهد برد. در حالی که کایل شاید آغاز اردوی تمرینی را از دست بدهد، این مصدومیت جدی به نظر نمی‌رسد. لس آنجلس لیکرز تا تاریخ بیست و دوم اکتبر برای انجام اولین دیدار خود در لیگ NBA زمان دارد و بنابراین کوزما هنوز وقت زیادی برای بهبودی خود خواهد داشت. لازم به ذکر است که این بازیکن در مراسم درفت سال ۲۰۱۹ توسط بروکلین نتس انتخاب شد و در همان سال به لس آنجلس لیکرز پیوست.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *