• صفحه خانگی
  • >
  • خبر
  • >
  • بازی دو سر باخت برای کریستاپس پورزینگیس ؛ هو شدن توسط هواداران و شکست دالاس

بازی دو سر باخت برای کریستاپس پورزینگیس ؛ هو شدن توسط هواداران و شکست دالاس

کریستاپس پورزینگیس حالا برای هواداران نیویورک نیکس یک دشمن به حساب می‌آید و در تمام طول بازی‌هایی که او در مادیسون اسکوئیر گاردن انجام می‌دهد، پورزینگیس را هو می‌کنند.

هو شدن کریستاپس پورزینگیس

مارکوس موریس در ۱۳ دقیقه مانده به پایان مسابقه یک پرتاب ۳ امتیازی پیروزی‌بخش انجام داد تا نیویورک نیکس پنجشنبه شب با نتیجه ۱۰۶ بر ۱۰۳ بر دالاس ماوریکس غلبه کند. کریستاپس پورزینگیس پیک شماره ۴ مراسم درفت سال ۲۰۱۵ بود که خیلی زود محبوب هواداران و سپس آل استار شد. اما او از نیویورک نیکس جدا شد و رابطه متقابل او و هواداران این تیم به سردی گرائید. وقتی دالاس ماوریکس برای گرم کردن وارد سالن شد هواداران نیویورک نیکس پورزینگیس را هو کردند و این هو کردن‌ها تا خواندن سرود ملی هم ادامه پیدا کرد. پورزینگیس در این باره گفت:

نمی‌گویم آن هو کردن‌ها تأثیری روی من نگذاشت. البته که آن‌ها را شنیدم. صدای خیلی بلندی بود. اما تلاش کردم که بازی خود را انجام دهم، تمرکزم را حفظ کردم و زیاد توجهی به اتفاقات پیرامون بازی نداشته باشم.

نیویورک نیکس با پیروزی در این بازی سومین برد خود در ۱۲ بازی این فصل را بدست آورد. کریستاپس پورزینگیس ۲۰ امتیاز و ۱۱ ریباند در اولین بازی‌اش در نیویورک به عنوان یک حریف بدست آورد. لوکا دانچیچ در این بازی ۳۳ امتیازی شد و ۱۱ پاس گل و ۱۰ ریباند را در پنجمین تریپل دبل این فصل خود بدست آورد. مارکوس موریس ۲۰ امتیاز به دست آورد و جولیوس رندل ۱۷ امتیاز و ۱۰ ریباند برای نیویورک نیکس کسب کرد. این پیروزی حالی بدست آمد که پس از شکست خانگی نیکس مقابل کلیولند کاوالیرز استیو میلز، رئیس باشگاه و اسکات پری، مدیر ورزشی تیم در کنفرانس خبری از نتایج نیکس اظهار ناامیدی کرده بودند.

کریستاپس پورزینگیس برای اولین بار از ۶ فوریه سال ۲۰۱۸ و بعد از پارگی رباط صلیبی‌اش برای اولین بار بود که در مادیسون اسکوئیر گاردن بازی می‌کرد. در زمان ریکاوری مصدومیتش، او در یک انتقال ناگهانی در تاریخ ۳۱ ژانویه به دالاس ماوریکس پیوست و مدیریت نیویورک نیکس به خبرنگاران گفت که پورزینیگس تمایلی به ادامه حضور در این تیم نداشت. پورزینگیس از صحبت درباره دلایل جدایی‌اش از تیم امتناع ورزید ولی می‌دانست هواداران چنین واکنشی خواهند داشت. او در این باره گفت:

این چیزی است که آن‌ها می‌دانند. این چیزی است که آن‌ها شنیدند. ما برای پیروزی به اینجا آمدیم و از اینکه نتوانستیم به هدف خود برسیم ناراحت هستیم.

کریستاپس پورزینگیس

پورزینگیس در ابتدای بازی تحت تأثیر جو سالن قرار گرفت و در اواسط مسابقه گیج بود و در پایان بازی تونل را اشتباهی رفت. سپس برگشت و از مسیر مخالف از سالن خارج شد. پورزینگیس چهار پرتاب ابتدایی خود را از دست داد و چهار دقیقه بعد از کوارتر دوم بازی اولین پرتاب موفق خود را از فیلد به نمایش گذاشت. ریک کارلیزل، سرمربی دالاس ماوریکس پس از پایان بازی اظهار داشت:

مدت زیادی است که به این مکان می‌آیم. هیچ چیز در این‌جا من را شگفت‌زده نمی‌کند. همه چیز همانطوری بود که باید باشد. می‌دانستیم که جو مشکلی در انتظار ماست.

لوکا دانچیچ ۶ پرتاب ۳ امتیازی اول خود را از دست داد اما در اواخر کوارتر سوم ۳ پرتاب موفق سه امتیازی متوالی داشت.

نکات بازی

دالاس ماوریکس: پورزینگیس ۷ پرتاب موفق از ۱۷ پرتاب خود داشت. تیم هارداوی جی آر که بخشی از فرآیند انتقال کریستاپس پورزینگیس بود و در این بازی به عنوان یار تعویضی به میدان آمد ۱۲ امتیاز کسب کرد.

نیویورک نیکس: میشل رابینسون بعد از غیبت در سه بازی ۱۶ امتیاز کسب کرد.

دنیس اسمیت جی آر، بازیکن سابق دالاس ماوریکس که در فرآیند انتقال کریستاپس پورزینگیس به نیویورک نیکس آمد ۱۳ امتیاز، ۶ پاس گل و ۶ ریباند به دست آورد. این بازیکن تنها در این فصل ۱ پرتاب موفق از ۱۴ پرتاب خود داشت، بعد از ۷ بازی غیبت به خاطر یک فوت فامیلی توانست خود را به این بازی برساند. اسمیت در پایان بازی اظهار داشت:

واقعاً بابت همه چیز تشکر می‌کنم. خوشحالم که در این بازی حاضر شدم. از این که در کنار همبازی‌های خود در این مکان حاضر بودم خوشحالم. از همه مردمی که من را باور داشتند بسیار متشکرم.

بازی بعد

دالاس ماوریکس: شنبه از تورنتو رپترز پذیرایی خواهند کرد.

نیویورک نیکس: دوشنبه میزبان شارلوت هورنتس خواهند بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *