کریستپس پورزینگیس با کسب ۱۸ امتیاز و ۷ ریباند به میادین بسکتبال بازگشت

ششم فوریه سال ۲۰۱۸، یعنی ۱۸ ماه پیش آخرین باری بود که کریستپس پورزینگیس در زمین بسکتبال لیگ NBA حاضر شد. از آن به بعد او به خاطر مصدومیت پارگی رباط صلیبی‌اش خانه‌نشین شد و ناجی نیویورک نیکس به دالاس موریکس ترید شد.

بازگشت کریستپس پورزینگیس به میادین بسکتبال

کریستپس پورزینگیس روز چهارشنبه بالاخره به میادین بازگشت. این بازی فقط یک دیدار تدارکاتی پیش‌فصل بود اما کریستپس پورزینگیس با ۱۸ امتیاز، ۲ پرتاب ۳ امتیازی و ۷ ریباند نقش مؤثری در این بازی ایفا کرد. این شروع خوبی برای اسب تک شاخ لیگ NBA بود. لوکا دونکیچ برای دالاس بهترین عملکرد را ارائه داد و ۲۱ امتیاز گرفت اما دترویت پیستونز بازی را به واسطه قدرت هجومی خود که لوک کنارد در آن ۱۹ امتیاز کسب کرده بود با پیروزی ۱۲۴ بر ۱۱۷ به پایان رساند. دالاس موریکس حساب ویژه‌ای روی کریستپس پورزینگیس سالم باز کرده است و به لوکا دونکیچ نیز به عنوان بازیکنی تأثیرگذار می‌نگرد و اعتقاد دارد آن‌ها در سال‌های نه چندان دور از تیم‌شان یک قطب خواهند ساخت.

کریستپس پورزینگیس

مطمئناً با یک بازی تدارکاتی نمی‌توان گفت که این شرط‌بندی خوب بوده است یا خیر اما اولیبن قدم برداشته شد. لازم به ذکر است کریستپس پورزینگیس از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ در تیم بسکتبال سویا اسپانیا بازی می‌کرد و در پیک چهارم راند اول مراسم درفت سال ۲۰۱۵ توسط نیویورک نیکس انتخاب شد و تا سال ۲۰۱۹ نیز در نیکس ماند. وی در سال ۲۰۱۸ عنوان آل استار را از آن خود کرد. در سال‌های ۲۰۴ و ۲۰۱۵، زمان فعالیتش در سویا توانست در بهترین تیم جوان لیگ ACB قرار گیرد. در سال ۲۰۱۵ به عنوان استعداد برتر یوروکاپ شناخته شد و سال ۲۰۱۶ توانست در تیم منتخب جوانان لیگ NBA جای گیرد. لوکا دوکیچ نیز از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ در رئال مادرید اسپانیا حضور داشت و در پیک سوم راند اول مراسم درفت سال ۲۰۱۸ توسط دالاس موریکس انتخاب شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *